• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
flam..myslim , ze to uz bude asi mrska :pensive: je mi to luto...ale asi sa nieco udialo, uhniezdovalo ...ale nakoniec odislo :pensive: stava sa to dost casto, zienky, ktore nemeraju, ani nevedia, ze v tele sa nieco deje, akurat im meska niekolko dni menzes
13. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam...ja ti neviem....to by bola velka nahoda tolko chybnych testov :frowning2: ...a vcera si mala pozitivny test???
...najlepsiu odpoved ti da len lekar...zbytocne su nase dohady....teplotka naznacuje tehu,takze ak sa M nerozbehne nic nieje vylucene :wink: ...a spinenie v rannom tehotenstve nieje nic vynimocne...no zajdi radsej k lekarovi... :wink:
13. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ak sa nerozbehne mrcha-tiez by som sla k doktorke... urcite... po terajsich mojich skusenostiach..lekari tiez byvaju v tomto opatrni..moze to byt vselico od tehu cez posahany cysklus az po mimomaternicove... nedajboze - tak nech sa ti na to pozru... aj ty budes kludnejsia

baby ake ovu testy si kupovavate? ja som doteraz ziaden nerobila... ale do buducna zvazujem :slight_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka....ja si kupujem klasicke pruzkove ovu testy....su najlacnejsie,lahko dostupne a ja osobne mam s nimi len a len kladne skusenosti....posledne 2 mesiace som sa testla....vlastne len ako potvrdenie ovu a ukazali // presne s predstihom 12-24hod.... :wink:
13. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kveti aku znacku?
13. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...v lekarni kupis znacku Comfort...tam su 3kusy....za priblizne 5EUR....ale ja kupujem ovutesty Tesco....tam je 7ks....za neake 3,50euro....a som spokojna :wink:
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to maju v Tescu?
13. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no u nas ano :wink:
13. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v ktorom oddeleni?
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka....no ahoj.....super stupanie :wink:
13. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial to vyzera ok :wink: uvidíme o týždeň :confused:
13. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 :cry: :unamused: straaašne ma bolí podbruško... miestami na krámy, miestami taká ťahavá tupá bolesť na ľavej strane... (mimochodom na tej ľavej strane ma to bolí od ovu...)... poobede idem k lekárovi..... :confounded:
katka,oddelenie?....no ako maju vitaminove doplnky,naplaste....atd
flame dobre si sa rozhodla. drž sa a daj vedieť
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tehotenstvo to zrejme pri takých testoch nebude :cry: Bojím sa toho, čo to je..... :frowning2:
13. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jasne,diky kveti :slight_smile: pohladam aj u nas

flam-dobre si sa rozhodla...
13. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Tak mne mrška došla jak hodinky.Na druhej strane som velmi rada,že ju mám takú pravidelnú,takže sa teším.Čo tu nové? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak-ja som si chcela zohnat teplomer s 2 desatinnymi miestami a nikde absolutne taky nemaju :fearful:
13. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka normálne v lekárni by mali mať.Aj detský je na 2 des.miesta. :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazne nemali..bola som uz v troch lekarnach
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib takze ani u teba tieniky nic neznamenali :unamused: kurnik.
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak nech ti ho objednaju
13. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri-nechala som si objednat v auparku..teda,ze mi zavolaju..dnes mi poslali sms-ze bohuzial dany tovar nevedia zohnat :fearful: asi vsetky baby v Ba meraju BT a vykupili alebo co :grinning:
13. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit no možno aj niečo bolo a neudržalo sa.Fakt neviem,ani to nemienim riešiť.Mám normálnu mrchu a po nej idem aj tak asi k tomu novému dokimu a ten by mal robiť všetky vyšetrenia na novo.Ale moc sa mi tam nechce.Myslím si že sme obaja moc vyťažený a preto to tak nejde,ale uvidíme.Nechávam to tak. :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: ,
nelka peky grafik, dufam ze to bude takto aj o par dni a potom //
flam, dobre rozhodnutie :wink:
simi, to je super ze to mas pravidelne uz len keby sa konecne aj podarilo, vsak :wink: :slight_smile:

u mna takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=48373/nummer=8
13. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Miši už len čakáš?Ja som spokojná ako to je.Asi to ešte nemá vyjsť.Všetko má svoje pre a proti.Mne ani nevadí,že sa nedarí ale že neviem dôvod.Podla všetkého som ale zdravotne OK,takže asi tá vyťaženosť,hlavne mužova. :grinning:
13. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, hej uz len cakam ale este mam 8dni do NEprichodu mrchy, ale nejako sa tym nezaoberam ... presne ako pises ked to ma vyjst tak to vyjde :slight_smile: :wink:
a to je hlavne ze ste zdravotne oki :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo.No tak držím palčeky,nech ti to už vyjde. :grinning:
13. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi dakujem :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek