• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
albao je tu,ale ten problém,že ja ani neviem či ho vlastne mám hore, ale asi hej keď som tam musela vopchať celý palec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic: no tak si to kontroluj, vsak zdravie mame len jedno ale moze to byt len nevinny vyrastok. Vsak aj na kozi sa nam take robia a nic to nie je :wink:
18. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze ja uz pisem ako opita ...vynechavam pismenka, opakujem sa...cas na sprchu a mojho "pidihajzlika" :grinning:
18. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: zajtra vecer zase v sprche si ho znovu skontroluj a porovnaj. Ale asi si v plodnej faze, teda pokial nemas trpaslicie prsty :grinning:
18. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papapapapa babulky a ráno jsem tu jako na koni a těším se na vaše teplůtky atd..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, pozri si fotky v mojom albume. 27 DC hlavne. predobedom bol este negativny, o piatej vecer bol uz pozitivny. toto som necakala ani ja. moznoze by si mohla urobit dva ovu-testy v ten den, ak mas pocit (hlienik, krcok), ze ovu nastava. :wink:
salute: rano testujes s tehu testom? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:sweat_smile: ten krčok je to niečo také veľké ako koniec palcov???

albao teda myslíš, že stačí sexikovať každých 24 hodín???
18. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, tak to mas velke palce, alebo ja velky krcok :confused: :fearful: :confounded: :astonished:
18. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: po pozitivnom ovu teste sa odporuca keksikovat 2-3 dni za sebou, teda prvy raz hned v den pozitivneo ovu testu, v den ovulky a den po ovulke (ktory nemusi byt "po" ovulke, lebo moze sa posunut malinko, ale tento posledny den uz nie je velmi dolezity). Inak sa odporuca keksikovat kazdych 36-48 hodin. Toto mam z mudrej knizky odbornika na plodenie :grinning:
18. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: skor ako palec na nohe :grinning:
18. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry tak to je iná haluz ráno aký si ho mala slabý a večer už pozitívny...bože to je normálne veda....

aon1cka ale nie dlhý ako palce ale rozmer asi ako koniec špičky palcov???
18. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji, tak si ma rozosmiala tym, ze mm vyzera velmi spokojny na tej fotke. :grinning: :grinning: no jasne, ked ma zenu nymfomanku. :grinning: :grinning:
ale nie, teraz vazne. tiez si myslim, ze to bolo velmi casto. lenze ma tie moje ovu-testy plietli a nevedela som, ci uz nemam ocakavat ovu. lenze to bol hlien viac do kremova.

a pravdupovediac, v krcku sa tiez bohvieako nevyznam. tiez sa mi zda, ze ho mam teraz par dni viac hore ako dole (pohybuje sa povedala by som od polovice hore a spät).
18. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli si ma zmiatla maxima :sunglasses: lne. V kazdom pripade si nemohla nahmatat nic ine takeho cca tvaru - len krcok. ..
18. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jery no moj spokojny moc nieje ked na neho tak casto skacem..ale som mu slubila ze ked ostanem tehotna tak mu dam rok pokoj...tak to prijal :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, vdaka za poucenie o keksikovani. to si musim zapamätat. :sweat_smile: takze v mojom pripade staci raz zajtra. alebo? :sweat_smile:

smouli, tak to teda bolo prekvapenie aj pre mna. po pozitivnom testiku sa okamzite keksikovalo. :grinning:
18. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ide pomaly kon :rolling_eyes: :angry:

salute co znamena ked sa mi snivavalo s malymi psickami?? vsade bolo plno roskosnych steniatok :dizzy_face:
18. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka tak to som nechcela...ja len keď vy tu všetky si ho kontrolujete, tak sa to chcem aj ja naučiť... :pensive:

no teraz mi tu muž hovorí, že aby ste to jemu popísali a on, že to kukne som sa dobre zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne ide pomaly kon. uz tak nekluse ako predtym.
hijo, ty mrcina... :sunglasses:
18. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ja som to raz mojmu dala skontrolovat. lebo hovoril, ze ked je dnu, tak ho neciti. ???????????? :grinning:
18. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekluše nekluše ...mrcina jedna ani mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: ze hijooo :grinning: :grinning: :grinning:
No jasne, skocte na to este zajtra :wink:
18. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: inak ja mam krcok nalavo, nemusi byt v strede :wink:
18. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ako palec na nohe to ja ho mám potom asi trošku menží :grinning:
18. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao aj ja ho mám naľavo - napravo to mám také määääké :confused:
18. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: to nic, pravdu povediac nikdy som to tu s babami nediskutovala, kto ma aky velky krcok :grinning: :grinning: On sa totiz este aj natahuje, tak mozno je natiahnuty? :grinning: Ja uz neviem :zipper_mouth:
18. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, teda ten krcok to je veda sama o sebe.

kolko dni priblizne je krcok mäkksi pred ovu?
a neviem ci je to tak, ale ja mam asi vo folikularnej faze krcok skor mäkksi alebo niekde v strede a v lutealnej faze tak v strede, niekedy dole. ako je to u vas baby?
18. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao xixi
ja len chcem vedieť či som hmatala správne :sweat_smile:
tak my to budeme radšej istiť tak každých 24 hodín, lebo ja moc tým ovu testom neverím :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este otazocka. hlien ma byt natahovaci (egg) pred ovu alebo aj v case ovu?
18. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: no na krcky su tu vacsi experti, ja si moj sledujem len druhy mesiac, ale okolo ovu mi zmakkol len na kratko. Ale hore bol viac dni. Inak je pomerne dole, a tvrdsi, asi ako nos :slight_smile: Ale naozaj cez den putuje, mam potvrdene, takze treba kazdy den sledovat v rovnaky cas.
18. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek