• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ahoj lauri, aj tebe sa predlzila lf pri femi vsak?
18. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, ja to zas neberiem tak tragicky, ved to neznamena, ze ked nevychytis ten peek, tak ovu nebude, aj tak to znamena iba to, ze do 36 h bude ovulka, no a teplotky ti napovedia, medzi tym sa treba snazilkovat :wink: Viem, ze je to tazsie, lebo potom si nie si ista, ze ovu bola, ale musis sledovat aj dalsie znaky.
Predvcerom som urobila jeden poobede a jedne vecer, ale to len tak, lebo ich mam vela, tak som zvedava :slight_smile: no a dnes rano som spravila a urobim este poobede, asi je fajn robit viac za den, lebo vidis ci sa meni nejako. Inak mam aj Lady tester, a vcera vecer pred spanim mi ukazal papradie, tak ciastocne, ale bolo to vsade, len nie tak nahusto, no a dnes rano nic, takze ten tester je asi fakt blbost.

Titu super, drzim palce, inak zavadzas, ja som myslela, ze fakt mas 4 deti, a to jeden je z toho muzik :grinning: :wink:
18. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš ja viem, že ovu testy nie sú najdôležitejšie....najdôležitejšie je sa snažiť..... :grinning:
zajtra asi aj ja spravím už dva ovu testy....
škoda,že nemáš albumík, by som tie tvoje chcela vidieť :confused:
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, uz to beriem s nadhladom, cakam vsetko :wink: ale jasne, ze v kuti duse dufam ze ovu bude. Vies, mna len limituje to, ze si myslim, ze dostanem mrchu do 30 DC, ale ved to nemusi byt a moze byt cyklus aj dlhsi, takze uz nevymyslam scenare a len cakam :slight_smile:

Smouli ja som bola tiez soknuta, ked som uvidela svoju teplotku,takze nadej umiera posledna :slight_smile:
18. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som dala ovu testik zo vcera aj z dnes do alnbumu ..co myslite tmavne ????? asi ano ze ..takze snad ovu naozaj pride :wink:
18. led 2010 v 09:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ..ale on je ako moje dite :grinning: :grinning: :grinning: niekedy :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu tmavnú - tmavnú :sunglasses: :wink: :slight_smile:
držím palce.... :dizzy_face:
18. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vcera sme mali trosku romanticky vecer ..mali sme 12 vyrocie svadby take zvlastne :grinning: :grinning: :grinning: ..uz tolko :grinning: :grinning: ...a myslela som ze ma spon ovulka prekvapi a jej nikde :angry: ..ale nevadi v piatok ma moj drahy narodeniny tak snad to naozaj vypali tak ..ze nie ja budem davat darcek jemu ale on mne :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli juuuuj dakujem :wink:
18. led 2010 v 09:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu tmavnu, to je evidentne :slight_smile:

No uplne chapem, moj mm je tiez niekedy ako male dieta :slight_smile: mate krasne dievcata, velmi vam prajem, aby sa vam zadaril vytuzeny princ :wink:
18. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: aj my si to prajeme velmi lebo je to nas posledny pokus :slight_smile: ...ale jasne ze ak bude princezna tak ju budeme lubit tak ako tie 3...ale uz by som fakt videla aj nieco ine ako malu pipinku :grinning: :grinning: ...
18. led 2010 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, ale teploty sa ti este nedvihli, tak podla mn nebol, moze prist este jedne narast LH..

sonnic ano trosku sa to predlzilo :wink: tak vidim ze j tebe sa mrcha flaka :confused:

mouli, titu a katka tak vsetky spolu ovulujete. :grinning:
18. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri aj ked sama nechapem lebo toho hlieniku je stale uplne minimum sakra ..ale krcok je uz hore ...tak ja som s toho tento mesiac mimo :sweat_smile: sice hlienik sa este moze spustit ze ?
18. led 2010 v 09:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulineka ano moze, kukni mna... som 2-3 dni pred ovu a hlien kde nic tu nic, len niekedy trochu vlhko. mne uz nepomoze ani prd na to :slight_smile:
18. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja tiez dufam, ze ak naozaj ma byt ovu, tak aj hlienik sa umudri, lebo potom by to bolo naozaj asi na prd, takze verime a cakame :slight_smile:
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak potom som kludnejsia aj ked som citala ze ten hlien nemusi byt vzdy viditelny myslim cititelny ale niekde v tych neviem kde ze tam je len v mensom mnozstve ..a niekedy to staci aj na oplodnenie ...no ja si objednavam ovu na piatok ..drahy ma narodky :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ked si 2-3 dni pred ovu, tak to sme na tom asi rovnako aj s tebou :wink: ci mas pocit, ze u nas by to malo byt skor? Inak ty tu grafy nedavas?
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no snad si zaovulujeme spolu :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu by si mala vidiet mna ako hladam a dolujem ten hlienik niekde tam hlboko :grinning: a len sa modlim, aby bol plodny, no ale zatial mi to vychadza tak, ze po milovani mam na druhy den viac vodovy (co neviem ci je zostatok spermosiek :grinning: alebo ze tak posobia a rozpustaju ten creamy :grinning: ) a potom sa zase zmeni na creamy.
18. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sa asi zle vyjadrila Lauri, myslis, ze u teba bude ovu skor ako u nas? :wink:
18. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ved ja som uz castejsie v kupelni ako v byte :grinning: :grinning: ..ale hovorim si ze ak sexikujeme kazdy druhy den tak dufam ze to nepresvihneme :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo to dam na 2x denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj mm chcel aj vcera, ale som mu povedala, ze nie, lebo spermijky sa musia regenerovat, takze az dnes :grinning: Kazdy druhy den, aby sme to nepresvihli :wink: ako vravis. Ja by som aj kazdy den, nech to poistim, ale co ak nebude mat dost bojovnikov, takze radsej takto, a hlienik je zatial nijaky, takze to beriem tak aby sme sa zbytocne nepresilili a potom uz nemali dost sil na ovu odbobie. :wink: Boze to su vypocty, no ale by mi to potom bolo luto, ze by sme vystrielali vsetko v nepravy cas a nic by nam neostavalo na to plodne obdobie. :slight_smile:
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak to mas pravdu ...kazdy druhy den je tak akurat ...aj my to tak praktizujeme a hlienik no asi nijaky zatim :angry:
18. led 2010 v 10:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked ste pracovali na babatkach pred tym, tak ako dlho vam to trvalo,kym sa zadarilo? :slight_smile:
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka vsetky 3 boli splodene v prvy mesiac :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
povedali sme si chceme a na dalsi mesiac som bola tehu ....len teraz sa nejak nechce to asi preto ze chceme maleho pipika a ten si dava nacas ...ved nech si na mna este pockaju :grinning: :grinning: :grinning: proste chlap a to je este len chromozom Y :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super :wink: a teraz sa uz ak dlho snazite? Ci tiez len prvy mesiac a cakas na ovu? :grinning:
18. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka snazime sa od marca ..cize v marci bude rok ale co sa tyka toho ze to konzultujem aj s lekarom tak je to od jula :frowning2:
18. led 2010 v 11:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat vím,že to je dobře že jsem povylezla nahoru ale co to znamená ten vzestup dnešní?že by uhnízdování po včerejšku?chápu to dobře?? díky.
18. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek