• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
zakupanda aha:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3576041&vReferer=/photos/flamenga

:dizzy_face: :slight_smile:

ináč, šušurka kopla, takže asi vie, že sa o nej rozpráva :confused: tak už :zipper_mouth: :grinning:
14. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já nic moc to čekání je na nic http://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76
14. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute prečo nič moc? :slight_smile: Veď je tam pekná ovu :wink: už len fakt čakať
14. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zákupando, hodně štěstí !!!
14. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami já vím čekat a čekat ..no počítám tak do středy a bud bude mrcha nebo nebude..je nás tady hodně ted co máme ovulku tak se těším
14. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:já vím ale jen tak ze zvědavosti :grinning:
tak jsem objednaná na zítřek na 12 hod.měla jsem jít na utz až 26 ale snad mi zítra vezmou krev a napíše mi něco na to udržení raději.však od pátku s přestávkama špiním..sice ne moc..ale znervoznuje mě to :sweat_smile: :frowning2:
14. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam:takže jsi myslela mimíska no to by bylo krásné máš ten graf že bych kukla
14. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam :no koukám dobrý a pak ti to zase pokleslo a to už bylo mimi teda?
14. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda ten prudký vzostup bol na 7dpo... a na 10dpo som už mala riadne koľajnice na teste s citlivosťou 25 :slight_smile: mám v albume.... to je ten 10dpo... takže bábätko sa muselo dosť skoro uhniezdiť a ten prudký vzostup zrejme spôsobilo ono.... :slight_smile: A už som sa s takýmito vzostupmi stretla v grafoch... víťazných :slight_smile: Strašne držím palce, nech je aj ten tvoj hadicovo-vzostupný ten pravý :slight_smile:
14. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
val :no ahoj kde se tu bereš díky budu to štěstí sakra potřebovat
14. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :confused: no netusim teda, preco je to takto rozne. a nemas znmeho lekara, ze sa opytas ???
alebo to este prekonzultujes s gyndosom ?
14. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
katkaajurko, rozne labaky-rozne pristroje na meranie - rozne metody stanovenia-rozne referencne hodnoty (norma) - takze treba verit vysledkom labaku a ked je to podla nich v norme, tak by to aj v norme malo byt :slight_smile:
14. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam - uz som mu poslala mail..je to gyndos v cechach..

v labakoch mi robi rodina-pytala som sa jej dva krat-ci maju tie normy dobre a ona ze na 100% ano-ze nemam skor verit internetu... tak ja neviem :sweat_smile: ale tak isto im to tam vyhodilo - ze mi vysetrovali prolaktin aj 27,8.2003 a bol na hodnote 4,0 - teraz ho mam 24,3 - a to sa teda divim- co im ten system si pamata :grinning: ale to si fakt nepamatam naco a preco mi to vtedy robili - to je totiz 5,5 roka dozadu... :fearful:
14. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
baby mam otazku: 9.2. je mm objednany na spermiogram. Tyzden uzival Tribulus (vcera naposledy). Moze to vo february ovplyvnit spermie?
14. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm :confused: :unamused: takze je mierne zvyseny? ale ty mavas ovulku nie ?
14. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri tak kuk môj graf pls
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
čo myslíš, je ovu na ceste???
dnes poobede spravím ovu test.... :wink:
14. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi , ved ked to ovplyvni, tak to bude len dobre nie ? :wink: ked budu lepsie tak znamena, ze zabral.

aj my teraz davame znova tribulus terrestris. mali ste velmi zly spg ?

smouli mozes skusit :wink:
14. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dííík lauri
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ahojík jak se máš??už zase budeš mít brzy ovulku a zase pak čekání vid,?já jestli zítra pojedu do města tak si koupím testíky ..taky budu zase estíkovat ...koupím možná i ovu jestli tam něcvo bude ...jsem cvok ,ale nedá mi to :pensive: :pensive: :pensive:
14. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
śalute, no cakam na hlienik najprv, dufam, ze uz bude nejaky :wink: ja uz mam testy nachystane. 10-ky. tesim sa na testovanie :slight_smile:
14. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, my ideme prvy krat. MM trocha protestuje, ale uz nechcem cakat :unamused: . Ja som mala HP v poriadku, tak musime teraz riesit jeho. Keby Tribulus zabral, bolo by dobre, ale ja ho tym nechcem napchavat stale a ak by jeho chlapci neboli v poriadku, tak sa to nedozvieme.... Kolko mg mu davas denne?
14. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednu kapsulu denne, je tam tusim 600mlg. plus selen a zinok. je to pripravok pre kulturistov :slight_smile:

ale tiez sme mali pauzu, nie je to dobre podavat dlhodobo.

tak potom napis ako ste dopadli, my sme mali mierne spomalene spermose, a morfologia bola 76 percent patologickych :unamused:
14. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslis, ze to ale ovplyvni ten spermiogram?
Ja mam tiez pre kulturistov s Beckom :slight_smile: Citala som, ze pre chlapa do 80kg je treba 700mg a na dalsie 25kg o 1 kapsulu viac. Ja mojho krmim 2 denne, je tam 562mg tribulusu.
14. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak dufajme, ze ano... citala som v jednej teme pozitivne ohlasy. este mu davm CEM M musltivitaminy pre muza.

koncom roka bral profertil. musime sa dokopat na dalsi spg kontrolny :rolling_eyes:
14. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ano podla BT mavam ale nie vzdy - pravdu povediac som zvedava na tento mesiac - lebo doteraz to vyzeralo tak-ze som ovulu nemala pokazde len v mesiaci kedy sme niekam cestovali..bud letna dovolenka alebo cechy a tak - tak neviem-ci mi toto tak vplyva alebo nieco ine - teraz sa to rozlusti si myslim... lebo uz som mala tri ovulky po sebe co sme tu doma ... ale fakt neviem no...
14. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no niekedy moze zvyseny prlaktin blokovat ovu, ale tie hodnoty sa mozu menit, no uvidis co ti povie lekar.
14. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, mne je profertil moc drahy. To sa viac oplati zohnat L-Carnitin a L-Arginin samostatne. CEM M je podla mna dost o nicom. To je ako Multivitamin s troskou Tribulusu. Ja mu k tomu Tribulusu davam este osobitne Multivitami, Cecko a Ecko a L-Carnitin som uz tiez objednala.
Lauri, vyborny je aj sibirsky zensen (Ginseng) - ten som tiez objednala. Inak vitaminy sa velmi oplatia tu:
http://www.vitabits.de/ tam som si objednala aj Pupalku (Nachtkerzenöl)
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolko ta vysla ?? ja som objednavala kapsule cez ebay. idem kuk . dik za tip :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dala za 120 kapsuli okolo 5 EUR. Cez ebay z inych krajin sa dost bojim objednavat.
14. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek