• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
jerry...hej maju..len ja som ich kupovala v B lave v jednej lekarni ked sme tam byvali....ale uz sme v Nitre tak som musela hladat kde ich maju
28. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
smoulinka, radsej zober teraz vecer a potom zajtra rano. nemyslim si, ze sa musis bat. ak by si ich zabudala brat casto, tak to sa radsej porad s lekarom. ale ked to bola iba jedna...myslim, ze aj ja som raz zabudla. ak sa este dobre pamätam.
ja si zvyknem nastavovat budik na mobile, potom nezabudam. :wink:
28. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som na to zabudla preto lebo ráno si dávam probio bix potom za hodinu kys, listovú a potom duphaston a tak som na to zabudla.
28. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
cukruska, aha. ale prave som volala druhej kamoske a ta sa mi na to pozrie. uvidime, tiez by som ich mala co najskor.

smouli, tak ak beries niekolko vitaminov naraz, tak to je jasne, ze sa nieco zabudne. aspon nebudeme zabudat na lieky v starobe... :grinning:
28. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, prosim vas, minule tu dala lauritka odkaz na jednu dobru stranku o BT ... neviete nahodou niektora o nej ... nieco som aj na google kukla, ale ta stranka bola fakt dobra
28. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzanockamt, neviem ci to bolo ono, ale pozri si uplne prvu stranku v tejto teme. tam je nieco o merani bt.
28. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jerry ... ano je to tam medzi tymi odkazmi ... vdakaaaaaaa :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
prosim.. :wink:
28. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a uz citam ako diva :grinning:
28. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sme sa boli s muzikom korculovat na klzisku,, :grinning: ako ked som mala 20 :grinning:
aj zajtra sa chystame,,, cely tyzden sme domenka
28. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
takze si sama modrina hej? :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
iba raz som bola na riti :grinning: , no po 6-7 rokoch sme boli opat na korculiach tak celkom sranda
28. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
spominam si na moje prve a asi aj posledne lyzovanie. mm aj so svokrovcami ma zavliekli (vlekom - cesta sa mi veeeelmi pacila a pohlad zhora bol uzasny) hore na svah. inym trvalo 20 minut, kym dosli dole a mne trvala cesta 2 hodiny. bola som z toho cela pos.ana. ani neviem, ako som zisla dole. tiez som mala par modrin na zadku a na boku, ako som sa gulala dolu svahom. len som sa obavala, aby ma niekto nenabral na parohy- teda na lyze. :grinning: :grinning: na chudaka mm som tak vrieskala na svahu, ze sa na mna kazdy pozeral ako na debila. to bol teda zazitok, ale uz taky nechcem. :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jej ja sa tak tesim na lyze,,juj Jasna tras sa,, neviem sa uz dockat :wink:
28. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte..neviete co je dobre na bolest hrdla... beriem aj antibiotika - penicylin ale prd mi zabera :angry: kupila som si aj na cmulanie ale nic...nepoznate nieco dobre?
28. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
cukruska ... ja si kupujem panthenol ... su to tabletky a maju sa pomaly rozpustit v ustach - 4-krat za den ... sluzi to ako ochrana podrazdenej sliznice, ak nie su pritomne bakterie ... lebo na ne uz treba ATB
28. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam homeopatika homeogene9 skus :wink:
28. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
alebo si kup calciovy sirup
28. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ako ja uz fakt neviem co mam robit..nos uz mam cerveny ako Rudolf co si ho furt sakam ..v hrdle ako keby som mala orechy no otras :rolling_eyes:
28. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
na hrdlo berem tiez homeo homeogene,,
ale mi sa teraz cuchame cerstvo posekany chren, pridavame si ho kamkolvek :slight_smile: a medik :wink:
28. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
aj kalciovy sirup zvykne pomoct ... ale homeopatika mne nepomahaju, ale ja zase viac namaham hlas
28. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mohu se zeptat na BT, je pravda že když se měří třeba odpoledne že se má odečíst 0,5st?
28. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no idem to nejak pomixovat lebo uz ma to nebavi... a najhorsie natom je ze na Silvestra si ani pripit nebudem moct
28. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrus, ja sice tiez beriem antibiotika ak sa uz neda pomoct nicim inym, ale kloktala som svedskymi kvapkami, naparovala som sa nad prevarenou cibulou a pijem po hektolitroch caj z materinej dusky.
28. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
snow.angell, preco merias poobede? to nema zmysel. meraj rano, predtym, nez vstanes z postele a o tom istom case. :wink:
28. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jerrymona
já zatím neměřím :slight_smile: spíš jen že jsem četla diskuzi kde se to řešilo. BT začínám měřit od zítra
28. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jerry a pomaha ti to? muz uz by chcel snazit ale ja v takomto stave nemam vobec nanic chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aha. tak to by som chcela vidiet grafy tych zienok, ktore si merali teplotu poobede. :confused:

tak snow.angell, vitaj v time meraciek bt. :grinning: :wink:
28. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
snow.angel: meranie poobede nema absolutne ziaden vyznam. Teplota BT ma zmysel len okamzite po prebudeni - aj ked sa este potom pol hodinu alam v posteli, treba zmerat hned :wink:
28. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
presne tak....bt znamena bazalna teplota, nie telesna :wink:
28. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek