• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
á konečně, Runka ty jo, nebudeš testovat ? :confused:
8. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritko ahojík,jo jo letí to a co u tebe nového? To je tvoje fotka ? Máš moc hezké vlasy.
8. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, bola by som viac sklamana :wink:
8. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco to proste nevyjde a basta?! :angry:
8. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby teda u tebe mě to taky moc mrzí,že se nedaří :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcak aspon na vlasy mam stastie :slight_smile:

tenty ja sa to pytam uz viac rokov a stale nenachadzam odpoved... :angry: neviem co s tym, stale dufam, a asi az do dochodku budem L.O.L :grinning:
8. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze do dochodku :grinning:
8. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, ved uz sa trapime roky a nic. :angry:
8. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, vazim si ta, prave pre toto :wink:
8. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tenty dakujem, este ze mame psov a mame komu davat lasku... tak idem, nech sa tu este nerozcitliviem zbytocne,,... inac aj moja sucka sa stala vcera zenou , dostala svoju prvu mrsku :dizzy_face: musim davat bacha, lebo moj stary pudlik sa od nej nevie odtrhnut :slight_smile: dostal novy dych pred svojimi 15timi narodeninami. :grinning:
niekedy je to viac starosti ako s detmi ;) ahojte.
8. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa,lauri
8. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....tak tu je moj grafik teplotka stupla: http://www.fertilityfriend.com/home/284c90,by som aj verila,ze sa zadarilo,no skoda toho vcerajsieho testu.... :frowning2:
...a teraz Vas idem docitat,bo som si zas trosku viac pospinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ako sa vam dari? ja som tak rada ze dnes je pod mrakom...to teplo bolo otras... mohlo by sa na par dni schladit... ja balim lebo v pondelok odchadzame na dovolenku tak pomaly rozmyslam co doma zabudnem :grinning: a co mate vy nove?
Lauritko ahojík
...katka :frowning2: ...si sa pridala do cervenej armady...
flam,ty si natom skoro ako ja....teplotky vysoke,grafik pekny a test negativny....drzim palce :wink: na //
nelka a na teba som obzvlast pysna....len tak dalek....nech sa grafik pekne vymaluje do zelena :zipper_mouth:
a kukulik,co sa tyka jonasa...rada by som tomu neverila(uz len preto,ze mi to vzdy vychadza na dni M)....aj ked teraz M este nedorazil :wink: )...no mam super kamaratku,ktora sa snazila dlhe roky a podla jonasa otehotnela hned na prvy sup....a datum sa vobec nezhodoval s jej plodnymi dnami,ale s dnami menzesu...a lala uz ma dvoch krasnych synov...jeden 3roky a druhy 1rocik
8. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka u teba je to fakt zvlastne. skus si kupit viac roznych testov a jeden uz musi ukazat //. vo vseobecnosti sa hovori, ze ak mas viac ako 16 dni lutealnu fazu, povazuje sa to za tehu. a aky test si robila? myslim znacku
8. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka, máš veľmi pekný graf..dúfam, že budeš milo prekvapená..ono nie každej z nás ukáže test hneď..môžeš mať ešte nízke HCG..verím, že Tebe sa to tentokrát podarilo.. :wink:
8. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste velmi zlate...keby som doma,uz mam kupene aspon 4rozne znacky testov....a testujem o stosest :wink: ...ale ja som mimo SK...zijem v UK....a tu u nas sa daju kupit len dva druhy testov....a to znacka Tesco,a Clearblue....a kamaratke neukazali ani po 2tyzdnoch....// a to uz bola v 6tt
8. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak mi neostava nic ine,len cakat a cakat....drahy povedal,ze uz je to tutovka a nemala som si robit test... :angry: ...veru nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka...veď si kúp tie u vás dostupné a skús zajtra..odmeráš si teplotu a potom šup ho na WC testovať.. :grinning: :grinning: mužík si verí čo?
8. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
...pockam aspon 4dni a potom skusim testnut,teda ak M nedoraziiii...dufam,ze odolam... :grinning:
bonsai,veru si veriii,tento mesiac pri snazeni skoro dusu vypustil :grinning: :grinning: :grinning: ...ja sa teraz trosku bojim,aby tam nebolo nieco ineee,ked je test negativny :frowning2: ...pretoze ani nepamatam kedy,mi to naposledy meskalo :pensive:
8. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemaľuj čerta na stenu..uvidíš, dobre to dopadne..apropo..koľko sa snažíte?...my sme tento mesiac tiež nezaháľali..tak uvidím, aj keď.. :frowning2: skôr to vidím takto...veď keď sa nezadarilo niečo vyše troch rokov..prečo by malo práve teraz..hmmm
8. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla STM ak sa teplota drzi vysoko viac ako 18 DPO znamena to tehu. Takze ak sa nevies dopracovat ku kvalitenjsim tehu testom, tak vyckaj a navstiv lekara, ja som vsak presvedcena, ako aj ostatne baby tuna, ze si zarucene tehu. uz len vydrzat... :slight_smile:
drzim palce, silno :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonsai....no my sme este len zaciatocnici....v snazilkovani :wink: ...este sa to len ucime :grinning: ....teraz je 3mesiac od zaciatku nasho snazenia....ja viem,ze by vsetko malo byt ok....ved minuly mesiac som bola na preventivke a vsetko v poriadku....
3roky...?no to uz dost,tak ale nadej je vzdy,a mozno prave teraz to vyjde :wink:
8. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
magic si zlata dakujem.....meriam len prvy mesiac a hned takyto super grafik....dokonca i mrcha nikde :wink: ....pockam este par dniii,testnem opat a ak stale nic kupim letenku a letim domov za svojim lekarom :wink:
8. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, nechcem sa vám sem veľmi miešať, ale musím, pretože mi to nedá. Skúste prosím (hlavne tie čo sa intenzívne snažíte o mimi): odporúčam knihu Plodnosť, cykly, výživa + vitamín B6 1tb.denne + posilnite si psychiku a navštívte napr. pútnicke miesto. Ja odporúčam Turzovku vrch Živčáková :slight_smile: A naberte si tam tej zázračnej vodičky... a hlavne tomu verte. Všetkým prajem pekný dník :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka prečo takto :rolling_eyes: ?
8. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári, co se děje, moja?
8. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, gratuluju vsem novym tehulkam
ja se potykam prave s velmi silnym PMS nebo co to jo. Priznaky jak na tehu :smrdi mi uplne vsechno a normalne jsem zacala jist zavinace,to jsem driv fakt nemohla ani videt a ted kazdy den min.jednoho :grinning: a mohla bych pokracovat,,aletehotenstvi je v mem pripade nerealne
graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=59670/nummer=18

drzim pesticky vsem nadejnym tehulkam :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek