• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
zuzanocka: jeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!! velka gratulacia! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, krasne palicky :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka 15 mesiacov sme sa snažili... a práve z vlastnej skúsenosti viem, že sa po tak krátkom čase neoplatí stresovať... ja som stresovala už prvý mesiac, keď nevyšlo na prvý šup... :grinning: tak som si vravela, že to nie je spravodlivé, že nepatrím k tej prvošupovej skupinke :grinning:

zuzanocka tak to sú koľajnice ako hrom na 12dpo :wink: tam niet o čom pochybovať :wink:
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami, ja som tiez bola naivka zo zaciatku a bola som si ista, ze proste musim otehotniet hned, ak sa nechranim :slight_smile: to bolo takmer 5 rokov pred pozitivnym testom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, presne rovnako som si bola ista aj ja. :grinning: :grinning: :grinning: Ale hrebienok uz mi spadol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa ja som po prvom neúspešnom mesiaci preplakala celý prvý deň mrchy... a načo to bolo.... potom som "plakala" ešte 14 mesiacov :grinning:
4. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby pred dvoma mesiacmi som si to myslela aj ja...

zuzanocka GRATULUJEM!!! :wink:
4. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ... tak to si ma potesila ... lebo na 10 DPO este nic nebolo ... iba veeeelmi slabunka ciarka po par hodinach a toto vybehlo skoro hned ... zajra volam dokine, ze kedy sa treba objednat na krv, lebo vobec neviem, co a ako
4. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj flami tak dlho? ja som myslela ze ovela kratsie..tak do 8 :zipper_mouth: tak som NIC nepovedala..

ja som zo zaciatku vobec nevysilovala..vobec..ale ako isli mesiaca znasala som to tazsie..okolo pol roka bola mensia kriza a teraz byva depka iba pri bielom teste a prvy den mrchy.. :unamused:
4. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka ak na 10dpo bol ešte biely test a dnes na 12dpo také palice, tak je to na dobrej ceste :wink: pretože to znamená, že hcg krásne stúpa :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanocka: no niet pochyb, to nie je duch :wink: Uz to vie mm? :confused:
4. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som sa to isla spytat-na 10 den uplne biely a 12 uz taketo pekne ciarky ? :fearful:
4. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi krása krása ... :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby na 10 DPO nebol uplne biely, ale druha ciarka bola velmi slabucka a az po dlhom case sa objavila
albao ... hej MM to uz vie ... hned som mu strcila test pod nos, ked sa mi prestali ruky triast
4. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanocka:no ja si myslim, ze aj mne sa budu ruky triast :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanocka aj tak to pekne tmavne :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi taky se dočkáš neboj se ...no holky já ani nemluvím snad se mi někdy ukážou ty krásné // :confused: :confused: :confused: :confused:
4. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim asi este spravit v stredu ... som zvedava, ze ako to bude vyzerat a v stredu by mala byt aj MS ... tak dufam, ze to je pravda
4. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka se tady dlouho neukázala snad je všechno v pořádku :slight_smile:
salute: a podla vestkyne aj ty :wink: Ty si mi vyvestila dievcatko, takze budeme mat dve princezne :dizzy_face: :dizzy_face:
ked sa vajko uhniezdi, tak hcg stupa uz velmi rychlo, preto moze byt taky rozdiel po 2 dnoch, si myslim :slight_smile:

zuzka, hned som si predstavila, ako to asi vyzeralo podla Tvojho popisu...mm bol asi v soku, co? :grinning:
4. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanocka: no pokym si na tu myslienku clovek zvykne, to chvilku trva :dizzy_face: Ale pekna myslienka, nie? Tento rok este len zacina a uz sa ti plnia sny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jasan jasan ..ty jsi jaký den dneska??jako já??13??
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: presne tak, som 13 DC :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem si ja spravit ovu test, myslela som, ze este tu pol hodinu vydrzim, ale uz mi faaaakt treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ... som rada, ze to konecne prislo
lisa ... MM az v takom soku nebol ... lebo ja pred kazdou MS panikarim, ze som tehu :grinning: ... a aj teraz, ked uz videl test, tak mi vravi, ze to uz si zase testovala, no a co si tehotna, vsak? ... a potom, ked zbadal dve ciarky, tak vravi, ze a kurna fakt :grinning:
4. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisi, ja mam ovu testiky od lauritky, takze nemam ani tusaka,,, to som ani nevedela ze aj ovu testy maju citlivost roznu :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanocka: :grinning: :grinning: :grinning: ty si ho trenovala kazdy mesiac? :dizzy_face:
Ja si to drzim pre seba, iba si obcas pridem posmutit k nemu na plece, ze to nevyslo
4. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som mala stale nejake priznaky a stale som mu vravela, ze teraz uz urcite, ze uz to citim a nikdy nic nebolo ... sa bojim, ze aj teraz sa MS dovali
4. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

zuzanocka:moooc gratuluji krásný testík!! :slight_smile:

já jsem teda takto...
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

v ruce už mám nachystaný test,čůrat se mi chce...ale tož holky já nevím či ho počůrat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslím že mi to nic neukáže...
zuznanocka na 10DPO vidím že taky tam nic neměla ještě....není brzo ještě zbytečně??? :unamused:

počkám si na vaší odpověd i když už se asi počůrám :grinning:
4. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek