• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
bambi..si pozri moj graf
10. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus, no ja teda neviem... ako mam teda vediet ci mavam ovulku :unamused: clovek sa snazi, sexuje o 106 a nic :grinning:
10. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidim ze mas nieco podobne :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi...no tvoj muz aspon chce sexovat.. my sme styri dni po sebe a vcera ked bol najlepsi cas sa moj drahy na mna akoze nahneval aby sme nesexovali :angry: takze tento cyklus to balim
10. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
muza este nemam :grinning: ale oni su taki jesitaci... tiez som zistila ze ked moc o tom hovorim tak moc nechce.... ale dovtedy aj kazdy den otravuje :grinning: ale vcera bol zlaty a chcel aj kvoli babu... a povedal ze ak teraz nevystrelili kam mali tak neviem :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi....moj je vies aky? mimo ovulacie by chcel aj dvakrat za noc...ale ked je ovulacia tak dobre ze raz... ako keby to vynuchal ze je ovulacia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ale teploty mas velmi nizke na ovu :confused: aspon teda podla minuleho grafu.
10. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se zančí hlen na fertility?
10. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus, musis ho nejako obalamutit :grinning:

lauri, ved je to cele divne... minuly graf bol taky nijaky a tento zase ovplyvneni chorobou :rolling_eyes: ideme dalej a uvidime :pensive: nasadim aj gynex opat..
10. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam to je tvoj posledny vitazny?
flami...mmh..zaujimave... ja som si tiez ista ze ovu bola tak som zvedava aka teplota bude zajtra
sonicc ne ne, to je júnový.... žiaľ biochem..... ale v podstate "víťazný" :slight_smile:

a tou ovu som si 100% istá preto, lebo som bola tehotná :pensive: a s manželom sme sa tulili len tak, ako je to v grafe naznačené... neskôr túlenie nebolo, takže by som nemala byť z čoho tehotná, ak by bola ovu neskôr v deň toho zvláštneho poklesu napr. :slight_smile:
10. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janeczka: "Cervical Fluid" na prvej stranke. Eggwhite je ten najplodnejsi, natahovaci :wink:

Ja takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=75079/nummer=3
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
Myslim, ze suhlasim s Wunsch zase. Ten wunsch sa mi zda, ze lepsie predpoveda ovulaciu, mate aj vy tu skusenost?
10. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, mám tomu věřit a doufat, že to vyšlo, nebo je to normální a ještě to nic neznamená? Já bych si tak přála, aby to byl IP :sweat_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
10. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: raz som si rozsuchala oko (zdalo sa mi, ze tam nieco mam) a mala som poskodenu sietnicu. A MM raz prisiel z plavarne a strasne ho palilo v oku. V oboch pripadoch sa odporuca prelepit si oko ako pirat :grinning: Oddychnu si vsetky jemne svaly a ukludni sa to do 24 hodin. Ked nie, tak by som zajtra isla k ocnemu. :wink:
ja som zvedava kam to dotiahnem s mojimi,,uzasnymi,,teplotami :unamused:
tak strasne nechcem ist k dr...... naposledy krutila hlavou nad mojou otocenou maternicou a bojim sa co to bude tentoraz...
albi wunsch neberie tak cas do uvahy ako FF, ty tam mas plno prazdnych kruzkov... FF je presnejsi.

ale v tomto pripade tipujem ovu na 16 DC :grinning: keby si dala normalne casy, neposunie ju ? :wink:
10. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulii vyzera to nadejne, zajtra mozes skusit nejaky 10-kovy testik. :wink:
10. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby tak ja klasika mam hadice veeeeeeelmi rada http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f :angry: :angry: :angry:
10. led 2010 v 11:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: no vsetky prazdne kruzky su 6:15 - 6:30, a plne su tak 8-9:00, to ked som mala este dovolenku na zaciatku roku. Takze podla mojho usudku bola ovu na 16 DC aj podla mna :wink: Takze ked uz aj ty si to myslis, tak pocitacove vypocty hadzem za hlavu :grinning:
10. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, že už by něco test ukázal? Já mám doma jen mamatest s citlivostí 25. Ten by to nepoznal?
10. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no este ma napadlo, ze ak chces hlienik, skus prirodne "fyto-estrogeny" - uvar si sosovicu alebo soju :wink: Mozno by to mohlo pomoct.
10. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulii, no ak to bol vcera IP pokles, tak sa uz hcg zacalo vylucovat, teoreticky by mohl byt slaby tienik,
je to na tebe.. :wink: groek uz vysiel testik na 9 DPO.
10. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som zjedla cely hrniec sosovice a namiesto hlienu som nafuknuta ako balon :grinning: :grinning: :grinning: ale dam tomu cas ved on pride ...snad neskor :wink:
10. led 2010 v 11:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
alboa dík moc a jak se vkládá graf tady
10. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz chlastam par dni kavu so sojovym mliekom :grinning:
10. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, já jsem straaaaašně moc zvědavá, ale taky se bojím zklamání, tak já uvidím, jaká bude zítra teplota a než půjdu na záchod, tak se rozmyslim :grinning:
10. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

janeczka: musis ist do Home Page Setup v ponuke "Sharing". Tam si to zadefinujes a vytvorit sa ti odkaz (koniec odkazu bude nieco ako "4ghy6j")
10. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: no aj som to este neskusala, len mi to tak napadlo, ked sa hovori ze fyto-estrogeny su velmi podobne zenskym estrogenom, tak ktovie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek