• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
neviem, meriam len druhy cyklus a ten prvy som merala druhu polku cyklu ... ale boli 36,8 a 38,9 vtedy :unamused:
12. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda 36.9 nie 38 :grinning:
12. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlienik si mala nejaky ? podla mna to este len pride, ale kedze nepozname tvoje stale teploty, musime cakat ako sa to vyvynie...
ale ked nahodou objavis priesvitny, vodovy alebo tahavy hlien, treba snazilkovat :wink:
12. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAURI ahoj čo hovoríš na môj grafíík
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
12. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli este nemam co povedat :grinning: si len na zaciatku, ako ja ;) ja som 4 DC, ale tento cyklus uz bez clostylu,
tak som zvedava co to urobi s tebou :wink:
12. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď ja len tak Lauri držím Ti palčeky a možno Ti pomôže to,že nebudeš brať ten closti.... :slight_smile:
ja zatiaľ necítim nič, len včera po keksíku, ktorý bol teda deň po mrche ma ti dosť tak hodinku dve pálilo až som sa musela ísť osprchovať a potom to prešlo hm??? :unamused:
12. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte babule. Ja som dnes rano uz merala /10dc/, samozrejme som vo faze zmrznutej vevericky - alias 36,2. :confused: Takze zacina to ako minuly mesiac. :confounded:
12. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem smoiuli, to mohlo byt hocico... no inac ten clostyl, ze vraj vysusuje aj hlien :angry:

soni :slight_smile:
12. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAURI no veru hneť muž povedal,že som bola akási suchá.... :confounded:
dúfam,že to nezniči aj ovu hlienik...to by ma naštvalo... :frowning2:
12. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute... ja som sa prave strasne dozrala syrovych vafli...ale strasne :rolling_eyes: je mi to treba? :grinning:
Smouli a ty si nedavas tu pupalku? Lebo ja neviem, ci je to nou, ale urcite mam hlieniku viac. A to si ju davam len tych 10 dni...
lauri můžeš mi říct prosím svůj názor na můj grafík:díkyhttp://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
12. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je je tehotné tak papkajú tak viac....
sonicc ja verím tomu,že si tehu a moc Ti to prajem, som zvedavá na zajtra ráno hneť sem potom hoť testík s // :dizzy_face:
12. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
soncka a ta pupalka sa dá kde kúpiť, normálne v lekárni?? ako sa to presne vola??? a môže sa to aj keď som brala ten clostil??? to je otázok.... :sunglasses:
12. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pupalka dvojrocna. Ja som to kupila v lekarni, Lauritka tusim v DMku. Je to vytazok z bylinky. Urcite sa moze kombinovat aj s inymi liekmi. :dizzy_face:
12. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ale prd... :grinning: ty vies nieco co ja nie? :grinning: strasne v to dufam ale bojim bojiiiiim
jasne ze hned rano dam vediet :grinning:
mozno uz o 5 :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa teším sonicc určite to budú tučné // nebojkaj.... :wink: :slight_smile:
12. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hadam mi zaberie ta pupalka tento mesiac ;)

zakup ved grafik mas pekny zatial :wink:

sonincccccccc drziim palce :slight_smile:

m tu vsetky nechate zase sakra, lebo vsetky otehotniete :confounded:
12. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka tak ja zajtra bežím do lekárne a to sú tabletky, či kvapky a ja beriem ešte aj tie femi kvapky aj kyselinu listovú bože to je liekov šak to je strašné na jedno Ti pomôžu a druhe zrušia....hrúza :astonished:
Sonicc, aj ja budem cihat a nakukat do albumu...a drzat palceky samozrejme :wink: :dizzy_face: :grinning:
nebo LAURI určite sa Ti to podarí, musíme tomu veriť....a TY si to s nás zaslúžiš asi najviac...určite... :wink:
12. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, to su take kapsule. Udajne po nich budem aj strasne krasna a zdrava, lebo pomahaju aj na plet a srdce+cievy...teda, ja uz som strasne krasna :grinning: :grinning: :grinning: aj ja si davam femi, listovu tak sporadicky, tak raz za 3-4dni...aspon nieco... :wink:
12. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj baby diky :slight_smile:
lauri... kurna... ja uz neviem co budeme s tebou robit :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja nemam pocit na // :sweat_smile:
ja som po tom vsetkom strasnyyyyyyy pesimista :grinning:
12. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni my sme vsetky krasne :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, dovol mi zasmiat sa. Pri mojej BT, ak otehotniem, narodil by sa mi tucniacik, alebo babatko v usianke a rukaviciach ... :rolling_eyes:
12. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :grinning:
12. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka Ty budeš mať možno *eskymáčika* :grinning:

OK tak zajtra kupujem tu pupalku no čo nespravím pre to, aby som bola krásna ako vy...
:sweat_smile:
12. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli sakra mne by uz asi ani pupalka nepomohla :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a konečne ten koň ide ako má ísť, posledné dni to bolo strašne preto som tu ani moc nebola, šak to kým sa načítalo ma išlo poraziť....robilo to aj Vám???? :angry:
12. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc Ty ju už ani nepotrebuješ..... :grinning:
12. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek