• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Smouli, ja sa na ten krcok asi vys...kaslem..Akurat co sa domylim. .. :rolling_eyes:
19. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá :grinning: kŕčok sa tam dnu nedá prehliadnúť :grinning: proste tam nič podobné vo vnútri nie je :grinning: Najlepšie sa s ním skamarátite, keď je tvrdý, vtedy je fakt taký, ako keby ste "tam" mali nos :grinning: takže sa dá ľahko spoznať.... :wink:
19. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne son1cka a ja si idem dať zajtra spraviť gélové nechy a budú ísto dlhé ...tak asi s tým aj ja skončím, uvidí, či sa mi to bude s takými pazurmy dať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ale ako tam nájdem na tom kŕčku ten otvor, keď ten kŕčok je v priemere asi taký ako koniec môjho palca....
19. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam, krcok najdem ale stve ma taka hrcka na krcku kvoli ktorej ani nenahmatam ten otvor, co sa ma pri ovu otvarat...jaaaaj, ja som strateny pripad... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli... ta tvoja fotka v pase... :wink: slniecko, more, teplo.. do certa a vystrcim nos von a je mi z tej zimy do placu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no keď vlastne celý ten kŕčok je veľký v priemere ako môj palec tak ten otvor musí byť malinký a teda s palcom ho nenahmatám....logicky mi to tak vychádza
19. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
otvorom sa nezaoberajte :slight_smile: ja som ho nikdy nevedela rozoznať, či je otvorený, zatvorený... stačilo to, či je mäkký alebo tvrdý :slight_smile:
19. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka ja milujem leto ..to je môj život...slnko, voda opalovanie..juuuj :slight_smile:
19. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam tak ja ho mám určite mäkší ako včera...teda neviem či je mäky, keďže to kontrolujem len druhý deň ale je mäkší čo to značí??????
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
okys Flam, diky. :grinning: keby tak mm tusil, co ja stvaravam v kupelke.."Milacik, co robis?"..."Hm , ale nic zlatko, kontrolujem si krcok." :rolling_eyes:
19. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, makky je cez ovu a tesne pred mrchou.
19. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne včera môj mužík zas povedal,že aby ste to jemu popísali a že on to prešetrí, že kde je ten kŕčok som sa tiež zasmiala...on sa ma stále vypituje, že čo písali baby a čo je dnes nové na koníku...no zlatý
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mäkne to značí prichádzajúcu ovu...asi... :sweat_smile:
19. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mäkký - ovulácia, prichádzajúca mrcha, mrcha

tvrdý - po mrche, po ovulácii, v tehotenstve

:slight_smile:
19. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moj sa stale vypytuje, ze co si stale vypisujeme... :grinning: normalka asi ziarli :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mne sa ten môj vyhráža zablokovaním koňa :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez konika by som ani len netusila ze existuje nejaka BT, krcok, grafy, hlien...Keksikovala by som na 14DC a to by asi bolo vsetko
19. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja by som bez Vás bola úplne stratená idem sa navečerať,ale hneť som späť... :wink:
19. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ja mam tiez na krcku ako keby este taky maly vybezok, ako nadorik. ale to som mala stale. :wink:
19. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ked si kontrolujete tie krcky tak cupite pri tom alebo ako?
19. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit fakt??ked ja som to chcela vygooglit a vyskocili na mna clanky typu "rakovina krcka maternie" a pod, tak som vyfajcila pol krabicky cigariet a cuckala vajcovy liker...takze asi vypustim pripite vajicko kaslajuce dym...ale take pripite vajko sa mozno od mm spermijciatok da skor ukecat :sunglasses:
19. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus, ja pri tom cupim, Lauritka a nemoze ten vybezok blokovat cestu spermijkam? :confused:
19. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka co povis ty na ten moj ovu test v albumiku v porovnani s mojim grafom z predchadzajucej strany?
19. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule tak som säť uf som stihla aj prádlo povešať.... :grinning:
čo tu nové...???
19. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli teda ty si rýchla ako blesk :grinning:
19. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a keď som vedela, že idem koníkovať tak viem byť šikovná :grinning:
19. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam teda Ty meníš tie foto nestíham ani ragovať,že si to Ty ešteže sa nemení aj nick :grinning:
19. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam, nove image...?
19. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek