• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
misovicovap: no u mna sú tie teploty nevyspitatelné.. už to pár krát vypadalo nádejne a nakoniec mrcha z toho... :unamused:
15. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky

a takže myslíte opravdu že to hcg je ok? :sweat_smile: :confused:
15. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat treba mysliet pozitivne a vsetko bude ok :slight_smile: ja viem ze sa mi to lahko povie ale je to tak :wink:

mna stale boli podbrusko, beham stale na wc ci uz je mrcha, lebo stale mam pocit mokra a to len hlienu mam dnes akosi vela ...
15. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat a hcg je ok :wink:
15. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc to je OK ten hlien.....držím Ti palčeky....videla som testík tak asi to silnie..... :wink:
15. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli no uvidime rano... ak neklesnem testnem :wink:
15. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej sonicc gratulujem :slight_smile:
15. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka k comu? :sweat_smile: :confused:
15. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc:juj děkuji...já vím že každé stoupá hcg jinak..ale přišlo mi to nízké :sweat_smile: já už jsem nervozní až až :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v pondělí jdu zase ke svému gyn.se správou z nemocnice tak uvidíme i co mi poví :slight_smile:
no snad mi zase nebude dělat utz protože tam stále nic neuvidí ještě.

sonicc: :wink: :wink: vypadá to u tebe velmi nadějně už sem koukala na testík něco se tam rýsuje že? :wink: :wink:
grafík taky moooc pěkný no kéž by :wink: a s tím podbřiškem a stím mokrem jsem to měla uplně stejné :slight_smile:
stále jsem běhala na záchod a měla pocit že už se mi každou minutou spustí mrcha :wink:
15. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
strasne moc si prajem aby teplota rano vyskocila a aj druha palica, ale neviem no...
ten vnutorny pocit mi hovori ze ee... ze to nie je este ono... :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc musíš veriť, je to ono určite veď to sú už pekný dušíkovia na testoch.... :sunglasses:
15. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved mas tienik, nie?
15. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, aj tebe gratulujem :slight_smile: uz to mas potvrdene?
15. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka děkuji :slight_smile:
potvrzené v krvi ano..dle utz ještě ne.dnes si mě chtěli nechat v nemocnici pro podezření na mimoděl.těh. :confounded:
15. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na utz to este nemusi byt v 4 tt vidiet, nie? a preco usudzuju mimomaternicove? a beru krv kazdy den? aby videli ci sa hcg zvysuje.
drzim palce nech je to v poriadku.
15. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka uz som raz mala pekne tiene a prisla mrcha... :unamused:
az ked budu bakule si poviem ze ejha to je asi ono :grinning:
15. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka:no v pondělí mám jít k dr s tou zprávou:řeknu mu at mi vezmou krev ještě jednou či to stoupá správně tak jak má.

katka:dnes končím 3tt...začínám teda čtvrtý..takže ne,ještě nejde nic vidět..až po 4tt ..takže za týden a něco už by mělo.
:sweat_smile:
mimoděložní proto,že podle ms bych měla být už tak v 8tt.a špiním..nebo spíš jsem špinila ted dva dny :rolling_eyes:
ale já otěhotněla 25.12 :slight_smile:
a díky tomu si mě v nemocnici nenechali..jsem paní doktorku přesvědčila že je ještě čas na to,něco vidět na utz :slight_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc treba verit.

mscat, takze mavas dlhe cykly s neskorou ovulkou?

idem kuknut vase grafiky
15. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, ved to je jasne, ze si tehu. ved si mala neskoro ovulu. a ukazovala si graf? ze mavas take dlhe cykly?
15. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka:jojo říkala jsem to že to vím všechno přesně.
ovulku jsem měla až na 40DC :slight_smile:

katka:bolelo tě nebo pichalo na začátku těhu na některé straně břicha? :sweat_smile:
mě na pravé straně pobolívá jak když tlačí..jen na té jedné straně ale :confounded:
15. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ta citlivost testu je v mamatestu?nebo v kterém.
15. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, s tym sa netrap ci boli ci picha. ja som zase nic necitila a bola som vyplasena, ze nic necitim a mala by som, lebo sa ma maternica roztahovat a mna nic nebolelo ani ma nepichalo. takze urcite citis len roztahovanie uponov maternice. keby to bola bolest kvoli mimomat. tak to by bola silna bodava bolest. len bud v klude. ved v 5-6 tt uz bude vidiet aj na sone. a ak bude hcg v pondelok vyssie, tak je to jasne :wink:
15. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka:no já už nevím.. :sweat_smile: přijde mi to hcg zas jakési nízké na 3tt :sweat_smile:
a že by se mě to roztahovalo jen na jedné straně :sweat_smile:
silná bodavá bolest :confused: :sweat_smile: ..no není to až tak silná bodavá ale je to také nepříjemné. :rolling_eyes:
no už mě dr teda pěkně vystrašil :pensive:
nevím ale jestli mi určitě vezme zase krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, len treba byt v klude, aj ked viem ze je to tazke a pockat do pondelka a ten odber krvi si vydup

drzim palceky silnoooooo
15. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte srdiecka... dneska som vas zanedbavala ale mala som free day... tak teraz vecer som si nasla cas na moju zavislost od konika :grinning: a tu su moje dnesne grafy len neviem co to?? http://www.fertilityfriend.com/home/cukruska
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=13/userid=58429 :confused:
15. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mscat, neuveris, ale dnes som si na teba spomenula, ze som ta dlho nevidela na BT13...drzim palceky...davaj si pozor na seba!!!
Skusala som dnes ovu test - uverite, ze ja nemavam tiene ani na ovu teste? Nic, bielo biely + 1 ciarka...
15. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru uhniezďuje sa, uhniezďuje :grinning:
15. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka: :slight_smile: :dizzy_face: ahojky...jej moc děkuji..to je milé:-*
určitě budu děkuji:-*
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami...srandicky ? srandicky??? prejduuu :grinning:
15. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru žiadna sranda :angry: :grinning: prečo mi neveríš? Však to je taký ukážkový pokles na 7dpo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek