• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
jerry myslim sa vola buzz?? ale pravdu pravdupovediac, uz nemam velmi prehlad, som nekukala ziadne za posledny rok. :slight_smile:

hmmm salute, a nebude to aj vekom ? :confused: niekde som citala, ze moze byt mierne zvysene hcg pri zacinajucej menopauze...ale hadam mame este skoro na prechod :confused:
20. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli asi mysliš buzz že?
ten ano ten je maly aj ked už ma aj xxl sedačku :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj ja mam menopauzu :grinning: :grinning: a teraz mi muz hovoril ze na tom teste bola urcite vada materialu a ziadna ciarka no neporazi vas? :grinning:
20. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit no věkem asi ne nebo snad ne!!!proboha!!!no uvidíme....
20. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji - aj moj je taky :grinning: chlapi potrebuju vidieť kolajnice inak tam nič nie je :grinning:
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka nebud labud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vyfot nám ho mi ti řžekneme hned já taky dala a je to pro ostudu ten můj nicota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute naprv porodis apotom budes v menopauze :wink:
vejinka kurnik šopa ukáž ten test :grinning: nech vyvedieme tvojho muža z omylu :angry:
veji :slight_smile: sak ser na neho, odfot to :grinning:
salute muz mi to odmieta odfotit a ja neviem makrom fotit..a aj som skusala ale na prd prepalene...musi mi to on ..a on nexce co ho mam zabit? :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka ale opravdu koukej nám ho ukáza jako ho ukazujeme my...ju??
20. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny ak v nedelu bude ciarocka tak rovno poviem nech cvakne oba naraz a uvidite aj dnesny :wink:
20. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz to uz bohuzial nieje ani mozne lebo maly spi v spalni a test je v sufliku
20. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ma to statocne serie :angry:
20. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka tedy já bych mu dala :angry: :angry: :angry: na tom nic není přetočíš si na makro né na běžné snímky...a cvakneš....tedy !!!já bych ho chtěla vidět ten testík otázka vteřiny tak ho pošimrej za uchem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...poradte mi niekto, ked sa mi na ovulačnom teste objavia obe čiarky a kontrolná je o polovicu tmavšia tak sa mi kedy začne ovulka...vlastne potom kedy budem mať najideálnejší den....Zajtra? som v tom čistý amatér... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
spytam sa ho ako to mam fotit a zajtra odfotim :wink: ale neverim ze mi vyjde v ustrety :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
stojdulka testovacia čiarka na ovulačnom teste by mala byť rovnako silná alebo silnejšia ako kontrolná. Vtedy sa považuje za pozitívny :slight_smile: No a od tohto pozitívneho ovulačného testu by mala ovulácia nastať do cca 48 hodín :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem kocky spat dobru noc :wink: salute ty rano urob testik ja sice pridem az ked maly zaspi okolo jednej poobede ale som na teba sakramensky zvedavaaaa
20. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka dobrá dobrá bude tady pro tebe nebuj ....pokud nebude mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já se loučím papapapa pěkný tulinkování !!!ráno jsem tu jako na koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc - ja tu budem strašiť asi do polnoci
20. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru nocccccccccccccccccc :slight_smile:

stojdulk tak ako pisala flami, ked je slabsia ciarka, trena testovat dalej az kym nebud euplne rovnaka.

kuk sem:

http://www.ovulacne-testy.sk/nejcastejsi-otazky/

pa. :wink: idem off aj ja.
20. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ale to tu odchádza a ja tu budem sama :grinning:
20. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani neodchadzaj, ja som zase tu. mm pozera science fition a na to nemam nervy. :grinning:
20. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to by som ani ja nemala
ja tu mam ako podmaz pustene csi miami :grinning:
20. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto tiez nemusim. tieto serialy mi lezu na nervy. kazdy den aspon dve po sebe na 4 kanaloch. :grinning:
20. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej - ale ja to nesledujem len počuvam
inak sa plne sustredim tu :grinning:
20. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda fajn. :slight_smile:

spominala si, ze mas PCO. zistili ti ho priamo z hormonalneho profilu alebo z cyst na vajecnikoch prostrednictvom ultrazvuku? zaujimalo by ma, ci v HP nejaka hodnota presahuje ramec. a ak ano ktory hormon?
20. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
z hormonalneho profilu
jeden odber bol cely nahovno - vraj mi zle funguje žlte teliesko, aj nadobličky zvyšeny testosteron a nizky progesteron
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek