• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
kukulik ale duchov som uz mala, tak uvidime :slight_smile: mas mms ?
5. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus..ja som bola tiez takto zrava a najhorsie, ze mne stacil chlieb v akejkolvek podobe...vkuse chleba som zrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a prve mesiace som pribrala 5 kg :sweat_smile: potom sa to uz troska ukludnilo, teda moje chute...takze ta chapem :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam....posli..pockaj hodim na Ip cislo :wink:
cukrus drz sa!!! :slight_smile:
doslo :grinning: ....lauri, ked beriem do uvahy kvalitu fotenia mobilom , tak v skutocnosti to musi byt viditelne pekne volnym okom....je to tam , slabunke, ale kedze viem, kde ta // ma byt , tak tam cosi vidim :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik :wink: no uvidiem ako to skonci... s duchmi uz mam skusenosti ved vies.
5. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dobre oci,...hlavne na duchov :grinning: som zvedava zajtra...ved to, ze tych duchov si uz mala, ale sak stale treba verit, ze z duchy sa vykluje krasna palicka :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohla by, lebo uz cakam vecnost.. zachvilu som dochodkyna :grinning:
5. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga,preco smutok ved teplota skocila hore?? :confused:
5. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku o jednu desatinku? :sweat_smile: A aj minuly mesiac som sa drzala na 36,9 az do cervenej :grinning: :pensive:
5. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam tiez vacsinou az do cervenej vysoko, az pocas mrsky klesa, alebo tesne po nej...ale mozno to tak teraz nebude :wink:
5. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim, ale už ma aj brucho bolí :pensive:
5. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami brusko boli aj pri tehu :wink:
5. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babulky, opustam vas, chystame sa na kupko :slight_smile: papa peknu nedelu :wink:
5. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
byeee :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - lauri to je super-to ked je vidno cez mobil -to nebude duch ale slaba ciarocka nie? :slight_smile: :slight_smile:

baby-zacinaju mi nevolnosti,ked posledne dva dni akosi nemam chut na jedlo a vcera poobede sme boli na oslave a aj mi chutilo velmi-ale musela som nejako po troskach-lebo zo vsetkeho mi na chvilu ostalo tazko..najprv z dzusu, potom aj z jedla... a tep mam teda urcite vyssi.. (ale ja s nim mam problemy a mam aj tabletky),no musim navstivit svojho kardiologa...
5. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ahoj, ako grafik dnes? nie aj nazivo je to slabuckee :unamused:
5. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, drzim palce, nech su to tie ocakavane nevolnosti :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka gratulujem, takze tehu ;) dnes si musela testovat :wink:
5. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom prispevku hore mi chyba otaznik-ci si myslite-ze to zacinaju nevolnosti... ? ked mi je takto...
nie netestovala som... zajtra testnem...ale ja to nejako citim... alebo som chora :grinning: ale nemam kasel ani sopel ani hrdlo ma neboli...

inak mi zacina asi aj mykoza :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: dala som si taky probioticky cipok-je na nom napisane ze aj ttehotne mozu..tak dufam,ze si neublizujem... no v stredu som si davala iny - maldion sa vola - a tam je napisane (co som zistila vcera ) ze tehotne len pod dozorom lekara :unamused:

graf je tu - ale dnes som merala neskor ako za normalu

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
5. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lebo si si uz dala plusko do grafu, tak som myslela, ze si testovala, ale podla teploty aj tak si tehulka ;)

ano nevolnsoti tak zacinaju, mne pri obidvoch tehu bolo tazko na zaludok :wink: a mala som velky hlad. a je to velakrat pocit ako chripka :wink:
5. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej dala som plusko vcera..ten mamatest bola slaba ciarka - uz nie duch - ked to zaschlo bolo to tam... sak ked naaahodou zajtra testnem a nebude tam nic-tak to zmazem... :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz to bude len silnejsie podla mna :wink:
5. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prejde to aj do vracania? ci to zostane len takto :slight_smile: tazke otazky davam,viem...
5. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne to do vracania nepreslo, stale som to nejako predychala a ked som daco male zjedla, bolo mi lepsie, hlavne rano nebud hladna, stale treba nieco chrumkat. :slight_smile: ale samozrejem kazdy je iny, takze neviem ako to bude u teba. mne nie je vobec nic, takze tehu asi nie som :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri mne nebolo tiez nic...ved pozri kolko som do ovulky...jedine som si vo stvrtok a piatok vsimla-ze nie som nejaka "pazrava" - za normalnych okolnosti som vykusovac sladkosti a mlsot... no a vcera sa az pridalo to tazenie zaludka po jedle... ale to uz som sa vyslovene pozorovala po tom teste rannom...vsetko si vsimam...
5. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambulky...pridavam svoj dnesny grafik....: http://www.fertilityfriend.com/home/284c90

lauritka...so srdiecka ti zelam,aby sa ten "duch" zmenil na krasnu dialnicu :grinning: ...do tretice vsetko dobre,uvidis...
a katka ti mas ake dlhe cykly?...pretoze u mna by tvoj graf uz urcite znamenal tehu :wink: ,kedze mavam cykly 29dnove....tak sa drz a zajtra daj vediet ako si testovala :wink:
5. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek