• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
evi ide to :wink:

smouli, ale ty si ho zacala brat pred ovu, takze este budes mat svoj progesteron, ak by si zajtra dostala, tak to by bola kratka LF. a podl tej zvysenej teploty to vyzera, zre mas dostatok vlastneho.
31. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka skús vymazať prvú teplotu z prvého dňa cyklu.... tých 36,9 :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri už chápem :sweat_smile: :grinning:
31. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri dostatok svojho progesteronu :grinning: žeby tehu :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som to spravila ale nic to nezmenilo myslite ze ovulka bola na 12 den?tak mi to FF vcera vyznacilo
http://www.fertilityfriend.com/home/2be3c0
31. pro 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviska skusala si tehu test ? aj ked podla minuleho grafu su tvoje poovulance prave 37,1 ... nemohla sa ti ovu posunut ??
31. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli uvidime zajtra :grinning:

mne uz sa odrgagava ta kapustnica heh. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ja by som na tvojom mieste skúsila test s citlivosťou 10 :sweat_smile: pretože teoreticky môžeš byť už 10dpo :wink:
31. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka ináč dá sa nastaviť deň ovu aj podľa "seba"....

klikneš na "Tuning/Override" a v kolonke "Ovultion Cycle Day" napíšeš deň cyklu, kedy bola podľa teba ovu... a už len dáš "Override" :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nemusi prepisovat nech radsej pocka ako to bude dalej :wink:

tiez je tam mozna ovulka na 12 DC ako vravis flami, ale zase podla minuleho mala teploty na 37,1 poovulacne
takze to u nej podla mna nie je velmi jednoznacne .
31. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tiež pravda... chcelo by to viac grafov :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby to bolo tehu, zajtra by uz testik ukazal, lebo ma dalsi teplotny vzostup tri dni, ale ak nie, tak to bude posunuta ovu a na mrchu si este pocka, bude to dlhsi cyklus.

hold evicka musis but testovat alebo este cakat :wink:
31. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ... aky pekny si mala ten minuly graf ... takze sa zase potvrdilo, ze BT na 37 a pekny dlhy had este nic neznamena :confounded: ... kto sa ma potom v tom vyznat :sweat_smile:
ahojte tak do NOvého roku ktorý je to čoskoro praujem všetkám snažilkám nech nájdu čoskoro // a tehulkám bezproblémové dotehulkovanie a šťastnáý koniec s bábom v náručí a všetkým vám vela vela zdravia, lebo ked máme zdravie to ostatné sa postupne k nemu pripojí :wink:
lauritka ,flamenga ja mam uz 2 deticky s mojim ex a otehotnela som vzdy tak oklo 10-13 dna,meram od augusta a ovulku mi ukazalo 12-14 den,test neskusam priatel ma katastrofalny spg a na zazraky neverim aj ked by som este velmi chcela lebo syncekovia maju uz 12 a 9 rokov ale lauritka tvoj graf vyzera dobre
31. pro 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi teploty nad 37 vobec pri tehu byt nemusia. niekto si tehulkuje pri 36,8 :wink: ide hlavne o to aby neklesali, a nie kazdy "had" musi znamenat tehu :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka tak už len počkať 4-5 dní... ak mrcha nepríde, tak je to buď tehotenstvo :wink: tu sme už zažili nejeden zázrak ( so zlým spg, či "nefungujúcimi vaječníkmi")... alebo to bude posunutý cyklus... ja som merala cca rok a vždy som mala cyklus 27-29 dní... až na jeden... vtedy sa mi ovu posunula (zo stresu) prvý a posledný krát čo som merala... a cyklus bol tuším 33 dní :angry:
31. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit ... no ved to :wink: ... na nic sa uz neda spoliehat :grinning: ... to tu uz nikto nic negarantuje :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte, uz som spinila :grinning: , ale asi len hodinu :rolling_eyes: , ako keby si to mrcha mrchovata na poslednu chvilu rozmyslela. :angry: Je mi jasne, že caka a pride uderom polnoci :unamused:

Babulky, vsetkym zelam krasne prezitie Silvestra a do noveho roku vela zdravia, stastia, lasky a hlavne tie // a potom zdravucke deticky. :grinning:
31. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka ja uz som mala vela dobre vyzerajucih grafov hihihih. :stuck_out_tongue_closed_eyes: az to cloveka nastve, ze nic z toho.
my mame tiez mierne zhorseny spg.
31. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ta ziadna garanciaaaa :grinning:

sonik, len nech nedojde, vies ako sa hovori, jak na novy rok tak po cely rok :slight_smile: :confounded:
31. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2be3c0 tak som si upravila tu ovulku tak teraz to vyzera takto aj ked toto je od augusta ako meriam prvy graf kde mi teplota takto pomaly stupa
31. pro 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kedy chces skusit testik evicka ?
31. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, vsak prave preto som taka najedovana. :angry: Aj to spinenie nebola krv len taky nejaky hustejsi hlien, takze mozno si este pockam, ale brucho boli jednoznacne mrchovsky.Vsak uvidim, a ked dojde o polnoci, pomsta bude krutá...ehm, este neviem aka...ale budem zla... :dizzy_face:
31. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka a máš aj tie ostatné grafy v PC? Ukáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni atk sa aspon od zlosti opijes :grinning:
31. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. pro 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad je to v poriadku ale ostatne som vyhodila ostal mi ten z augusta,mrsku mam dostat 7.1 tak az potom by som lauritka testovala,ale podla tvojich grafov co som si pozrela tak si zacinala uz klesat a teraz mas super este hore teplotku tak preto som myslela ze dobry graf
31. pro 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka takže podľa toho tretieho grafu si ja osobne myslím, že tento cyklus si už 10 dpo :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja klesam tak po 11 dpo mierne. ved uvidime. :wink:

evi tak sa potom ozvi ako si dopadla :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek