• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ja tiez neviem kedy ta ovulka dorazi :unamused: a ci vobec :rolling_eyes: kurnik, preco to nemoze byt take lahke ....
7. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi... pre mna je toto najtazsie na svete :pensive: - splodit dieta..
7. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, je to nespravodlive... dnes som sa prave rozculovala ze sused co ledva dovrsil 18 nabuchal frajerku :rolling_eyes:
a tí, co su na to pripravení - tým sa nedari :unamused:
7. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já mám dětičky kočičku a pejska kluk je pryč....a i pro mě je to těžké splodit dítě nejsi v tom sama lauritko :frowning2:
7. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi i já jsem v 18 rodila...a byla jsem tele ...a dneska nemohu ..a máme všechno jenom druhé dítě ne
7. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarafortuna:ale grafík máš teda super :dizzy_face:
čípek ano sleduji...dnes ráno dole tvrdý.pak už během dne jsem nekukala...nebylo kdy.plný barák lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

lauritka: :slight_smile: viz výš :wink:
7. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dievcata, kde je teda ten milostivy a spravodlivy pan boh sa pytam??? :rolling_eyes:

salute ja ich bozkam na licka, ked tak fajne vonaju. a moj mm dokonca az pomaly na dasna v ustach :grinning:
vzdy vravi, ze maju chutne sliny juj :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme blaznivi
7. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscta tak to je super, u mna je hore, tak viem, ze to tehu nie je :pensive:
7. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám to samé co tvůj manža pusinkuju je a papám zaživa..vlezu jim až do pusy miluju je!!jsem blázen pořád je i koušu a mazlím celý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa zatial vzdy vyplatilo ze vsetko zle je na nieco dobre .... tak cakam kedy si to budem moct povedat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa obratim spiatky a uvidim dovod preco sa to nepodarilo teraz :pensive:
7. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute :dizzy_face: :grinning: to je tak, ked nemam malicke, tak sa upnem na nich...
7. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, lauri :grinning: vy ste podarene :grinning:
7. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi aj ja by som chcela vediet ten dovod :slight_smile:
7. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no laurit já jsem tohle dělala už jako malá a ..půjde to se mnou celý život,když byl kluk malý tak jsem kousala i jeho i zvířátka to jsem měla ještě morčátka ,krysy a agamu-ještěr
7. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vobec nie som tak ako vy s tymi zverami :sweat_smile: ani ziadne v byte nemam :slight_smile:
7. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:velmi velmi mě to mrzí!
moc bych ti to přála za mě!

k nám samozřejmě přišlo mimi v tu chvíli ve kterou jsme to vůbec nečekali a kdy se to zrovna nehodí :sweat_smile: teda jako hodí chápete..ale zatím nemáme ještě své bydlení no což je problém..ale to vyřešíme doufám co nejdříve :slight_smile:
ale budem se stěhovat a já nebudu moct nic tahat a tak podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc sranda teda...jsem celý život když už jsem teda byla dospělejší :slight_smile: ..jsem říkala že teda nikdy nebudu nosit mimi poslední osmý a devátý měsíc zrovna přes červenec a srpen přes vedra že to teda nehrozí :grinning: jen takové mé přání :grinning: že vím jak bych funěla nesnáším vedra :sweat_smile: a bum...přesně tak mi to teda vyjde jak jinak :grinning:
7. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no ono je nás bohužel málo co jsme cvocíci do zvířátek..já už jsem se s tím narodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, tak to si typicky priklad... aj moja kamoska sice chcela babo, nedarilo sa, a potom si povedala ze aj tak sa to prave "nehodi" ... a bum , prave vtedy to prislo :wink:
7. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat miminko příde vždycky když to nečekáme!!My se musíme s lauritkou vykašlat na touhu a budeme těhulinky hzned :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a ty se jak dlouho snažíš??
7. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínají mě bolet prsa a to i bez omaku...tak to už ovulka asi bude
7. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut, od augusta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...cakam na vysledky HP.... ani genetiku nemame dobru :pensive: je to vsetko naprd :rolling_eyes:
7. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi dneska už medicína umí zázraky neboj se nic :slight_smile:
7. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, no to dufam :pensive:
7. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufej a věř!!!opravdu už dneska umí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdu se naložit do vany do vaříícíííííííííííííí!!!!miluju to ..pak juknu manža čumákuje na telku tak já si můžu datlovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuk...co porabate?
7. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi co mate s genetikou.?

:confused:

mscat jo, ja to vim, hold to je osud no... ale u mne nebude take, ze by som to necakala, lebo to cakam stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek