• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahojte grafomaniačky. Môj dnešnýýýýý

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157
3. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
xena mne sa stalo že napr. jeden deň bol ešte večer tvrdý, na druhý deň ráno už mäkký a poobede došla mrcha
3. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som krcok nikdy nevedela :grinning: ani kde je a aky je :grinning:
3. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulejšn
3. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi ty si tehuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
andzi moc moc gratulujem si sa konecne dockala :dizzy_face: tesulkam sa s tebou :wink:
gratulujem tehulke :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, ďakujem ďakujem, ste zlaté, boli sme na jednom IUI, ktoré nevyšlo a nakoniec sme otehotneli prirodzene. Len dúfam, že všetko pôjde ako má.
3. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako dlho sa snazite andzi? bola tam aj nejaka diagnoza?
3. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka - snažili sme sa 9 mesiacov, diagnóza neviem, chodili sme do CAR-u, ale nezistili nám nič. Ja som ovuláciu mala, laparku mi nerobili, menštruáciu som mala pravidelnú. Manžel mal spermio v norme. Preto s nami ani nechceli nič robiť. Ale keď som povedala, že sa snažíme rok a pol (pravda bola 9 mesiacov), tak nám odporučili IUI. Na jednom sme boli, dopadlo neúspešne a nakoniec sme otehotneli prirodzene. No ale ešte som nič nevyhrala, ešte je predo mnou dlhá cesta.
3. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi no hlavne ze sa podarilo no dalsia tehulka super :dizzy_face: a teda drzim palce aby ste to aj s mrnuskom dotiahli do zdarneho konca a teda aj krasneho zaciatku :dizzy_face:
no a ina dufam ze za chvilu uz budem aj ja na rade :grinning:
3. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzou, ďakujem, neboj, aj ty sa čoskoro dočkáš, sledujem vašu tému (júlovú) a tam ste už skoro všetky tehule. Asi tam máte veľa vírusov. :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak tam je uz tolko tehuliek ze uz by sa aj na mna nejake vyrusiky mohli nachytat :grinning:
ja som akurat minule na teba myslela ze ako sa mas a kuk a uz si tehulka :dizzy_face: a mm sa tesi co?
3. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andzi, tak si sa dockala, gratulujem :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
vsetkym prajem vsetko NAJ do noveho roka a najma coskoro // :dizzy_face:
Ja tento cyklus BT nemeriam,ale ako dorazi mrcha idem opat na to :wink:
3. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte grafikove kocky :slight_smile: , jeeej hned citam o tehulke :dizzy_face:, andzi gratulujem :dizzy_face:

lauritka, krcok ma mrzi, len som prebehla strany, ako si na tom...

Tak mne to konecne islo hore trosku, ale FF mi aj tak nevyznacil ovulu :angry: :
http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed
ale aha co som objavila, ze prdeminuly cyklus mi teplota tiez vyletela zrazu na 37 stupnov na 20ty den :confused:, to preco tak mam :confused: :confused: a ako sa da spravit porovnanie kriviek, ze su jedna cez druhu, uz som to u nejakych kociek videla..., dakujem za rady :slight_smile:
3. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andzi, a ani ziadne lieky si nebrala tento cyklus? Ja som tiez citala, ze IUI ti nevyslo, a teraz taketo prekvapko :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucialen, aj tebe ďakujem, ja sledujem vašu tému a tam ste už skoro všetky tehuľky. Dokonca pred Vianocami aj rhodos aj tea, no paráda. No a čoskoro sa dočkáte všetky.

dzou, je pekné, že si na mňa myslela. Ty si ma pamätáš z nejakej témy?
3. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne sak z juloviek :wink: a este z jednej ale uz si ani nepametam z ktorej :sweat_smile: :grinning:
3. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia, nie, žiadne lieky. Ja som mávala ovuláciu, ale pred IUI som stimulovala Clostilbegytom (vždy sa stimuluje, aby bolo viac vajíčok) a teraz sme mali mesiac pauzu. V januári sme chceli na ďalšie IUI.
3. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je andzi a kukam ze chcete mozno barborku... ja som na barboru narodena :wink:
3. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi a chodili ste nakoniec do heliosu?
3. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vsetky julovky su uz tehu? Tak to ja by som bola este posledna .. :frowning2:
3. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao, ani zdaleka este niesu vsetky julovky tehu, len polovica :wink: Niektore este statocne odolavame :rolling_eyes:
3. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som julovka a este nic :angry: presne ako pise luci niektore odolavame :rolling_eyes:
3. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to čo za smajlov tu vidím? :rolling_eyes: ts
3. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam to len tak piseme blbosti :grinning:
no co uz ti je lepsie? som citala ze ides na cukor a ze mas strach chudatko :frowning2:
3. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a vy ste julovky z ktoreho roka? lebo ja som majovka z 2008 ! a bohuzial z nas ma deti mensina stale... :pensive:
3. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzou aaale, už som sa s tým zmierila, že im to tam možno trošku obhodím :grinning: :zipper_mouth:

väčší strach mám z toho, že musím zajtra ráno volať šéfovi, že nejdem do práce, že ma od 1.1. vypísala lekárka na PN :sweat_smile: som zvedavá, ako to psychicky zvládne, lebo sa toho desil od prvého dňa môjho oznámenia, že som "v tom" :sweat_smile:
3. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ty budees na rizikovom? koli grckaniu?
3. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek