• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
zajtra spadnem na rit a bude vyriesene :grinning:
19. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc to ani neskusaj :slight_smile:
19. led 2010 v 09:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja babule neviem,ale mňa teraz zázračne nič nebolí.... :unamused:
a to som pred ovu
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
19. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ok, drzim palce aj tebe, smoulinka mala vcera hlienik ale ovu teste este nic, tak ma v tom baby nenechavajte samu :wink:
Ja aj tak cakam este hlienik, lebo ten ma stve, nechce sa akosi ukazat ten spravny, tak verim, ze sa umudri
19. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska dobre, drzim palceky nech to vyjde :slight_smile:

smouli neboj, bude to dobre, vravim ti, dnes poobede alebo najneskor zajtra mas pozitivny ovu test :wink:
19. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no ja som ten hlienik mala len trošku a iba raz včera večer a viac nič.... :wink:
dnes zas kuknem ten kŕčok...sa to musím naučiť... :grinning:
19. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som teraz taka nazhavena na milovanie, to je asi sposobene tym,ze chcem babo :wink: Neviem sa dockat vecera.
19. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, uz akoze ovu bola?? som si pozerala tvoj grafik, dnes si dosiahla nadovulacnu teplotu z minuleho mesiaca,,, mala si aj bolesti alebo si myslis ze to pride az zajtra,,,dufam ze ste poistovali :wink:

neviem ci to je femi kvapkami ci pupalkou ci cim, ale ja som mala predovulacne teploty nizsie ako minuly mesiac,,
19. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri a kde je tvoj grafik, co som slepa, alebo ho mas niekde schovany? :slight_smile:
19. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka- lauritka ho má v albume s grafmi tam hore AKTUÁLNY GRAF :wink:
19. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli vdaka :wink: ja uz som pozerala aj albumy jej,ale asi som fakt slepa
19. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATKA a našla si ho???
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz hej :slight_smile:
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka OK :grinning:
19. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne len bolo cudne, ze vsetky tu davame grafy, lauritka nam radi a jej tu nie je, ale uz som kludna :grinning:
19. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee.... toto je môj graf a mám z neho zvláštny pocit, môžete mi povedať k nemu niečo čo ma aj poteší ... http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 ....
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
im back. :slight_smile:

dia nie nie ovu nebola.. 36,6 je moja predovulacna, ake ked si vsimnes ja mam malokedy v den poklesu ovu, este po poklese to trva dva tri dni, kym bude ovulka.

zakupanda: nevidim tam hodnotu teploty? je to prave na tej ciare-

cukruska ty si podozriva :grinning: :wink:

sonnicc no ako sa ti to pozdava ked si to presunula ?
19. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri tak to aj ja asi tak mám, že ovu nie je v deň poklesu,ale asi tak 3-4 dni po však???
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a asi to aj ja budem tak mat :slight_smile: dufam
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, pridala som sem môj graf a počula som o tebe, že vieš poradiť ohladom týchto vecí, vedela by si poradiť aj mne?
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri
a podbrusko uz citis??
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri mozes sa pozriet na graf rosannar? :slight_smile: dik
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano smouli, pokles pred ovu neznamena, ze v ten den aj ovu bude, niekedy sa to stane, ale vacsinou este par dni trva.
inac ked som testil ovu testami, prave v dne poklesu som zacinala :slight_smile:

a ko ste pisali, hladina LH moze stupnut a klesnut velmi ryhlo. jeden den moze byt tets negativny teda ledva viditelna druha . dalsi den uz moze byt uplne potitivny a potom zse nic.
19. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ty mas krasne grafy ako cez kopirak, ovu 12dc :slight_smile: :slight_smile: zááávidim :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi :slight_smile: nemas co ...v podstate je to kruty vysmech osudu, ze sa to stale este nepodarilo pri takych grafoch :pensive:
tak ako u nelky... ach jo.
19. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, to je moj pripad, uplne to sedi, vcera trosku viditelna, pred tym vsetky testy biele, no a dnes uz krasne pozitivny, cize v den poklesu sa to nastartovalo (vcera) a dnes vyvrcholilo :slight_smile: A podbrsuko dnes opat citim, zase boli a je to neprijemne, tak verim, ze som uz len krocik od vytuzenej ovu :wink:
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mám pocit, že tie moje čiaročky (dušíkovia) sú stále na mojich ovu testoch :frowning2: :unamused:
19. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tie bolesti su dobry priznak.. :slight_smile: ja som trosku citila v noci, ale dnes mi je fajn, hlien tiez nic moc :pensive:
davm prave do seba kavu so sojovym mliekom.

cudne mi je to , ze mam kazdy cyklus pekne teploty, cize zrejme estrogen je v poriadku, a hlien je na prd.
19. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek