• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
hadam jej to prestalo :unamused:
9. led 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
sonic ty mas retrievera? :slight_smile: aj ja,ako sa vola?
9. led 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
albi no třeba už jste miminko splodili tak proto ten sen.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
salute: no, zeby miminko sa teraz citilo ako na mori? Hupe ho hore, dole :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
albi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri: Inak som dost zvedava na dlzku LF u mna. Mavala som 16 dni, ale minuly cyklus s femi kvapkami iba 12 dni. A tebe to naopak predlzilo LF. Tak som zvedava.
9. led 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, hmmm stale hadica, ale jasne, ze som nevydrzala a testla som a test biely ako hollywoodsky usmev :sweat_smile: ,

dnes budem spat v meste, kde je teplejsie, tak asi bude vyssia teplota, ale nemyslim, ze teda neco bude, som tak divne pokojna, ze ideme do osmeho kola, pozriem tie femi kvapky a maccu a zaroven objednam poloviciak na spermio, ja sa uz nejdem jedovat, ja som bola u lekvosky uz dva krat a co vidi, tak je OK, ved ked je spermio OK, je OK a ked nie, aspon sa niekam pohneme :angry: , len ako klasicky chlap, nechce ist, ze potom, potom...

a odkial je najlpepsie objednat tie femmi kvapky a maccu, z ktorych stranok?
9. led 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
miska chces femi ??? mozem ti poslat. :slight_smile: som objednala viac.
9. led 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
miska grafik krasny....ja som tiez dnes pokojnejsia...na podiv...
9. led 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak toto je môj graf, teda riadna divočina lauritka mi ho značí za čo jej moc ďakujem

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=43483/nummer=8
9. led 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
salute, super, ide ovulka :slight_smile:

lauri, tak vela uspechu v dalsom kole... a ten filmik akurat opakuju, da sa pozerat aj druhy krat, smutny ale relany a pekne urobeny, asi angeline na mieru :slight_smile:

cukrus fiiiha ako to vyletelo :slight_smile:

titu, to este ovu asi nevola, ci...?

lisa tak drzim palce nech teplota stupa :slight_smile:

titus ten tvoj hlien stavia u nas na zahrade snehuliaka :grinning:, ked ho postavi, poslem ti ho naspat :grinning:

natalca, moz ni nedorazi, to je dost vysoka teplota este :slight_smile:

ozi a na papulku som zabudla, to je tiez cajik?

no a uz viac nestiham citat, musim ist aj ranajkovat :grinning:
9. led 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej lauri super, pockam do pondelka, to uz teda mrcha ked ma dorazit dorazi a by som ti ipla adresu :slight_smile: , posielas to na dobierku, ci ako :slight_smile: ?

xeni dik, ale tehu test negativny :frowning2: , zeni a tebe sa ta mrska rozbehla nakoniec ci nie, lebo potom si pisala, ze to spinenie prestalo, nie?
9. led 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
miska dobierka by bola draha, dam ti potom radsej cislo uctu.
9. led 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
miskahryzka: pupalka su take gelove tabletky. Testujeme ich a zda sa, ze zvysuju hlienik trochu. :wink:
9. led 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule, ja dnes takto este nic specialne :unamused:
vcera vecer ma hrozne ale hrozne pichlo v pravom vajci, predvcerom ma bolelo lave, tak teraz mam z toho riadny hokej :grinning:
9. led 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
miska tak to ti dakujem a bud tak dobra posli ho uz domov ze nanho moja vevericka caka ako na zazrak :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 11:19  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha dobre lauri, tka budem informovat, dik :slight_smile:

baby ja som z toho jelen, tak pupalka alebo papulka :grinning: ?

maji aj ty chodis aj sem :slight_smile: :dizzy_face: ?

titus, ze hned, este isiel hladat mrkvu na nos :confused: :grinning:
9. led 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 sorky takto to somnou vypada :grinning:
miska no ja som asi vsade, su 3temy ktore mam rada a chodim kecat :wink:
9. led 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka asi kazdy studuje co si poslala :wink: nikde nikoho :slight_smile:
9. led 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som uz prestudovala :wink: ...lauri moze byt ovu bez hlienu resp. s uplne malinko hlienu ??, krcok uz je pekne hore zmeknuty a hlienik minimum
9. led 2010 ve 12:04  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
PODLA MNA MOZE TITU, PRECO NIE????? STACI TROSKA HLIENU, INAK SUP GRAFIK NECH VIDIME AKO STUPAS :wink:
9. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
majus len kopirujem minuly cyklus :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
9. led 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja mavam velmi malo titu a aky je hlien teraz ?
9. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
LAURITKA, POVEDZ MI KDE TI CHODIS NA TAKE VECI, FEMI KRAPKY, TERAZ TENTO OLEJ ALEBO CO TOJE??? NA NETE ALEBO TI NIEKTO RADI??? :confused:
9. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: TITU SUPER, AK BUDES MAT GRAF AKO MINULY, TO ZNAMENA ZE SATI NAPRAVIL CYKLUS NIE :dizzy_face:
BABY MOZEM PIT ESTE ALCHEMILKU ALEBO JU MAM VYLIAT ???? :confused: MOZNO UZ OVULUJEM VCERAJSIE PICHNUTIE V PRAVOM JAJKU BOLO FAKT INTENZIVNE AZ SOM SI MUSELA SADNUT :confused: MM SA SMIAL ZE MALY SA UHNIEZDUJE :grinning: CHUDAK MANZELIK ANI NEVIEM ZE ESTE ANI OVULKA NEPREBEHLA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
majuska: tu na nete sa clovek vela dozvie ked tu trci skoro denne :wink:
9. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri by som povedala ze zacina egg ale malinko no a snad sa to za 2 dni rozbehne uvidime :wink:

majus tak to by som bola fakt rada ak by sa napravil :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:17  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no obdivujem ta, laurittka,,ja nedokazem dlho na nete nieco hladat, max pol hodky a uz ma to prejde :grinning:
9. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
titu neboj napravil sa a ak uz ti zacina egg hlien, to je len dobry znak :wink:
9. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek