• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
mscat, nech to poriadne silnie :wink:
7. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisi...hej? tak super.. dneska sa hodim na muza :grinning:
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, ale nielen dnes, este potom aspon dalsie dva dni :grinning: :grinning: :wink: a poctivo meraj, nech sa potvrdi ovu
7. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli,ak chodis do centra tam sluzia aj cez vikend...pravdepodobne ti chcu robit folikulometriu ci zabral clostyll a rastu foliky...na folikulometriu by si mala ist ten 12DC a potom este asi 14DC,aby videl lekar ci a a kolko narastli...skus si tam zavolat...
7. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru, kde mas vlastne graf?
7. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni ďakujem, ale ja chodím iba k normálnemu Dr. nie do centra... :confused:
7. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
graf je tu http://www.fertilityfriend.com/home/cukruska som zvedava ci graf rovnako vyznaci ovu ako to ukazuje test
7. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa.j:děkuji taky doufám.dnes rozhodně líp vidět než včera.tak uvidíme jak zítra :sweat_smile: :confused:
7. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak si tak stale procitam starsi diskuse, napadlo me..... bohuzel jsem odpoved nenasla ve vasi diskusi.... i kdyz se tu mozna objevila..... mam takovy mensi problem. Je mi o mirne zinantni, ale jse vsechny zensky tak snad :slight_smile: Asi tak rok a pul nazpet, jsem cca 3/4 roku mela problemy se sexem. Vzdy mi to strasne palilo, bolelo.... na gynde rekli, ze je vse ok, ze jsem zdrava jak ripa a tak dale... a at pouzivame lubrikanty na zvlhceni, kdyz si se mnou manzel nechce dat tu prci. Ale u nas to neni tak, ze by me nevzrusovalo byt s nim, ale proste se tolik nezvlhcim..... nekdy jo, ale to je jen vyjimecne. Kdyz ale chceme mimi, tak librikanty pouzivat nemuzem.... nemate s tim nektera z vas zkusenost?
7. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, ovu zvycajne byva den po pozitivnom ovu teste, ale moze byt aj v den testu alebo dva dni po teste...alebo nemusi byt vobec, pozitivne ovu testy este nezarucuju, ze ovu isto prebehne :unamused: ale to nebude tvoj pripad, vsak :wink: :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klate, ja mam teraz po porode ten isty problem, ale zatial neviem, co s tym, ja dufam, ze sa mi hormony casom dostanu do normalu :confounded:
7. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa...no jasne ze to nebude moj pripad...ja ovulaciu budem mat a dokonca o par dni budem mat pozitivny aj tehu testik.... :grinning: si ale verim co :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa.j to je mi lito, je to neprijemne, ale ty mas alespon trosku duvod... ja pred tim nemela problem, tole se vyskytlo z niceho nic :(
7. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus :wink:
7. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat aka je to znacka testu? a ten 10 a 11 den boli uplne biele? ci aj tam sa crtali tiene??
7. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko:je to mamatest.dnešní čárka jde už krásně zřetelně vidět.je to tam focené ještě za mokra.pujdu koupit baterky a dám ještě jednou do albumu.

ne byl to test rapicleat na 10-11dpo.a nic jsem tam teda neviděla.proto mě překvapilo velmi na 12DPO že se tam něco objevilo.s tím jem nepočítala.dnes už hezky fialová čárka.žádný stín nebo duch :slight_smile:

katka:toto není tien.to je čárka.stínů jsem už na testech právě měla milion tak už to poznám :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli mne ked aj robil folikulometriu moj doki,bol ochotny aj v nedelu.,proste toto vysetrenie si to vyzaduje...
7. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat a co ta primelo testnut aj dnes-ked boli predtym biele tie testy? citis nieco? tlaky na mrchu?
7. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Mscat: super! pěkně to sílí, to není duch :sunglasses:
7. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko
:jsem testla už včera..jen tak jsem šáhla po tom testu a říkala si že se aspon těch testů zbavím že tam stejně nic nebude víš.já to totiž tak dělám .očůrám všechno a pak na to kašlu. :sweat_smile:
jsem si říkala že určo nic...když citl.10 mi nic neukázal.no a bum..ona se tam objevila slabá// :sweat_smile:
pak jsem testla druhý ,večer..tam byla o hodně slabší než dopoledne tak jsem se pěkně vystresovala akorát.
no a řekla jsem si že hned dnes ráno zajedu do města a okamžitě jeden počůrám či náhodou o to nepřicházím..jelikož ano..strašně mě bolelo břicho na menstruaci.že jsem myslela že každou chvíli se spustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak proto mi to nedalo že jsem se už bála. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted už mi není nic..klepu.ani břicho nebolí.zítra by neměla dojít mrcha :sweat_smile: :rolling_eyes:

slunicko:děkuji :dizzy_face: jojo to už rozhodně není duch.normálně jde vidět ještě líp :slight_smile:
7. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat super testiky. ja uz len cakam co so mnou a kedy dorazi mrcha :frowning2:
7. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:děkuji :slight_smile:

lauritka:to mě štve teda :frowning2:
7. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat no to ti drkam palceky :dizzy_face:
lauritka preco ze mrcha, mrcha nedorazi a bodka
7. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat krása držím vše co mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit...ach jo ..já taky čekám na ovu snad se dočkám ..byla jsem na nehtíkách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, to je fajn, že dnes už máš poriadnu čiarku... ja dnes test snehobiely - žiadne škvrny ako včera :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
asi bol blbý test, alebo som ho zošuchla ja...
a krčok si nesleduješ?
môj sa mi zdá že zmäkol trošku a aj sa stiahol trochu vyšie :frowning2: :frowning2: takže je to jasné...

www.fertilityfriend.com/home/25fb22
7. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska:děkuji :dizzy_face:
salute: :wink: děkuji taky. :dizzy_face:

lauritka:nechápu!kéž by nedorazila!!!a testík ukázal krásnou //
7. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
msct a krcok ?? :slight_smile:
7. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v noci mě bolelo břicho a byla jsem jako počuraná a to trvá celý den dneska tak doufám ,že je to ovulka ...uvidíme zítra ránohttp://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76
7. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek