• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
lauritka, nie je to až taký hrozný pokles, že? kuk: http://www.fertilityfriend.com/home/2b07a0
18. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat jo a negativní ale mrcha má tak 2-3 dny čas tak asi se proto ukáže neg.test.
18. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, tak hcg krasne stuplo. urcite je to tam :slight_smile: drzim palce :wink:
18. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
este vam se prsknem, nech sa na vas nalepi :slight_smile:

prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkk
18. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: to bola sprcha! :grinning: :grinning: :grinning:

aknomis: to je zanedbatelny pokles, kasli na to. Uplne bezvyznamny. Len ta zhoda okolnosti, ze dnes vacsina bab isla dole, aj tie pred ovulkou aj tie po. Zeby nejaka napozemska zalezitost? :grinning: :grinning: :grinning: Len trepem.
18. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: :slight_smile: :dizzy_face: to ještě asi nebude vidět srdíčko ne? :slight_smile: to budu tak v 6tt tuším teda.nebo bude? :sweat_smile:

katka:děkuji moc :slight_smile: no víš jak jsem si oddychla...dr mě první ještě vystrašil že se mu těch 392 z pátku zdá málo tak že uvidíme jak to stoupá :sweat_smile: no a až pak konečně řekl že jo,že to vypadá ok podle hcg :slight_smile:

zakupanda:tak držím pěsti :wink:
18. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: no som zvedavá čo zajtra :confused:
18. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: no podla mna uz by mohlo. Na 100% to nie je, ale vtedy sa bude vyvyjat, takze mozno to aj vystihnes :wink:
18. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat a jak dlouho ti meškala mrcha než se vyznačili ty čárky zeleně?kdy se vůbec zezelenají když mešká mrška třeba pár dní?
18. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo holky já vůbec nevím jak to poznám může mi někdo prosím vysvětlit děkuji
18. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ahojky zase nakukuji..já vím uvidíme tak za dva dny když bude teplota nahoře,ale bojím bojím....mdscat paráda už to bude jenom v pořádku miminko si řeklo ,že ted u tebe zůstane a hotovo!!!Adriánek bude mít sestřičku!!Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
18. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pocíkám ovu test možná ted večer nebo ráno ale mám je tak uvidím....
18. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko cauko, ja stale 36,2, takze este len cakam na ovu - ak teda dojde. Len tak info na okraj. Kamoska mi vravela, ze mali prednasku z gyndy a tam ze im vysvetlovali, za kopec bab co chodia gyndakovi a "liecia" neplodnost keksikuju kazdy den...takze to, comu som najskor neverila...takze udajne keksik a 2-3dni je fakt postacujuci...jupiiii, uz ziadny keksik 2x denne. :grinning:
18. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: ty si maniak! :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka: u mna ani jedna ani druha taktika nezabera :confounded:
18. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi vid??hrůza tak ovu počuranýýýýýýýýýý dám do albíčka jojo jsem hrozná nedá mi to přiznávám :confused: :confused: :confused: :confused:
18. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: jeeej! Vidis, ja na ovu teste tu druhu ani nemam
18. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: no inak mne sa pacia vselijake domace testy. Len keby to nebolo take drahe, to ma potom mrzi. Ale ja by som bola schopna si robit aj domace testy z krvy pokial by mi to mohlo potvrdit tehu :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jejejeje jo testíky ty nás zničíííííííííííííí jojo ted je to vidět zase pěkně nějak jsem to blbě vyfotila koukala jsem na to ned a hned byla ta kontrolní čárka ..no ,ale to nic neznamená ...ach jo
18. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi taky jsi testovala ovu??dneska,?a co krvácení??a teplota dnešní??
18. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule
kuk môj album ten posledný je z dneška, myslíte, že to tmavne???
neviem prečo mi vymazalo môj album s ovu testmi z minul. cyklu?????????????????? :confused: :unamused:
18. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli no ještě budeš muset čekat chvilku....ale jukni na moje mám je tam i na začátku cyklu a prddddd z toho
18. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: teplota dole a ovu test absolutne nic, iba jedna palicka. Tehu tets nemam. A rano som zase spinila. A preco spinim len v noci a rano? To je zahada :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
18. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi aha no tak jako by se ti mrška nemohla prorazit...asdi ty kapky ti udělaly zmatek asi...ach jo...já chci těhulinky!!!
18. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: no aj ja chcem tehulky. Uz nejaku dobu tu ziadna nebola!
18. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak doufám ,že ted nějaké budou!!!je to pak hned lepší a zase začnu víc věřit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když zítra klesnu tak je to jasný ..ve středu bude mrcha nejdýl ve čtvrtek
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak máme lauritku aby mi jukla na ovu?? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

smouli podla mna ta caka ovulka tak 2-3 dni,urcite este nebola tak bud v pohodicke,tak ja som klasika krcok uz vysoko makky otvoreny
18. led 2010 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2010 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek