• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
titu a test si nekupila? a budes chodit aj na folikulometriu?

zaku to ma mrzi :frowning2:
20. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jooooooj test je I ..takze si na snazilkovanie pockam :slight_smile: ...ano budem chodit od 11DC na folikulometriu :slight_smile:
20. led 2010 v 16:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze dav ta prevalcoval :slight_smile: ale to nevadi, zas take nerealne to nebolo. A kde mas lekara?
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja chodim na postovu k Matyimu a ty ?
20. led 2010 v 16:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dlho tu nebola katkaajurko ... alebo sa mi to len zda?
20. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som sa dala teraz k hoppanovi na jazere, ale nechcem byt pri nom, k matyimu chodi asi aj moja svagrinka, tak neviem ci neprejdem, ale gynekologa mozes menit asi raz za pol rok a ja som len teraz dala k nemu kartu :unamused:

katkaajurko pise do temy PCO, uz vcera som pisala :wink: Tam dava prispevok, raz dvakrat za den
20. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja som od hopanna odisl ....ja ho nemozem mam na to dovody :angry: :angry:
20. led 2010 v 16:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja som sa unahlila, a co sa ti stalo pri nom?
20. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a je strasne drahy hopan....ja som s nim nemala dobre skusenosti , zasla som za matyim a hned ma zobral bol velmi mily a zlaty :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 16:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem, asi sa budem musiet popytat, ze ked len teraz som dala kartu, ci sa to este neda zmenit :unamused:
20. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite da :slight_smile:
20. led 2010 v 17:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooo kde ste vsetky zmizli.....testujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 17:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: cestujeme! :grinning:
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa :grinning: :grinning: ...ale kto ? vy alebo rybycky k vam :grinning: :grinning: ..no dobre tak len pracujte
20. led 2010 v 17:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som sa docitala na letaku od clostilu ze je moznost viacplodovej tehotnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale toto moj mm nemusi vediet ze :grinning: :grinning: :grinning: a este ak ich mame aj v rodine
20. led 2010 v 17:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: :grinning: :grinning: :grinning: no v mojom pripade som cestovala ja. :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je ine :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: z tvojej ci z jeho strany mate dvojicky? Lebo sa to myslim dedi po zene ... :wink:
:grinning: :grinning: ale rozhodne to netreba chlapom hovorit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuj z mojej :astonished: :astonished:
20. led 2010 v 17:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este ked bude clostil.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nadhera!!!! A este ak sa trafite do plazakovych dvojiciek :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no titu, ale to budes potrebovat dvojitu postieku! A double-kocik :grinning: :dizzy_face:
20. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ani nehovor ...ak tak nech su ale Y Y Y Y Y :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi prestaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no rozhodne vam bude v siedmych veselo! Mne sa to paci :dizzy_face:
20. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim skryt lieky aby si mm neprecital pribalovy letak :grinning: :grinning: :grinning: no dakujem ...aj mne sa to velmi paci ja som vzdy chcela dvojky ale prve max. druhe tehotenstvo ale teraz ma to az tak nelaka .... :grinning: :grinning: ..no ale popripade aj tak chceme 7-miestne auto tak tam bude este 1 miesto volne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 17:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby.

ja dnes vyzeram takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5
tak som sa tesila, ze mi wunsch vyznaci ovulku a nic. :confused: a dnes k obedu som mala taky trosku egg natahovaci hlien? je to normalne, ak ovu uz zrejme prebehla?

ako je to s femi kvapkami? po ovulke sa uz nemaju brat?
20. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no treba optimalizovat! Naco 7-miestne auto pre siestich? :grinning: :grinning: Moj bratranec si zobral zenu z dvojiciek. Prve miminko bol chlapcek a druhe dvojicky-chlapci. :slight_smile: Ty si z dvojiciek?
20. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: este potrebujes jednu vyssiu teplotu na vyznacenie ovulky. :wink: A tie femi ja po ovulke neberiem. Nemali bys a v tehotenstve a my si vsetky myslime, ze sme uz tehotne po ovulacii :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ja babka bola z mamkinej strany ...takze male % :grinning: :grinning: no tak to ano ja dvojky a 2 dievky nie nie nie nie :grinning: :grinning: :grinning: aj ked moja mamka boli 6 dievcat chuuuuuuuuuuuuuda dedo :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek