• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
lauri, presne je to tak, ako si povedala... aj keď psíka vyhrešíš, buchneš po zadku... za 2 minúty je pri tebe a sa ti líška, aby si sa nehnevala, nepamätá krivdy, odpusti nálady.. nie jak ľudia, čo ti v slabej chvílke vykričia aj to čo ani nevieš, že si spravila.... ja som v puberte mala najlepších kamošov, mojich 2 havinkov, čo sú už v nebíčku...
9. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, zas revem :grinning:
toto je strasna pravda:
Nikdy sa na mňa dlho nehnevaj a nezatváraj ma za trest. Ty máš svoju prácu, svoju zábavu a svojich priateľov, ja mám len teba.
pes nevie byt naschval zly. pes len nechape a je to len a len moja vina, ze ma neposlucha, resp. mi nerozumie, co od neho chcem. tak sa na to pozeram ja :wink:

sari, tak si mozme podat ruky :dizzy_face: super :slight_smile: som rada, ze je viac takych ludi. no este nam zostava to vsetko aj zrealizovat. a na tych retrieverov sa vybodni, bol to stary hoax
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=459
http://www.hoax-slayer.com/golden-retriever-hoax.html
ja som sa tiez dala nachytat... :angry:
9. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, hurá... nikoho som nezabila.. :grinning: :grinning: :grinning: fakt som tomu uverila, lebo mužovi to poslal psíčkar, čo má labradora... :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak som sa stretla uz s par otazkami od ludi, od ktorych som to VOBEC necakala...
napr:
este mate psika? (pri pohlade na moje brucho)
alebo:
a co teraz uropbite s vasou fenou?
nebojis sa, ze sa jej to nebude pacit?
nebojis sa o zdravie babatka?
no vidis, nemali ste sa tak ponahlat s dalsim psom, teraz sa vam to nehodi...

:angry: :angry: :angry: snazim sa byt slusna a chapava, ze ti ludia, co sa take otazky dokazu opytat, nie su psickari.
ani neviem, co mam na to odpovedat... verim, ze vsetko zvladneme a ani pri obrovskom probleme nemam v umysle jellku dat prec. ten smutok by som neuniesla. myslim, ze vsetko sa da vyriesit!
9. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka:to koukám teda.no však lidí jsou někdy trefení tak nějak :sweat_smile:

víš...já mám ted kolem sebe 3 kočky...sice jsou naočkované...ale trošku mám teda strach z té toxoplazmozy.a miluju zvířata..mám ještě králíčka :slight_smile: a i přesto že mám trošku obavy bych nikdy našu kočičku siggušu nedala pryč je to moje miminko :grinning: :dizzy_face:

však přece pejsek k dětátku nevadí.nevím kde na to ty lidí chodí jako.
9. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky.

mohli by ste sa pozriet na moj ovu test dnes 19.1.? je v mojom albume. je pozitivny alebo nie je? krcok mam niekde v strede, skor nizsie a dost kremovy hlien - taky lotion, rozotieratelny. sorry za vyrazy. :sweat_smile:
a baby, ako si to znacite do grafu, ked je krcok vyssie a mäkksi, ale nie celkom vysoko? znacite si ho ako tvrdy alebo mäkky? :confused:

a moj graf vyzera takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5

inak lucialen je tiez tehotna? tak to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem. aj tebe mscat. :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jerry :slight_smile: tak ovu testik zatial nevyzera pozitivne ani jeden :unamused: co vsak neznamena, ze ovu nebude. neostava ale nic ine, len cakat...

mscat, jasne, ale zas nemysli si to kazda zena (mamicka) :unamused:
9. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: pre tie ktore si ma pamataju, mam krasnu novinku :slight_smile: mame chlapceka Branka, narodil sa 29.12. :dizzy_face:
Vsetkym stalicam aj novacikom zelam vytuzene tehulkovanie :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, viem ze tie ostatne testy su vsetky negativne, islo mi iba o ten dnesny. tolko som nanho pozerala, ze ma az rozboleli oci a nemohla som rozoznat, ci su tie ciarky rovnako silne, alebo nie. :sweat_smile:
no kedze som mala ovu v minulom cykle na 37 DC, tak si zatial este fandim, ze ovu dojde neskor. dufam teda, ze vobec dojde.
9. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy ste take kozy, ja som sa tak rozrevala ked som citala od lauritky desatoro a to vsetko o hafanoch... uff
mm pribehol ze co sa mi deje :grinning:

janula maly je nadherny :dizzy_face: prajem vela zdravicka :wink:
9. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula, branko je zlatunky, gratulujem. nech sa vam dari. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte grafomaniacky...dlho som nebola na MK, resp. len tak nakuknem, nestiham citat, cely december bol pre mna a vlastne celu nasu rodinu dost tragicky :frowning2: , takze ani nemam chut, do toho este skusky....
gratulujem novym tehulkam :dizzy_face:
janula Branko je nadherny, prajem mu krasny zivot naplneny zdravim, stastim a laskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :slight_smile: Dakujem , ze ste si na mna spomenuli. Ani som nevedela, ze si na mna spomeniete. Tak mam taku slabu druhu /, zatial sa tesim tak opatrne a dufam, ze bude silniet. Idem si dat aj do grafu + :dizzy_face:
9. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula, jasne, pamatam, prave som si vyhladala prachom zapadnute prispevky :grinning: ak super, ze po tej strastiplnej ceste je tu konecne zivy a zdravy VAS cloviecik :dizzy_face: nech sa vam dari! :dizzy_face: :dizzy_face:
luci, a tebe tiez gratulujem, nech to dobre dopadne! :dizzy_face:
jerry, aj ja ti fandim! :wink:
9. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucialen:určitě bude sílit držím pěsti :wink: jaj ale se tu těhulkovatí :dizzy_face:

jinak máš krásné zvířátka doma :dizzy_face: ježiš jaké kotátečko krásnučké a to hafanisko.. :dizzy_face: krása... :dizzy_face:
9. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem mscat a shaarka :slight_smile:
Mscat, aj ja ti prajem aby ti silneli, som par dni za tebou :dizzy_face: A dakujem aj za moje zvieratka :slight_smile:
9. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucialen:děkuji taky :slight_smile:
9. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, vdaka. ako sa ti dari? :dizzy_face:
9. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaj, po starom, po starom :grinning: maly kope, je velmi aktivne dietatko :slight_smile: ale otocene chrbatikom k mojmu brusku + placentu mam na prednej stene, a to znamena, ze jeho kopance citim najcastejsie len ja vo vnutri tela a MM sa chudak marne snazi nieco zachytit (ci uz hmatom alebo zrakom) :slight_smile:
pozerala som na tvoju fotku v pase a chvilku som si myslela, ze tvoj drahy je alinko krasnansky :grinning: :wink:
9. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este jedno som nasla :dizzy_face:

Psia modlitba
Môj pane,

Hovorí sa, že som najlepší priateľ človeka.
To je pravda. Robím pre Teba všetko, čo môžem a čo viem.
Uctievam Ťa ako Boha.
V mojich očiach môžeš vidieť dôveru a lásku.
Usilujem sa vracať Ti dobro, ktoré mi poskytuješ.
Starnem vedľa Teba a Tvojich detí, strážim Tvoj dom, vodím nevidiacich, zachraňujem ľudí v ruinách a lavínach, ťahám sane, pomáham dolapiť zločincov, zabávam ľudí v manéžach cirkusov, znášam kruté bolesti v pokusných laboratóriách pre Tvoje zdravie. Miliónkrát vrtím chvostom, aby som sa Ti poďakoval za Tvoju starostlivosť, aby som Ťa privítal doma a dal Ti najavo radosť.
Keby Ťa všetci opustili, ja s Tebou ostanem až do smrti. Prosím Ťa pane, aby si ani ty neopúšťal mňa a nechal ma pri sebe dožiť ten môj psí život.
Budem Ti za to vďačný a verný ako nikto iný na celom svete.
9. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaska to iste som si ja pomyslela o foto mužíka jerrymona...úplne to je podoba :grinning:
9. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak ja uz mam jednu pupalku v sebe :grinning: :grinning: :grinning: odbehla som si kupit a to mozem brat normalne cely cyklus ze ? to mi aspon povedali v lekarni
9. led 2010 v 18:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka, ja som citala, ze po ovulke nie. a hovorila mi to aj samia, co s tym vlastne prisla.
9. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som do sklara :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
lauri, preco mi to robis? dnes mam nejaky uplakany den...
to s tym uctievanim, toto jella az prehana, ale ja som ju to neucila, ona na mna pozera ako na bozstvo a MM sa trosku smeje a trosku asi aj zavidi :grinning: a ze milionkrat vrti chvostom? no ja ked vidim ten jej chvost, ako sa cely den nezastavi, ako sa obija o radiator, dvere, zarubnu, ako sviha bez kontroly vsade... a bolest neciti, lebo sa strasne tesi :dizzy_face: ze je s nami... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je take krasne, az to boli! :pensive:
9. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ooooooooooooooooo dakujem tak ta kocka v lekarni bola asi prilis mlada :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 18:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka :slight_smile: je to nadherny pocit, ja viem. s chvostom meta kate tade. Fenky su ovela citlivejsie a este vernejsie ako psy. je to rozdiel, a v tvari jej vidis tu zenskost :wink:

titulienka tak tak, ja som si uz dnes dala dve :sweat_smile:
9. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a ma niekto odskusanu pupalku myslim, ze produkcia hlieniku bola vyssia ?
9. led 2010 v 19:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano , samia vravela, ze nikdy taky hlien nemala :slight_smile: a este niekto to tu tusim spominal... albao ? :slight_smile:
mne to sice prvy cyklus velmi nezabralo, ale zvysila som davku teda na 2000 mlg denne. tak uvidime :slight_smile:
9. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasneeeeeeeeee uskodit to nemoze je to bylinka aj ked mam pocit ze uz skusame kadeco ale stale je to lepsie ako nejaky chcemicky liek ze :wink:
9. led 2010 v 19:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dobre na vela veci, nie len na hlien, takze si myslim, ze je to fajn :slight_smile:
9. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek