• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
samson na pokles je skoro :slight_smile: to ani pokles nie je :wink:
2. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson..pokles bude ked klesnes pod tu modru ciaru :wink:
2. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, samson-ved to nie je ani pokles...este je fakt aj skoro :slight_smile:

ja takto....

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

ale vecer ma dole trochu svrbelo :rolling_eyes: tak som si preventivne dala taky probioticky cipok maldion co udrzuje floru ..tak to 37 moze byt aj koli tomu si myslim...
2. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozete mi prosim poradit, FF a WK mi oznacil ovulku podla teploty na 15DC, ale ja mam cyklus len 23dnovy a podla hlienu a bolesti som mala ovu skor, uz 9-10DC...meriam len prvy mesiac, tak sa este neviem tak orientovat...na zaciatku cyklu som bola prechladnuta, mozno to ovplyvnilo teploty alebo sa mi cyklus predlzil...neviem
2. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka a testovala si ???
Ja dnes takto .... Neviem

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=2
2. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaukes, Katy a kdy, že se chystáš testovat? :confused: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
netestovala lebo mavam dlhu LF 15,16 dni... tak mozno skusim zajtra alebo v sobotu...

tretulka nedas sem graf?
2. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko nemyslim, ze by cipok ovplyvnil teplotu. No skusila by som test, dnes alebo zajtra. Ale grafik vyzera slubne :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, tak drzim palce aby neklesla, ale zatial to vyzera nadejne :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati tak ti držím pěsti ať to dopadne // :wink:
2. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj no dakujem babule :slight_smile: len mna trapi ta nasa dovolenka..my sme si chceli dat povodne tento mesiac pozor koli tomu :( ... teda nebojim sa dovolenky ako takej...len toho ze 12 hodin v autobuse,v noci - z nevyspatia by mohol byt problem - lebo ja ked sa nevyspim moj organizmus strajkuje :( tak sa ani netesim :confounded: a ako storno sa to neuzna a nechat prepadnut peniazky nic moc :frowning2: zajtra rano testnem ak nepride dnes mrcha,to uz by mozno mohlo byt nieco vidno...
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, tak tu su tie moje slavne grafy...zatial nevyzeraju zle, ale aj tak mam z toho v hlave chaos :slight_smile:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=71222/nummer=1
http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
2. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati hlavne sa netráp predčasne...veď možno bude všetko inak, prípadne sa vám dovolenku podarí niekomu posunúť /predať/.... Neboj a nestresuj sa a hlavne sa teš... Vieš ako by som sa ja tešila s tvojim grafom...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka no podla teploty to naozaj na 9,10 den nevyzera... mozno14ty... nemas tam ale zaznaceny plodny hlien- skus ho tam dat a FF by ti to mozno zmenil... a merias pravidelne v rovnaku dobu rano?
2. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
treulka graf je pekný, ale prečo ten noretisteron? :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka neskusiš už dnes?
2. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka já bych se přikláněla k FF
2. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sak ano... ja tam ale chcem ist :sweat_smile: mame tazky rok za sebou a vybavili sme ju narychlo min.mesiac - ze si potrebujeme oddychnut... takze ak by som bola tehulka - co by som sa samozrejme moooc tesila - tak ak by to dr vyslovene nezakazala - tak by som sla..mozno tu cestu by som skusila inak vymysliet ak by sa dalo.. neviem no - uvidime :slight_smile: ako povedal slepy :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano meriam pravidelne, + - pol hodka, ale to vraj nevadi - aspon tak som citala...
2. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, jedna otázočka...keď je reč o tom hline... Reaguje na vyznačenie hlinu /klar, creamig atď./ aj WK???? nIe som "nemčinár", ale dúfam, že to tam značím správne.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
neporadím, taky nejsem němčinář :unamused:
2. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem-ci reaguje aj WK :( tiez som lepsia v AJ ako NJ... :pensive: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klar dávam ak je číry (egg) a creamig krémový. mne skoro vždy FF a wunsch označia rovnako. ale myslím, že oba berú všetko čo zadáte
2. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga - ale myslím, že na dobrých číslech zaseknutý :sweat_smile:
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga, to vypadá dobře :wink:
2. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja asi zacinam spinit ..... aj opuchnute brusko mam :frowning2:
2. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teploty sú síce pekné, ale ak som skutočne 9DPO... teda ak bola ovu tak, ako som ju cítila :sweat_smile:, tak už by snáď boli aj iné príznaky, nie? Ja nič necítim :grinning: len to pichanie čo som tu spomínala, ale aj to sa už vytratilo :sweat_smile:
Tých 37,0 bude asi z toho tepla :grinning:
2. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka já u předchozích dvou těhu taky špinila, dokonce i lehce krvácela, to ještě nic neznamená :wink:
2. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tinti bodaj by si mala pravdu..ked ja vzdy tak zacinam...spinenim... :unamused: preto si ani nechcem robit test skorej ako 15ty den po ovulke... vyhodene prasule :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek