• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
pobezka, ako vies ze ti konci ta lehota? ja som sa tam zaregistrovala, ani neviem ako, nikto mi neposlal pozvanku a som tam uz vyse mesiaca :confused: ale fakt neviem ako :sweat_smile:
a ked to skusis v praci?
13. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka ... ja som na FF zaregistrovana uz dlhsie a v pohode tam chodim, ziadna lehota ... tak neviem ... a nemala si naodou VIP?
13. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka: nepise ti len ze ti skonci VIP? Inak by ti malo zostat konto. AK by nahodou predsa len nie, posli mi IP a poslem ti pozvanku. Tak ta zaregistruje urcite. :wink:
13. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky

cukruska:no už určitě nebudem..to je jasné! :sweat_smile:
a to jsme byli ale opatrní :sweat_smile:

ale ted už nemám zájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

když by to zítra pokračovalo tak si zajdu k dr.ale bohužel on mi nepoví zatím nic.protože nejde ještě nic vidět on nic nepozná..bolesti nemám.tak asi vážně musím počkat a budu se opravdu šetřit a pak se s ním domluvím raději na tom léku na udržení asi.ale jestli budu na rizikovém třeba..noo tak to bude sranda teda potom.to si jaksik nemůžu dovolit..a při malém?he to nehrozí :sweat_smile: :unamused: a navíc se do toho pak budem ještě stěhovat..tak nevím kdy bych se měla šetřit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dělala jsem teda testík..vypadá hezky..tak snad :slight_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ahojík tak jak jsi na tom,? :slight_smile:
13. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat...ja ked otehotniem tak nebudeme riskovat celych 9 mesiacov...
13. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ... ja by som isla k lekarovi urcite, pre istotu :wink:
13. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska:já při malém mohla..neměla jsem žádný problém a přesto jsem nesexíkovala :sweat_smile: sex není přece v těhu zakázaný :slight_smile: a navíc prý je to i dobré :slight_smile: ..a když drahý jezdí na několik dnů pryč a po delší době přijede tak chut je než když by byl každý den doma :slight_smile: ale tak jasné že ted už chut teda nebude :slight_smile:

zuzanocka:ted už nešpiním..bylo to vyloženě jen po tom sexíku a ještě ted navečer no.ted už je klid.
když ráno bude ok.a čárka pěkná tak nepůjdu asi :sweat_smile: a pokusím se vydržet ještě aspon 10dnů a pak kdyžtak naklušu :sweat_smile:
13. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska:a jinak v těhotenství některá ženská mívá větší chut na sex..kdyby si to náhodu třeba měla ty..chtěla bych vidět jak 9 měsíců vydržíš když bys měla od dr potvrzené že jsi v pořádku a můžeš bez problémů :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky říkaj že sex nevadí pokud nemá žena problémy.. :grinning:
A jinak ho pak doporučují to jo..ale až tak 8-9 měsíc..kvůli porodním cestám.Aspon tak mě to řekl mudr.Jo a my jsme taky dlouho nesexovali..až ke konci :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ... ja teda chut nemam :confused: ... a ked sme to skusali, tak som sa divne citila, stale som mala taky pocit, ze len aby sa nic nestalo ... uvidime, ako to bude dalej, ale radsej nechcem riskovat zbytocne ... a MM sa este nestazuje :grinning:
13. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: :slight_smile: sex je v těhu prý dobrý samozřejmě když je těhu v pořádku :sweat_smile: ..ale vypadá to že já tentokrát budu mít asi utrum :sweat_smile: no co už. :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,,
no mne sa ovulka nechce ukazat,,
len krcok sa stale usmieva od ucha k uchu, a najhorsie ze ma zacina pobolievat podbrusko,, a krcok sa mi zda na dotyk jemne bolestivy, stalo sa to aj vam??
13. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky uvidím zajtra, či ma to tam pustí, asi máte pravdu a končí len to VIP, albao vďaka, ak by skončilo ozvem sa :wink:
13. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: no bolestivy krcok, to nie. Teda nie na dotyk

salut: no cakam cakam, este som len 6DPO :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat...no po dvoch potratoch mi doktor sotva povie ze je to v poriadku....ja budem rada ked to dotiahnem dokonca :frowning2:
13. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viem, ze rano tu bude spusta novych grafov a tak ja ten svoj davam uz dnes. :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0

viem, ze z neho este nic neuvidite, ale je to prvy mesiac co meriam a tak som hrozne zvedava. Minuly mesiac som mala cyklus 24 dni a z toho mi ff predpoklada ovulaciu na nedelu. Predovulacne dni 14 - 16.1.Dnes som si robila ovu-test a nic - ved jasne. Podla vas, odkedy by som mala zacat testovat.

Inak bezne mavam 28 dnovy cyklus, to len ten minuly bol 24 dni.
13. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji zle si dala graf. :slight_smile:

chod na Setings=home page set up=create ur own chart=submit a potom ti hore v ramceku vygeneruje adresu, ktoru tu vlozis.
13. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri a teraz?

http://www.fertilityfriend.com/home/2c09be

ale mi to dalo zabrat.
:slight_smile:

Pozeram ze sme rovnako zacyklene. :slight_smile: Pozerala som tvoje grafy, ty si uz uplna proficka v merani BT. Ja len zacinam tak sa snazim vyvarovat chyb. Dik za kazdu rada. Vsetkym.
13. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz je to fajn :grinning: dik za kompliment.
13. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ovu test si robila este skoro, :slight_smile: podla mna staci zacat od 10 DC. ak mas teda kratsie cykly.
13. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som si kupila ten femibion a pupalku. :grinning: Urcite tento mesiac otehotniem. :grinning:
13. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: treba verit, ja som zvedava ci tento cyklus budem mat nejaky egg hlien
13. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tym ovu testom - jasne ze je to skoro. Ale co ak predsa? Ved preto potrebujem tolko tych testov. Ale doteraz som na nich este dve ciarky nevidela. Tak cakam, kedy sa to stane.
13. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si toho dost nastudovala o symptotermalnej metode, a pokusim sa vysledovat ten hlien tiez.
13. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji este mas cas minimalne tri dni :slight_smile: skus od 10 DC.

pozerala si stranku www.lpp.sk ?? aj tam je o tom nieco.
13. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna na tej som to citala. Tu si mi kedysi odporucila - tusim v IP.

Ja meriam rano o 4,15 hod. nie je to prilis zavcasu? teda myslim kvoli skresleniu teploty alebo tak.

inak pre mna je to zavcasu, ale nic sa neda robit. to vstava moj drahy do prace a vzdy ma zobudi.
13. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevdi, budes ma trosku nizsie teploty, ale dolezita je vysledna krivka.
13. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty zacnes kedy merat? vidim, ze zacinas tak od 9 DC. V podstate asi by si uz ani nemusela, ked mas odsledovanu ovulku na 12DC. Nie?
13. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojdem uz spat, nech spim aspon tych 5 hodin v kuse. Tesim sa rano na nove krivky. :slight_smile:
13. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek