• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
vavi nie si sama :grinning: ja som zvedava a dufam,ze jej to konecne vyjde....
6. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikto nikde...
6. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky na lauritku budu moc myslet a doufám ,že to dopadne na výbornou...
6. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte baby, akurat som prisla z klziska a susim ovu testik, je omnoho slabsi ako ten poobede, takze sme asi presvihli peek, za pol hodku dam fotecku
6. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc :wink:
Dia nevadi ze ste presvihli pik, podstatne je aby ste nepresvihli sex :wink:
6. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
venka,
no ale tie ovu testiky ma seru, lebo clovek si mysli kolko krat ze uz je to o prd,, ze presvihol peek a ono to este len dojde,, veru a hlavne je nepresvihnut to naj :grinning:
6. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už raději netestíkuju...protože ty co mám v albumu jsou a stejně teplota je jinááááááááááááá :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
6. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute daj link na tvoj graf
6. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda ze nesledujes krcok, ten stoji za to pozerat, :wink:
6. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krčok-čípek??jo jo ted ty dva dny ho mám dole úplně...i při keksíku se naráží manža mi to říkáááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pri ovu ma byt co najviac hore, cize ho tazsie dociahnes
6. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pokkial sa nemylim, ja ho mam riadne hore, makucky, a otvoreny,,, :wink: ,,,
to tvoj citi krcok,? :grinning: sranda
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kedy klesne? koľko dní po ovu som z toho troška mimo moc tomu nerozumiem
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si nešahala ,ale ted to cítil asi dva dny tři ..jojo prý naráží do něho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak je tedy nahoře??asi jo když do něj narážíííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já moc nesleduji ten čípek ...uvidíme co bude :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso jejda já to měla minulý cyklus těhu ne a ovu asi 1O krát pozitivní ...prostě pořád....
6. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

holky děkuji ale zatím nic nic není jisté :sweat_smile: ani mi nic není :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda sem tam něco jo ale tak nic vážného :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat blinkat teprve budeš neboj se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurat dnes som sa to pytala ze kedy sa zmeni??
ze taky fajny je tak 2 dni pred ovu do 3 dni po ovu

msc,, pekne si odstartovala novy rok, tak potichucky nehc to silnie aj zajtra budes testit??
6. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ... ani mne nic nie je :sweat_smile: ... vobec nic, uplne super sa citim, som taka aktivna, ze az ... uz som vydrhla celu kupelnu, umyla asi 3-krat riad, 2-kart vyvesala pradlo a opravila 27 pisomiek ... a stale mam este dost energie ... az sa bojim, ze co ak je to len nejaka haluz a uz-uz pride MS
6. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mcsat neboj sa, mne nic nieje doteraz :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka ... to ani raz nebolo zle? ... no to mas fajn, moja sestra bola tak isto na tom
6. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aký má byť krčok v tehu?
6. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso... pri tehu je dole tvrdy a uzavrety... :wink:
6. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem. no som zvedavá ako dopadnem :unamused: 42 den mrcha nikde ale bola ovu aspon tak to vypadalo podla teploty hlienu a ovu testov. no nič len čakať
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala tiez poho tehu, ani raz som nevracala, ziadne tehu priznaky, az neskor, my stmavli a zvacsili bradavky a dvorce, a rastuce brusko,,
6. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute:ježiš fuj dej pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: když si vzpomenu jak jsem při malém říkala že už nikdy jak mi bylo furt jen a jen zle..bléééé :confounded: :slight_smile:

dia:děkuji :slight_smile: pokud to tak bude tak je to vánoční zázrak naprosto :dizzy_face: vubec že mi dorazila ovulka 25tého a že jsem možná otěhotněla.prostě pro mě zázrak rozhodně nečekaně :sweat_smile: po takových cyklech strašných hrůzostrašných.prostě haluz :sweat_smile:

zuzanocka: :slight_smile: aj já jsem dnes dopoledne běhala s malým po venku ve sněhu :sweat_smile: házela ho do kopců sněhu a to že je teda těžký :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: běhala do kopce z kopce a tahala ho na bobech :sweat_smile: super až na to že mě pak bolelo to břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem hned udělala ten test no :sweat_smile:
a jinak ti fakt nic není.

já teda akorát cítím bradavky-trošku mě bolí,to jsem při malém neměla,možná trošku víc chodím čůrat ale ne moc,pak to břicho sem tam bolí,hlava se někdy zatočí,jo a furt cítím nějaké pachy..dnes jsem dělala kuř.maso s bylinkama a bléé..se mi navalilo celé to snědla s radostí mamka :grinning: jsem si nedala ani kousek mi to smrdělo. :sweat_smile:
jo a v neděli...jsem měla takovou náladu že jsem jen brečela..postě jen tak brečela všechno mi bylo líto :sweat_smile: můj že co je?já že at si mě nevšímá že mi šibe :grinning:
a potom jsem zase byla hnusná a podrážděná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže tak :slight_smile:

vavenka:tak to máš velké štestí :wink:
6. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten čípek...tak můžu říct že podlě něho jsem se ted řídila a přišlo mi že mi teda měkne a zkracuje se :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si říkala že určitě už přijde mrcha,.

zítra mám velký strach teda měřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a tak dole ho právě nemám .
6. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek