• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
salute:graf supr :dizzy_face:
18. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám Lf 12 dní dýl ne tak se uvidí jak zítra a pak.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun1ska:ale bych ráda..jako mít aspon stín.. :sweat_smile: :grinning: bohužel já se zatim můžu občas kochat čárek na ovulačních testech..Jinak ani prd-- :unamused:
18. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute..pekny grafik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute:držím pěstiii :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru no však ty ho máš taky krásný a když bys testla tak bys teprv třeba koukala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca no i já se kochám ovu testíkama ,proto je pořád dělám to jsou moje jediný // :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evička no tak teda vyskúšam... :grinning:
ja mám 25rokov no a snažíme veru kratučko toto je ešte len 3 cyklus...
ale ja som mala strašne rozhádzané cykly...až teraz sa mi to trošku upravilo, asi to bolo tým duphastonom a teraz clostil :slight_smile:
18. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute..ja nebudem testovat..naco...nemam ziadne priznaky...zajtra urcite klesnem a som v prdeli...inak teraz som pozerala albumy...a jedna babenka mala slabo pozitivny az 14DPO :sweat_smile:
18. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli tak to v pohode sak si este mladucka a mas upraveny cyklus tak urcite sa skoro zadari
18. led 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruš já vím taky se bojím a mám stejný názor,ale já tady čuchám těhulky a hotovo ...a čuchám je silně a hlavně ty co jsou už po ovulce jako jsi ted ty...testni no tak ...bude tam stínek!!!a vidět bude !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut....http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2736170&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
18. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut...ee...vazne sa bojim... este vydrzim...
18. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruš, mimo témy ale zajtra idem pre výsledky z hemato, tak ti dám vediet čo a ako..
18. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruš dobráááááááááá dobráááááááááááááááááá jo testíky pěkný ale nemám ani ten maličký duch :unamused:
18. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

prave kukam spravy, mate v Blave teda hrozne kalamity :confused:
a my tu nic, sucho :sweat_smile: aj ja mam sucho, len sem tam trosku nieco mokre, ale stale to nie je ono :rolling_eyes:
sa nedozijem eegg hlienu.

salute testik som obkukavala, len mam pocit, ze u teba je nejak prirodzene vacsia hladina LH, lebo ty mas stale pekne ovu testiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis a ten pokles je v pohode :wink:
18. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri , este mas nejaky den casu,, :slight_smile: nech len pride aspon sa bude lepsie smykat :grinning:
18. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ale dve denne uz je dost velka davka nie ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidim, este ani bolesti nemam, mozno sa aj mne ovu trosku posunie... ved niekto ma hlien plno dni pred ovu :sweat_smile:
18. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit....dojdi kuknut do Nitry...od rana vkuse snezi :confused:
18. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechcem hovorit, ale mam tusaka ze tu ovulku mi posunuli femi kvapky. ked mozem zhodnotit tak hlieniku bolo fajne akurat ze bolesti boli omnoho miernejsie co je vlastne fajn :slight_smile:
18. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus- :rolling_eyes: 2x som bola v meste, 2x som musela odhrabavat auta a hladat to svoje... :rolling_eyes:
18. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit ahojík vid ty moje ovu testíky jsou krásný ,ale těhu tak ty jsou na prdlačku kurna šopa..jojo já mám asi hodně Lh a pořád ...prostě hormony jsou i v mém věku dobrý jenom miminko mít nemůžu..moje mamina měla a má pořád spodek na jedničku a mršku měla asi do 55 let a vzorovou
18. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme v uplne inom svete tu :grinning:

dia hmmm, no ale oni by prave mali ovu posunut dopredu, logicky ked stimuluju vajecniky. :sweat_smile:
a pravd moze to j tie bolesti zmiernovat. no uvidim... ale sexikovat sa mi nechce kazdy den. hehe.
18. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit a myslíš ,že mi zesílil ten ovu??
18. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tak to mala ukazkovo :slight_smile: neboj , urcite si plodna, len asi este nenasatl cas, tak ako u mna. :fearful:
18. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni..a nasla si?? :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka - ad femi kvapky...pijem 2 cyklus a trt makovy. To skor z tej pupalky vidim - resp. citim efekt. Min. cyklus sa natahoval ako guma na trenkoch a dnes som 16DC a stale ovu nikde. Mne osobne Femi zatial nic nezmenili... :unamused:
18. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko děkuji já vím snad se tento rok dočkáme nebo mě trefíííííííííííííííííííšlak :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus nasla...nasla som aj krajsie, ale bohuzial central fungoval len na tu moju staru sunku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek