• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
podla mna sa len motkaju, vsak co uz len chlapi robia, ked maju na nieco pockat...spermosky su urcite take iste...bezucelne pobehuju sem a tam...
8. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tiez by som rada videla ako to dni prebieha...vajicko este len vykukne z vajecnika a uz sa nan hrnie milion spermii ja byt nim tak sa od strachu poserem ze co bude... :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cervici....do uuuuuuuuuuuuuuuuuuutokuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji, sak naco je ujo google :grinning:

cukrus, presne to ma teraz napadlo :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a povedzme ze tonebude az take zle..a vajicko je silna natura a vydrzi to ale ked sa nam pricucne tych neviem kolko spermobojovnikov a ono odolava a odolava a potom dojde jeden spermofrajer ukaze vajicku bicik alebo kupi kyticu ruzi nizsie pri posve a teraz ho tomu vajicku ukaze ...tak ono otvori take malinke dvere aby sa tam dostal len on a potom ich uz neotvori..tusim na youtube bolo take podobne video :wink:
8. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda, ze nie je smajlik v tvare spermie :wink:
8. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no tak nechapem ze z tej armady - miliony spermosiek sa nenajde jedna normalna a neoplodni hned to vajco a bol by pokoj :grinning:
8. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji...ked hovoris o spermii s ruzou...na youtube bolo take super video..len neviem ako sa volalo
8. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som dost casto pozerala pozri kto to hovori...mne sa to tak pacilo ked tam ti spermosi vnikli a aky bordel tam robili.. :grinning: :grinning: :grinning: u mna by to bolo dost komicke...ja vzdy ked diem do postele najprv sa musim zohriat a tak muza chytim za gule...vtedy dostanu spermie sok a takmer skockavene od zimi su vrhnute do neznameho prostriedia bez vody a elektriny a teraz kam...dezorientovane sa hrnu jedna po druhej dopreduuu az narazia na dve ulicky...a bim teraz do ktorej? polka do jednej a polka do druhej...a co ak vsetky pojdu do tej kde nebdue vajicko?? no ale kedze viem ze su pohanane silou vole a vonu vajicka poznaju uz na dialku tak by sa mali dostat az k nemu :wink:
8. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a preco mame potom taky problem otehotniet ked je to take jednoduche? :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji ty si pripad.... :grinning: :grinning: :grinning: sa tu rehocem a muz na mna kuka ze co mi je :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo spermocky mojho mm su skleroticke a zabudnu kupit ruzu pri vchode potom sa vracaju a na ceste dnu ich prekvapi cervene more :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo druha moznost boja sa tmy...a cakaju kym sa postavim :grinning:
8. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim to tak ze potom vytecu von a splachnem ich :wink: s postavenim najvyssieho sefa to nema nic spolocne :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji..staci ked sa postavi nieco ine :grinning:
joooj a moc hodin a ja sa tu vykeciavam...no dnes spermosky pojdu bez predohry :sweat_smile:
no este nie..muz sedi ako obareny a hra sa...juuuj tak by som ho oneeeeeeeee :grinning:
8. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak uz viem v com to je.... nemaju so sebou tu ruzu ako pise vejinka :grinning: :grinning: šupaci :grinning:
8. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyfackala po guliach nech sa spamata a mozno tym ukonom by som prebrala aj tie lenive cuda-juda :grinning:
8. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi problem je v tom ze nie v kazdej posve ich predavaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veji....tak to musis nejako navnadit najprv...chaaape...mojmu sa tiez nechce a potom sup a uz sa chce :grinning:
ja ho navnadim ukazem mu moje vytahane ciciky..a spomenie si ze nepolial kvety...to uz poznam :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji, ale tak nepodcenuj tu moju :grinning:
8. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
este vtip aby ste chapali o com sme sa vcera s muzom pred sexom bavili: pride ciganka na gyndu a hovori doktorovi xcem mast na chamajdu..a on : ziadna mast nebdue a nehovori sa chamajda ale prirodzenie..!! a vyhodi ju pride k druhej ta prva ciganka a hovori jej nehovor ze xces mast na chamajdu ale prirodzenie..a pytaj aj pre mna!
a dosjde druha k dokimu a hovori scem mast na prirodzenie. a doktor: kolko jej potrebuejte? a ona: tak na dve chamajdy :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teraz k tomu vcerajsku hovorim muzovi ze ideme bez prehodry rychlovka..a on ze sa :grinning: zadrhne :grinning: a ja mu ze nie pod a pomoz si rukou a on ze ci nexcem mast na chamajdu... :grinning: :grinning: a takmer bolo po sexe lebo som sa smiala ako cvok az som zobudila maleho...a potom zaspinkal tak sme rychlo supli na to :grinning:
8. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji tak to si zabila... to sa bavite s muzom pri sexe?? :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ach a och neviem presne prelozit o com hovori :grinning: :grinning: no a hej bavime sa...sak musime ..nevies ze komunikacia je zakladom vztahu? :grinning:
8. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji nerob....ber na mna ohlad...nemozem sa smiat..au au
8. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek