• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
hmm tak asi sa moze len paralen - lebo to druhe acetaminophen je vlastne to co obsahuje paralen...
30. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... uf..som piekla slane na zajtra, skoncila som o piatej a doteraz som lezala... ta choroba ma straasne umara ale dnes som ukecala muzika na taku rychlovku :grinning: sa mu to pacilo...ved som mu povedala ze zato ze som chora ja tak nemusi trpiet pipinka abstinenciou :grinning:
30. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, mohli by ste mi helfnut - krcok je moja achilova pata, a ani to neviem vygooglit. Aky ma byt krcok pred mrchou? Lebo, zda sa nezabralo ani cervene vino... :frowning2: Mam ho priblizne ako pri ovulke, mozno len kulilincek nizsie, je relat. tvrdy+mam biely hlien. Uz sa dockam mrchy? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja uz chcem konecne zacat snazilkovat v novom cykle :pensive:
30. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
chcem vas vsetky pozdravit...a tento mesiac nemeriam BT,povedala som si ze sviatky si uzijem bez susetredenia sa kedy je aka teplotka.Ale dufam,ze o mesiac som opat tu aj s grafikom :wink:
30. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky uz vsetky spite? :pensive: Tak nic...uvidim zajtra... :pensive:
30. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky
mozte mi prosim poradit podarilo sa mi nejak si spravit ten graf na FF ale merala som si aj minule mesiace a neviem ako si to tam mam dat viete mi poradit?dakujem
30. pro 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni poznávacím znamením, že príde mrchajda je že krčok zmakne.
30. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni to skor vyzera na tehu...
30. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, chcem si zacat merat BT, necitala som vasu diskusiu a chcem sa s vami poradit, citala som, ze sa to nema merat oralne, lebo vysledok nie je presny, kde si to meriate vy? som total zaciatocnik :frowning2:
30. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
natal ja meriam dole :grinning: každé ráno, ten istý čas, pred vstaním z postele
30. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela dakujem :wink:
30. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechcem nic zanedbat :grinning:
30. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
natka vitaj .

pre zaciatocnikov kuk ) http://merenibt.xf.cz/index2.html vsetko o merani BT.

soni krcok sa posuva pred mrchou vyssie a makne, ale nemusi byt uplne makky ako pred ovu...

evicka: pokial nemas VIP, tak ti ukaze len dva grafy.
nastavuje sa to v home page set up, v settings. dole mas take dve tabulky. z pravej pridas ktore grafy chces do lavej. tie sa budu zobrazovat, ale len ked mas VIP.
30. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ahoj, prosim ta pozri sa na moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
30. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem lauri :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sonnic vcera mohla byt ovu nie ? :slight_smile: nerobila si ovu testy ?
30. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam...
kolko % tomu davas ze bola vcera? lebo sa mi nechce mat dnes sex... :unamused:
30. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podla toho krcku, a zvyseniu teploty, tak 80 percent, pokial to nie je nejaky vykyv.
a sexik stacil vcera. dufajme, ze to dalsie dve teploty potvrdia.
30. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem lauritka uz som to nejak spravila inak len som tam dala datumy a pridavala teploty ja moc po anglicky neviem je tam ze 1 mesiac je VIP free tak asi preto sa to dalo idem este zistit ako sa to posiela na tuto stranku
30. pro 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, takze ak rano bude vyssia ako dnes mozem si vydychnut a bola urcite vcera hej? :grinning:
a ak bude nizsia tak si tresnem hlavu o stenu a skocim na mm :grinning:
tak???
aj ked uz bude teoret.neskoro...
30. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka tiez na home page set up, create ur own chart... a hore ti to v ramceku vygeneruje link, ktory skoprijes.
30. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebude neskoro , ak ti klesne, lebo bude znamenat, ze este nebola :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby kto chce FEMI kvapky ? objednala som z internetu dva kusy pre jednu kocku, ale uz ma. tak napiste, dojdu mi buduci tyzden :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem sa vas este nieco opytat ... kupila som si dnes digitalny teplomer, v lekarni mi povedali, ze si mozem s nim merat aj BT, lebo som sa na to pytala ... v navode je napisane, ze BT treba merat v konecniku a po pipnuti teplomera merat este 3 minuty ... a nemzem merat ako doteraz v posve a zaznacit si tu teplotu, ktoru mi hned ukaze po pipnuti?
30. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
femi kvapky...super vec...odporucam :wink:
30. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete mi este poradit ak tu niekto je uz mam hore link ked to chcem sem poslat ale dalej neviem ako ,vopred dakujem
30. pro 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka a na co presne su tie femi kvapky - na podporu ovu ci hlienu? A inak vraj chutia hnusne :sweat_smile:
zuzka na vsetkych digi teplomeroch je oralne pisane, ale kludne meraj vaginalne aj ja tak :wink:
30. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, bt merat mozes vaginalne, oralne alebo rektalne. a s tym meranim po pipnuti...odskusaj si to, ja sice odcitavam teplotu po pipnuti hned, nemalavala som nejake vykyvy, az teraz mam trochu rozhadzane teploty, ale to je tym, ze vstavam k malemu.
30. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek