• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahojte :slight_smile: peknu nedelu prajem :wink:

:confused: :confused: :confused: flami a kde ma s krizik, podla FF teda ovu este nebola? ci?
12. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooo a som zabudla, moj zatial stale nezazivny graf :grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61389/nummer=13
12. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku podľa FF asi nie :grinning: ale kašľať na FF, podľa pocitov určite bola... mňa by len zaujímalo, kde je mrcha :sweat_smile: Včera som si naznačila najprv do grafu krámy, lebo už to tak vyzeralo a zase nič.... ja už tomu vôbec nerozumiem...
12. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zvlastne :confused: ..mala si iba spinenie?...pockaj ako sa to vyvinie, sak ina moznost ani nie je, ak mrcha nepride, tak chod k dr, nech kukne, co sa deje...mozno nejak cysta :unamused: ...a test si uz potom neskusala?
12. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pri cyste nie sú krámy? :confused:
12. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha test si robila a negativny...tak potom uz neviem...nerozumiem :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no negatívny... v piatok "tieň" :grinning: ale ja tieňom neverím.... kým tam nebude riadna koľajnica, tak ma nikto a nič nepresvedčí :grinning: A nemám žiadne príznaky... to mi je divné :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ale podla mna moze zahaprovat cyklus,predlzi sa.....ale to su len moje dohady , ja nie som odbornik, dr by vedel najlepsie,kde je kamen urazu...na tvojom mieste by som sla, ak uz teraz nespinis, tak chod a pozrie :wink:
12. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vieš... to moje špinenie je také "špinenie"... raz za deň bodka :grinning: ináč nič... aj krčok sa mi zdá tvrdý :pensive: nemám rada takéto naťahovačky :angry:
12. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti verim, ja tiez mam najradsej vo veciach jasno, bud cierne abo biele, nic medzi tym :grinning:
12. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi neostáva nič iné, len čakať :slight_smile: zajtra ráno odmeriam teplotu a keď bude stále hore, skúsim test :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak flami, to bude asi najlepsie :wink: idem moja, zajtra kuknem ako si dopadla...papa
12. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami mozes mat cystu, mne takto raz meskala mrcha, teplota bola hore a test negativny, mala by si skocit na gyndu nech ta pozrie.
12. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile:

vôbec nestíham na MK, toľko roboty po Pn, že jeden by sa s toho zbláznil :sweat_smile: :rolling_eyes: dufam, že dovča v auguste to istí :slight_smile: :slight_smile: :wink:

a ešte pridám môj "čudograf" :sweat_smile: nemyslím, že by to bola ovulka :unamused: uvidíme, čo povedia teploty potom :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena
12. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ... :slight_smile:
ako sa mate?

ja v napati ocakavam ovulku... kde je ?

http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
13. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, prikladam moj nezaujimavy graf ... ale som zvedava kedy a ci vobec budem mat tento mesiac ovulku...
a kamarat gynekolog mi povedal,ze oni radia po spon.potrate pockat 3 mesiace - ale to sa mi nechce :sweat_smile: :pensive:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
13. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katkajurko
po spontannom potrate ano, ale nie v tak rannom stadiu tehu ako si to mala ty. Vtedy netreba cakat vobec, mozes otehu hned v dalsom cykle... drzim palce... :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :pensive: ideme na dovcu - tak mozno to bude mat svoje pozitivne ucinky :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...dneska odchadzame na dovolenku tak som vas prisla trosku poplut....
T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face:
T :dizzy_face:T :dizzy_face: T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:
T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:
T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:
T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:
T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:
T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face:
T :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face:T :dizzy_face: :dizzy_face: hadam bude stacit pre vsetky...papa
13. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...som na vas prisla len kuk, lebo ja stale nemeriam :slight_smile:
Cukrus DAKUJEME! A uzite si dofcu!
13. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, flamenga, tak co???
13. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nijako :frowning2: test len s tienikom... takmer negatívny... nerozumiem tomu, včera večer tam bola palica... dnes rano RapiClear citlivosť 10 a skoro nič.... krámy nikde, opäť len špinenie, teplota ráno 37,0
13. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, ja uz by som sa objednala k lekarovi, nech sa na to pozrie on... prip. vezme krv...
13. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky,tak co nove...nelka,flam,bonsai....pochvalte sa,co robia teplotky? :confused: naznacuju //? :wink:
...ja uz po romantickom weekende...bolo krasne,aj ked som sa vratila neak hladna :frowning2: (tie ich specialitky mi nechutili :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
dnes sa rozlucim s M....a budem v ocakavani ovulky....meriam,meriam a prikladam svoj nudny graf....s nizkymi teplotami....ze 36,1 :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/284c90

....no a idem Vas docitat.....nech som v obraze :sunglasses:
13. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, tak to mi je luto. bezne to samozrejme nie je, ale netreba prepadat panike :unamused: naozaj by si mala skocit na UZV a na krv. pre dobry pocit. a pre ten duphaston. :pensive:
13. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kv3tka
tak ty mas este nizsie teploty ako ja. a to som si myslela, ze uz nizsie odo mna nema nik :slight_smile:
ja cakam na ovu a ovu nikde... :frowning2:
13. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase špinenie, už krvavé, ale len na toaleťáku, na vložke nič :frowning2: a bolí ma brucho na krámy... nerozumiem tomu :frowning2: chyba testu to asi byť nemože, že? :cry: :cry: :cry:
13. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj magic....tak veru,minuly mesiac som merala az po M a zacala som na teplote 36,2.....teraz som merala i pocas M....a mam uz druhy den 36,1....
....kukla som tvoj grafik....ovu sa blyzi....nie?...a na potvrdenie by som este investovala do ovu testov :wink: ...ja cakam ovu az za 10dni a uz dnes idem kupit dalsich 7ovu testov :grinning:
13. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno doslo k oplodneniu a neuhniezdilo sa...
a mozno je len test chybny
fakt by som radsej skocila k dokimu
13. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek