• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
no pozor na ten algifen, to je velmi silne, pozri davkovanie ja uz nepmatam.
5. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli,Algifen mozes aj 30-40 kvapiek, ked mas bolesti, daj si aj hned. Z alchemilky a femi to stopro nie je. Tie uzivam aj ja. A mam to kratsie a bolest bola len 1 den doobeda.
5. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tie extréééémne kŕŕče trošku ustúpili, ale stále to dosť boli...
ja si dám asi tak 20kvapiek, ale kedy môžem najskôr, keď o 17,00 som dal 2xpanadol famina
5. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ups, Smouli,
nasla som : Počas liečby sa nesmú piť alkoholické nápoje a užívať lieky obsahujúce kyselinu acetylosalicylovú alebo iné protizápalové lieky (napr. paracetamol, ostatné salicyláty, ibuprofen, fenylbutazón).
Takze radsej si ten algifen teraz nedavaj.
5. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
počas akej liečby son1cka?????
5. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, pocas liecby Algifenom... :wink:
5. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri je mozne, ze ovu pride aj napriek ff az dnes? mam strasne mokro normalne nohavicky mokre fest, co teda mavam malo a vzdy len pred ovu. a zacalo ma boliet podbrusko dost.

ze ci je mozne ze ovu chcela prist uz minule ale nieco sa pos.alo a teraz sa hlasi znova? neviem to nejak odborne opisat a nazvat...
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
5. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc, ako keby som videla svoj graf z min. mesiaca... :fearful:
5. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni mozes ho sem hodit?
5. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc, radsej nan nekukaj, lebo sa zbytocne zdeprimujes. Pointa mojho grafu bola, ze som sa po vyznacenej ovu takmer nepohla z 36,4. Takze doteraz mi nikto nepovie, ci ovu bola, alebo nie. V kazdom pripade mi progesteron stupol, ale aj tak bola hladina nizka. Preto tie nizke poovu teploty. Ak naberies odvahu :
http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
5. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni presne moj graf... :unamused: ja dufam,ze este stupnem... uvidim rano, ak teplota nestupne aspon o 0,2 tak to vzdavam... opat :frowning2:
5. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem zvědavá na teplotu zítra ,protože mám nějaké bolesti asi ovulka už bude...,ale nějak to nechám raději být ovu testíky už nemám...raději
5. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky moje krásne tak bolesti už ustúpili, už sú len malinke...
ĎAKUJEM Vám všetkým za rady ste fak super, čo by som ja bez Vás robila :wink: :slight_smile:
5. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonic :confused: zda sa, ze tie teploty reaguju na meno, zda sa, ze Sona je nejake zamrznute ... :rolling_eyes: Niekde som tu videla graf, babulka mala predovulacnu 36,7-8...som sa dost smiala, ja budem mat taku, len ked budem mat riadnu infekciu a triasku a lezat na infekcnom.
5. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ja praveze mavam vysoke teploty
pred ovu 36,5-7 a po ovu 36,8-37,3...... tak preto sa cudujem...
5. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc hmmm :confused: no podla toho co pises, tak ovulka este len bude.
5. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dosla som z klziska a sup ho ocikat test,
ale som neni o moc mudra, vyschnem a dam do albumu
5. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ti tak zavidim to klzisko sakra :rolling_eyes:
5. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit jak se cítíš co prsa už přestávají bolet??
5. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, este stale bolia na dotyk a su napnute, alle neboj u mna sa teplota nikdy nemyli :wink:
5. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by se zmýlili!!!!no uvidíme kurna šopa já bych do toho kopla!!!,ale vím ty jsi silná ženský a zvyklá čekat jako já ..mrzí nás to ,ale nepřekvapí ,když padneme dolů vid,?ale jen počkej až jednou zůstaneš!!!to pak bude krásné a těch slziček štěstí co poteče!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano salute :slight_smile: to bude naskutocny pocit,ani to nepredycham.
5. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame klzisko asi 100m od domu :grinning:
lauri ja fakt neviem, ma tak akosi pali podbrusko... uvidime co ukaze rano teplomer :confounded:
a uz som dlho nebola tak strasne podrazdena ako vcera a dnes
mi to prislo poobede luto lebo som to nebola ja ale sakra hnusna hysterka :unamused:
som skriekala na vsetko a na vsetkych... ale uz som ukludnena teraz, ani neviem preco
5. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo lauritko neboj se nic....už se na to těším!!!!!Tak já jdu do vaničky a k telce ,,,,papapapa a zítra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc, no tak uvidime :slight_smile:

u nas sa mozes korculovat len cez vikend a je milion ludi na stadione :rolling_eyes:
5. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri,
som ukecala braska, lebo muzik je do noci v praci,, to je taka predpriprava na lyzovacku :slight_smile:
5. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja uz mam dole dlahu :grinning: a boli to jak fras... hybat s nim nedokazem a od pondelka zacinam rehabilitovat :rolling_eyes:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc tak opatrne.

dia :slight_smile:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a co planujete na zajtrajsi volny den? :slight_smile: ja mam posledny den volna a stvrtok kruta realita v praci po dlhom oddychu :unamused:
5. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem do prace :confounded: , ale za tento odpracovny sviatok si berem vyrovnavacie volno pocas lyzovacky :grinning: a vecer samozjreme budem testovat,
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek