• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahoj mscat a nemoze to byt ten implantacny pokles? Ten ze byva okolo 7-10DPO, hmm? :confused:
3. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
ja uz som z toho na prasky...
3. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
ja som ráno skoro revala,že je to v háááááji a FF mi preznačil po zadaní dnešnej BT ovulku o deň skôr a ešte aj čiara sa posunula nižšie???? No chápete to????
3. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat u teba je to tazke posudit s dlhociznym cyklom ale nezda sa mi zeby to klesalo mrchovo...viesco ma napadlo?kupit si kazdy mesiac dva tri najcitlivejsie testy urobit cim skor ako sa da a ked budu negat,budem sice smutna ved to je normalne ked nieco ocakavam ale budem aspon vediet ze nic a ratat s mrchou a nebudem sa dalej trapit ci dostanem ci nie...to je napad,vsak? :grinning:
3. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli :pensive: Ale dokedy neprisla mrcha, tak je stale nadej, ci nie? Citis sa nejako "na mrchu"?
3. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka ja neviem moja ...cítim sa inak ako po iné cykly, ale ja to stále pripisujem tomu duphastonu...no už je dnes 6 deň od vysadenia a mrchy nikde, a 3dni ma už dosť bolí podbuško.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma bolí tak ako cez mrchu a jej nikde...to sa mi ešte nikdy nestalo, že by ma bolelo pred mrchou :fearful:
3. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len dufam, ze dopadnem podone aj ked s divokym grafom...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/57276.html

smouli sakris ma mrzi...
smouli a testla si?
wena včera a nič negatívny

myslíte, že mám aj des skúsiť tehu test???
3. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A test este neskusis? Dnes by uz malo byt vidiet...13alebo 14DPO...aspon duch :dizzy_face: a ak bude uplne biely, budes vediet, ze asi nie... :frowning2:
3. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc to čo je za graf??? :confounded:
3. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli to som nasla, divoky a predsa tehotensky.... ma vzdy taky graf trochu povzbudi takyto nie podla pravidiel...
lebo ani mne akosi nechce stupnut teplota nad uroven predovu...
3. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc? To je tehu graf????Je tamnapisane, ze chemicke tehotenstvo...a na konci mrcha...??
3. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic, ale si si asi nevšimla, že tam bolo ++ a o deň neskôr - pri testoch tak to asi neskončilo tehu či zle vidím????
3. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ja myslim ze ano taky vysoko citlivy...je to divne pokilal nemas iny problem uz si mala dostat....
smouli mna tiez napadlo ze budem testovavat skor citlivym testom a ak aj bude negat nebudem ss tyrat kazdy mesiac ci dostanem alebo nie
3. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej dopadlo to nakoniec zle... ale ide o tie teploty
3. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka:hmm já nevím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: myslím si že ne :frowning2: ..už to mám nižší ty teplotky třetí den :confounded:

xenka:no však já se na mrchu ani ještě necítím a je to brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ..tak já nechápu proč to tak kleslo..celkově už třetí den :pensive:
xenka:aj mě to napadlo že už zítra udělám test at vím a kašlu na to :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dobrý nápad to ano :wink:
3. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo lauritka sa ešte neozvala?
3. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc: :unamused: to mě mrzí na prd teploty furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smoulinka:u tebe je ten graf taky jaksik zajímavý. :slight_smile:
3. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mamatest zatiaľ ľaliovo čistý -uvidím, keď zaschne :confounded:
3. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mscat, mne chodi mrcha na 31DC, vcera bol 36, ja v robote, nemohla som vybehnut kupit si tehu test, akoro som si obhryzla konceky prstov...Takze aj ja by som na tvojom mieste urobila testik. Aspon sa upokojis, ci uz bude vysledok +, alebo -.
3. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat...ako napad na mensie trapenie by mohol byt... :wink: fakt ked tu citam aj ine baby ako sa trapia ci ano ci nie...a cakaju a cakaju...no stoji to zato?je to hlupe ked poviem ze je jedno ci sa sklames teraz alebo o tyzden?viem ze ta nadej tam potom este je...ale cim viac sa stupnuje nadej tym je vacsie sklamanie,nie???
3. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni myslím, že máš pravdu.... :wink: :slight_smile:
3. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, hypnotizujes test? Aj ja ti ho hypnotizujem, jasne vidim ducha....hm...? Tak ako?
3. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenka:ano máš pravdu já taky radši chci vědět hned než čekat a zbytečně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale myslím že tentokrát je to jasné aj bez testu :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka tak nič na to je slabá hoci aká hypnooooza :frowning2:
tak ak do stredy nedorazí mršisko -vo štvrtok valím k Dr. :confounded:
3. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak ako lauritka?
3. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli,vydrz este...
Smouli :pensive:
Jdi na stranu:   Zruš