• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
lauri ja ťa aj tak obdivujem - ale myslim že pocity mame dosť podobne - chvilu nadej potom sklamanie...
my pretíname dva roky snaženia - a je to ako večnosť - ale myslim že od roka dalej to citi tak každa žena
20. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute skus zajtra z ranneho a potom uverim ze niesi ked tam nic nebude....ale nabeton tam bude to po com tolke roky tuzis :wink:
20. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit jasně to si piš!!!myslím si ,že ty nemáš problém s otěhotněním ,ale udržením jako já!!!Prednison jsi tenkrát brala po umělku??ten je dobrý já ho mám vyfasovaný ,ale neberu dali mi ho dopředu až půjdu na umělko tak tři měsíce před tím ho mám brát
20. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem jj :unamused: je to tazke, aj ked mam stale nadej, po kazdej ovulke, potom pride zlom, a znova, zase dufanie a dookola... :pensive:
20. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky moje, tak ja sa zatial lucim, mozno pridem sem neskor alebo zajtra.
takze mate o jednu jerry menej. :grinning: bye
20. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano presne - dookola - jak na kolotoči - ale raz zosadneme z kolotoča snaženia a nastupime do kolotoča grckania :grinning:
20. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryx no ono věštění je jedna věc a dobře načasovat oplodnění je druhá věc...tam už pomůže jenom zázrak nic víc ...plodná jste určitě každá a vlastně i já !!!ale není správný den D..tak to vidím já :slight_smile:
jerrym - tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
salute - ved srandujem - len si mi asi pred 3 mesiacmi ked som brala clostil povedala že sa to pri mne hrozne kruuuuti a budem mať chlapca :-P
ale po laparke sa musi zadariť
inak vymenim aj chlapa :grinning:
20. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka speciálně pro tebe pokud nebude mrcha testnu....,ale budeš určo bez úsměvu :cry: :cry: :cry: :cry:
20. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou mne salute minululý rok veštila, že koncom roka otehotniem- a naozaj.:slight_smile:) no v novembri MA,,, :pensive:
ale v podstate mala pravdu
salute ja som brala len anopyrin a chilly pred transfermi :slight_smile: ja som mala imuno ok.

dobru noc jedna jerry:slight_smile:
lauri- kuk prosím predchádzajúcu stránku ..možem si nasadiť dufík? :confused:
20. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry já se nezlobím kdepak..jojojo plodná jsi hodně a hlavně po té laparce ještě víc třeba....dočkáš se věř tomu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinis nejak som t prehliadla, a dnes si nerobila testik ? :confused:

a ty si nebrala dufik po ovulke ?
20. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit no anopyrin nic moc ..já měla taky imuno dobrý dávají to tam když se nepodaří miminko donosit...věřím tomu ,že ty to potřebuješ a pak bys miminko měla hned a donosila..máš taky často duchy na testíkách a to by být němělo...no to je jedno..miminko budeš mít .....ale stejně bych ten prdnison do tebe narvala....vím ,že to jsou kortikoidy,,,nebo jak se to píše ,ale rvala bych ti je do pusy hned!!!
20. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute verím - verím v Boha a Bohu a preto viem že mi to dopraje :slight_smile:

kočky aký kočík by ste chceli pre svojho buduceho človiečika :dizzy_face:
20. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjanka asi JANE alebo casualplay :wink:
20. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute uz sa neviem dockat :wink:
20. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, le to si sama narvat nemozem :sweat_smile: a myslis, ze ti duchovia nieco fakt znamenaju ?? nie je to len nejaka reakcia na nieco ???

jerry asi Quinny :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli - jane su super
hlavne tie nove 2010 :dizzy_face:
babule mne sa dali strašné kútiky na pusinu sakramensky má to boli,keď otvorím ústa tak mi to praskne a štípe to...čo je na to dobré???
lauri- nebrala, len femi do ovulky..ale mám ešte nejaké zásoby doma, tak rozmýšľam, či si ho nassadiť, či si ešte viac nerozhádžem hormón...netetstovala, ked som klesla .....ale aj to špinenie, to som nikde nemala tak skoro..
smoulinka- B komplex, listovka
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun ja by som na tvojom mieste predsa len skúsila test :dizzy_face:
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun1ska dííík,ale veď listovku beriem už asi druhý cyklus ...
20. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni ja by som ho nasadila, az keby som nasla druhu //, lebo ak dojde mrcha tak zbytocne to zadrziavat.
lauri tak to si môžme podať ruky a ktory by si chcela ono ich je 5 :grinning:
laurit jsem o tom silně a věřícně přesvědčenáááááááááááá....já je mám až poslední dobou třeba na mamatestu jsem je neměla nikdy opravdu ne a to už testíkuju jé ani nepsat raději.....sama nenarveš ,ale možná by ti doktor napsal...cysta dělá čárky taky ,ale většinou to poznáme ,bolesti atd ..pak silná mrcha s kusancema....
20. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj mne sa páčil Quinny, len keď som ho videla naživo je dosť malinký....
20. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek