• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
aha .... no but ti trochu meska, alebo ovulka vtedy nebola alebo uz neviem :sweat_smile: sice si len 16 DPO, niekto moze mat aj taku dlhu LF, no uvidis dalsie dni.
31. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonicc, vcera vecer aj predvcerom vecer som testila 25kou, a uplne negat...ani duch. Krcok vysoko-ale nie tak vysoko ako pri ovu, relat. tvrdy, biely hlien.
31. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Laurit, kedysi som mavala velmi dlhe cykly, potom sa to unormalnilo na 31dni a teraz zrazu uz je to 34... :frowning2: Nevadi, budem cakat...asi meska aj z toho, ze ju stale cakam...
31. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
soni hmm... tak asi len cakat :unamused: mozno bola ovu neskor alebo pride mrcha
31. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcera v noci to uz vyzeralo nadejne. Okolo polnoci som dostala take krce do podbruska, skoro som sa nemohla pohnut, ale do pol hodiny to uplne preslo.
31. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
soni ja som min. rok nemala cyklus dlhsi ako 32 dni a teraz?! 38 bol minuly cyklus! a asi bude aj tento teda ak bude ovu dnes a nie este neskor. A to uzivam femi 3x denne :unamused:
31. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonicc, aj ja tento cyklus uzivam femi...zeby za tym stali ony?
31. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
soni no tak to naozaj neviem... baby pisu ze zacnu ucinkovat az po cca 2 cykloch. Takze asi nie
31. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mm sa prave dival na moj graf a teraz na mna uskrna :grinning: takze to uz pochopil :grinning:
31. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky tak ja som akurát prišla od Dr. lebo to pálenie bolo neznesiteľnééééééé
dal mi MACMIROR na vkladanie a mastičkuclotrimazolum....že je tam zápal.... :unamused:
a že ak do 7dní nedôjde mrcha mám prisť na potvrdenie tehu z krvi :grinning:

babule len nechápem na tých tabl Macmiror je napísané,že sa nesmú v prvom trimestri tehu tak prečo mi ich dal... :angry: možno kým nie je potvrdene tehu sa ešte môže čo vy na to?? mám ich na 6dní..

a ešte môj graf
:sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 :sweat_smile:

idem si vás prečítať :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli ... pekny graf :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj a chlamidié mám negatívne :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli tak uz len vydrzat a verit :wink:
31. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no veď to sonicc
ma trošku mrzí,že ta teplota išla trošku dolu ....
a dnes v noci nebudem isto dobre spať :grinning: :grinning: :grinning: tak zajtrajšia BT bude isto o ničom... :unamused:
31. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
smouly,
to ti ako tak rychlo zistil ze chlamidie su negat??
31. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no ako sa poznam ja zalomim uz o 22... a potom o polnoci ma chalani zobudia :grinning:
31. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dia ja som tam bola 18.12. mi bral stery a už dnes boli výsledky :grinning:
31. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli, vsak som sa cudovala ze na pockanie mas vysledok chlamidii :grinning:
tak nech sa ti ta potvora pekne prelieci,,
mna to chytilo na rizikovom asi 2 tyzdne pred porodom, davali mi infuzky antibiotik klacidu a bum do toho ma zacala tak svrbet vevericka ze mi dali tabletku a vevericka musela kazdy vecer poctivo papat tabletku :grinning: . ale za par dni bolo vsetko ok
31. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no dia je to dosť nepríjemné... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak teraz mám tie tabl. do šušurky a dúfam,že ak som tehu sa to stihne rýchlo vyliečiť a ak nie tak tiež, aby sme mohli využiť clostylovú ovulku :grinning:
31. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
babule a som po ceste kúpila aj mamatest 20tku mám ju skúsiť 10DPO? :wink:
31. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievcata tak ja nam v predstihu prajem uspesny rok 2010, hlavne vytuzene babatka, vela zdravicka a nech uz mozte odlozit teplomy do suflikov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: PF.......
31. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja vam prajem iba splneny sen do noveho stastneho roka 2010!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka:
měla jsem 36,9 dneska ráno
31. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
snow tak na novy rok mozes skusit testik :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.. ja dnes pracovne.. a aj zajtra.. tak Vám všetkým želám šťastný Nový rok a veľa veľa babätiek nech tu máme :dizzy_face: :dizzy_face: a same pribudajuce tt samozrejme :grinning: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ja prajem kazdemu dve // v novom roku :dizzy_face: :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka:
no skusím zítra BT a uvidíme. 3 mám poslední den před mrchou tak radši počkám jestly mrcha příde nebo nepříjde. Ale jak říkám doufám že zabloudí a stratí se aspoň na těch 9 měsíců a nebude mě hledat :grinning:
31. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit ty sa kedy chystas testovat?
31. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri som kukala ten Tvoj ovu test :grinning: to je podobné ako u mňa asi sme stále LH pozitívne :sweat_smile:
juuuj a ten tovj graf :wink: :slight_smile:
ja asi dnes skúsim mamatest :sweat_smile: som maniačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bože dnes by mala doraziť mrcha :angry: dúfam,že sa kdesy zamotá
31. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli mamatest je podla bab najlepsi test, ukaze skor ako niektore 10-tky. Takze 10 dpo by mal ukazat urcite ducha :wink:
31. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek