• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
tak tak naše Andynka se bojí a ted má tabletky poprvé malinká tak jí chodíme hlídat a hladit do chodbičky ..ve vnitř být nechce je jí horko...malinká...kočička se nebojí tý je to jedno spinká v křesílku v obýváku jojo jsou modrý ty tablety ,ale měla jich 5 odpoledne tři a ted dvě
31. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v telke nic nieje... mohli nieco vymysliet normalne :rolling_eyes:
31. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím... fakt v telce nic není
31. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soncc to je fakt, jedine co chcem kuknut je silvester o 22.00 na markize, lebo budu parodovat superstar :grinning:

alzbet mas malicku macicku ? moj kocurik ma asi 4 mesiace, nasli sme ho na ulici.
31. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máme kocourka 7měsíců a pejska taky. Kocourek je o týden starší. Je od naší Micky ze 3 koťat a jmenuje se Matýsek a pejsek Dastynek :grinning:
31. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet a dali ste ho vykastrovat ? nevies odkedy by sa mali dat ? nechcem aby mi znackoval byt. on vonku nechodi.
31. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho taky máme doma a taky se bojím značkování, prý to smrdí. No a ta kastrace je možná u obou pohlaví až v dospělosti,. U kocourů teda až začnou značkovat. Prý by se jim to jinak nevyvynulo.... Řekla nám to veterinářka když jsme byli kastrovat kočku.
31. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nebude to neskoro , ked uz raz zacne ? :confused:
31. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý se to dřív nesmí a jak poznat že je dospělý???? u koček je to když je jí rok ale co když začne značkovat dřív?
31. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave neviem, macicku som mala naposledy este v skole par mesiacov :slight_smile: ja som skor psickar.

aj mne veterinarka vravela, ze to ucitim, a ze vraj to neskoro nebude... ze az okolo 9 mesiaca, ale nezda sa mi to, ze ked zacne potom prestane ? :confused: a okrem toho mam psov, a bude citi pachy zvonku atd..
31. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
po kastraci by měl přestat, strejda dal kocoura taky kastrovat protože značkoval a teď je klid
31. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne to vychadza, ze ho dame niekedy zaciatkom leta .. prave sa nahanaju po byte s fenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, akurat so dovolala s kamoskou. Ze v spitali mali babenku, co uzivala HAT, poctivo kazdy den, a ze dosla, ze jej meska, ze nech jej predpise dr. inu. No a záver? 7tt. Ta bude mat dnes teda "veseleho Silvestra". :rolling_eyes:
31. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze napriek HAK otehotnela ? :confused:
31. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, ze nevynechala ani jednu. Boh vie, mozno bola chora, alebo co, to uz neviem, len ze tvrdila, ze berie poctivo...Tomu sa povie spravodlivost? Panenko Mariaaa Podsrpenska, no vidis to? :fearful:
31. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tak to má hezkého silvestra... aj já chcem :frowning2:
31. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni spravodlivost nie je, nebola a ani nebude. :rolling_eyes: hlavne co sa tyka privadzania deti na svet.

inac v sprvach hovorili, ze podla nejakej starej vestice, ma zacat v roku 2010 tretia svetova vojna, europa sa vyludni.
pekne vyhliadky :rolling_eyes:
31. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej to mi ani neříkej.... no snad je to jen nějaký výmysl. A já slyšela že rou 2012 má být konec světa. Proto o tom natočili i film.
31. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, stale ma napadne -nedavno ta p..a-sorry, co vyhodila to dietatko z okna internatu. Vajecniky by som jej dala vybrat. A my co sa snazime a zahrnuli by sme dietatko vsetkou laskou tak nic...nedari sa.
Ja tym reciam o konci sveta a vojne neverim :rolling_eyes:
tak si vravim, ze naco otehotniet :grinning:
Lauritka, na to ze mas suprovy graf a bolave prsia mas nejak negativne myslienky...Inak Laurit, vramci predsilvetrovskeho santenia, ak som robila ten tehu test vcera vecer a bol negat tak je to urcite tak? Uz by bol aj vecer pozitivny, keby som bola tehu, nie? To len po tom telefonate ma napadlo, ci sa aj na mna nejaky zazrak nevstahuje...Ved vies, tie moje spomalene hormony... :grinning:
31. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevěřím ale jeden nikdy neví... ale ten konec světa už tu byl několikrát a jsme tu pořád. Jiank co že se stalo s miminkem???? Nějaká č...a ho zabila??? Zabila bych i ji a tím samým způsobem. Tohle asi nikdy nepochopím... proč maj děti ty co o to nestojí.
31. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni no vsetko je mozne :slight_smile:

a inac sa mi pridala aj teplota, bolo mi cudne, ze mi je zima, tak som si zmerala a mam 37,2. ale nic mi nie je. :sweat_smile:
31. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů Laurit ty si těhu... věřím tomu na 100%
31. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, nejaka pipenka na intraku porodila na hajzli zive babatko a vyhodila ho z okna. Kedy to bolo...2mesiace dozadu?Bolo to v spravach.
31. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ako kazdy mesiac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zprávy nekoukám... vždy mě tam něco rozčílí. Teda to je ale sv...ě. Sterilizovat by jí bylo málo.
31. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, aj ja ti to strasne zelam. Po tom vsetkom, ako nam radis s grafmi a tak...ty si taka dobra dusa, to by v tom bol cert, aby ti to uz konecne nevyslo...Neboj zachvilu zacnes pisat, aka si ospala, ako grckas rano... :wink: :wink: Verim, ze teraz ti to vyslo... :grinning:
31. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :D :slight_smile: :wink: si zlata, dakujem. pre mna by to bol zazrak nad zazraky.
31. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit....ale ved zázraky sa dejuuuu :dizzy_face: :wink: držim palce :slight_smile:
31. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek