• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
flamenga na 23 DC bol podla mna den uhniezdovaci :slight_smile: svedci o tom ten pokles teplotky a potom opat zacali stupat... Vsetko nasvedcuje tomu ze tehu si, len treba skusit kvalitnejsie test a testovat presne ako vravis v pondelok... Drzim palce ... :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janul, ono to vyzera uz na mrchu :frowning2:
10. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolkych lekarov musim navstivit v ramci predoperacneho? teraz nebudem mat moc cas, tak dufam ze to do laparky stihnem.
10. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieee, dufam, ze niee,preco tak skoro???
10. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved nemam ani ziadne priznaky,ani brusko ma neboli ani niiic :confused: co druhykrat ano,nerozumiem..... :fearful:
minuly mesiac mi to kleslo az v den mrchy.
10. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, svojho gynekologa a interne. a pripadne anesteziologicke. ale ako kde.

janulka, pri IP to je skor jednodnova zalezitost, zvyknes mat kratsiu LF ?
10. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jdu pozdravit a podívat, jak to tu po delší době vypadá.

Flamenga, graf vypadá opravdu těhulkovský. Věřím, že mrcha nedojde a že v pondělí nám ukážeš mamatestík s dvěmi dálnicemi. Moc ti držím palečky !!!

Všem posílám pár těhu virusků * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to snad stihnem :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyter z gynekologie nesmie byt starsi ako mesaic, ci nemas nejaky zapal vies, a interne ti staci dva tyzdne pred laparkou.
10. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to sa nemusim moc na tu gyndu ponahlat, ked chcem laparku tak 2-3 augustovy tyzden? snad len aby som sa objednala. a ozaj, to si tu laparku budem objednavat sama, alebo ma objedna gyndos?
10. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, ved to, ze ja teraz meriam len druhy mesiac, predtym som to vobec nesledovala, a predosly mesiac bola lf 15 dni......hmmmm
10. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
januliatko, zachovej klid, děvčata Tě možná včera neupozornili, že to uhnizďování může trvat i pár dnů, takže nemusí teplota hned další den vystřelit nahoru. Zkus být klidná a šetři se ju!
10. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
januliatko no netusim , preco hje to teraz tak skoro, ale moze byt len nahoda. klazdy cyklus je trosku iny.

katka musis poveda gyndosovi, nech ti napise papier do nemocnice a potom sa musis ist objednat, este musia mat aj volny termin, takze radsej to uz chod vybavpvat.-
10. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti, ja som kludna, kym neni mrcha tak je stale nadej a ja stale dufam.....majte sa ja padam do prace a dakujem za radu :wink:
10. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak o 2 týždne dostanem ms a potom by som chcela ísť, len aby nemali dovolenky...
januliatko tak to asi nebol IP, ale blížiaca sa ms...no neviem
10. črc 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teda tuto stredu pojdem. maju dlhy den, snad tam budu. ááááááá uz sa to rozbieha :grinning: aj sa na to tesim, aj sa toho bojim. mam prave strasne zmiesane pocity :confounded:
10. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
správne, treba ísť nech sa posunieme ďalej :wink:
10. črc 2009 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stan a teraz si bez iui?
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pripajam aj ja svoj grafik :slight_smile:

ovu ocakavam tak o 2 dni, tak hadam bude...

http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
10. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonsai pekná teplota :dizzy_face: o par dni drzim palce :wink:
michka my sa na seba podobame :wink:
stanuska, katuska vobec sa toho nebojte. da sa to zvladnut uplne v pohode. lauri že? :slight_smile: ta jazva je malinka
10. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .. a planujes vydrzat do neprichodu mrchy? lebo ja hej, len ci sa mi to podari :sweat_smile: :zipper_mouth:

magic, drzim palce aby bola :wink:

bonsai, aj tebe drzim palce aby neprisla :wink:
10. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pravdaze, urcite je to lepsie ako nejake prefuky pri vedomi, lebo toto vsetko prespis :dizzy_face: ani po OP to neboli, mna bolela akurat klucna kost :slight_smile: ale brusko skoro vobec.
10. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem dievčatá :wink:
10. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mna bolela ta kost ale len par dni :slight_smile:
michka budem sa snažiť ale neviem neviem :grinning:
10. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad sa nam to podari a vydrzime :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
michalag dakujem... :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 6dpo egg? to čo má znamenať!
10. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule... som tu dlho uz nebola :frowning2:
ako sa vsetky mate? Dufam, ze tento mesiac to vyjde co najviac babenkam!!! :dizzy_face:
posielam preto T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bodik prečo nás tak zanedbávaš? :grinning: pekne rastiete :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek