• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
veji mohla si zmerat BT len tak pre zujimavost, alebo skus krcok . :wink:
21. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakraaa cukrus, takze teplotka neklamala co ? :pensive:
21. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus skoda :angry:
21. led 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsme padavka ach jo...kurna šopa tak holky ,která budete těhulka??
21. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute stale nejaku cuchaaas? :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda nesklamala....len neviem naco vyzeral tak pekne svinar jeden :angry: aaale sak ja som vytrvala...ja si pockam :frowning2: :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooooooooj cukrus..mna asi slak trafi...takze tento mesiac nebude nikto?? :frowning2:
21. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nebol vtedy IP :unamused: ako som vravela, po IP uz test ukaze maximalne na druhy, treti den.
21. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak se po dlouhé době zase hlásím ... a zase od začátku :cry: Přišli jsme o mimi v 9tt - revize :cry: přestalo se vyvíjet v 6+5 ...
No ale život jde dál! :wink: prostě to tak mělo být ... zařizuju teď svatbu - 15.5.2010 takže moc času na přemýšlení nad cobykdyby, fakt nemám a to je fajn :wink:
Po revizi jsem dostala mrchu po 26ti dnech - pila jsem kontryhel, sporýš, meduňku a heřmánek, takže to určitě mělo vliv. Já normálně mám cyklus tak co 32dní a MS dlouhou tak týden. Teď skoro ukázkově po 26ti dnech a krvácení jenom dva dny, před tím dva dny špinění a teď poslední den - doufám :slight_smile: špinění zase ...
takže jsem si uvařila zase bylinkový čajík a zítra začnu měřit a vyhlížet ovulku :grinning: už se fakt těším ... musím najít teploměr :grinning:
Snažit se ale začneme až v květnu asi. Nechci riskovat to, že mě doktor pošle na rizikové od začátku a já budu muset rušit svatbu a svatební cestu - měsíc po Evropě :wink: takže teď budu měřit jenom orientačně :wink: a snad bude všechno fungovat, jak má :wink: ! Bude! :wink:

a co vy? jak se daří? :wink:
21. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem naco su tie grafy take nadejne a potom je z toho velke prd...a potom ze bud optimista a mysli pozitivne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka bude !!!ještě jsou tady holky a i ty po ovulce..bude!!musííííííííííííííí laurit čuchám nejvíc tebe!!!moc ti to přeju a hned potom rychle i ostatním...testíky mám už na poště zítras pro ně jdu task jsem zvědavá jak budou zabalené atd....
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ja to tiez nevidim ruzovo...kazdu chvilku sa mi spusti mrchajda...citim bolesti podbruska uz pomaly treti den a kedze som mala mrchu 25.12 tak teraz dako by mala dojst :frowning2:
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankabry :frowning2: je mi luto, tiez som si tym presla.

ale je dobre, ze mas pozitivny pristup, urcote sa zadari znova a tentokrat to bude to prave. :dizzy_face:

salute ja som zly priklad, mne to nejak hapruje tento mesiac, ani sme sa poriadne nesnazili a ani sa mi nejak nechce, mam kremovy hlien od vcera , tam uz neprezije nic. tak je to zbytocne. aj ked teplota je este dole.
mozno to bude moj prvy historicky anovulak

:grinning:
21. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit dobrá dfobrá stane se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: však já si počkám a vlastně čuchám ,že než odletím na dovču task ty budeš těhulina!!!a budeš!!!tak květen je tvůůůůůůůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooooooj do kvetna bude tehotna tri krat :grinning:
21. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jako tatar..to ty nehty a moje utrápená a blbá hlavička.. :pensive: :pensive: :pensive:
21. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
srandistky :grinning:
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evit ale ty uz mas pekne brusko...sa rychlo gulatis :wink:
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja xcem aj ja xceeeeem :sweat_smile:
neneneneneenene v květnu!!!to je můj měsíc silnýýýýýýýýýýýýýýýýýý a vím to a nepovííííííííím však uvidíte ..květen to jistí a dopadne to dobře....Prostě květen!!!!lauritka mi pošle sms do Egypta ,že huráááááááááááááá je to tam!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
salute :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka ty máš miminko přeci!!!Eriček je ještě miminečko!!!ty si klidně chvilinku počkej a rozmazluj Erička ,ale neboj se ty taky budeš těhulinka
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ty si nieco pila! :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute takze mi predpovedas ze tehula bduem ale v roku 2011? :wink:
21. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinko nenenenene já nepiju...kdepak alkohol není u mě vítán :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zo mna vestica nebude...nic mi nevyslo co som predpovedala tu...kurnik sopa! :pensive:
21. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka nevím.... jak dlouho si čekala na malého??
21. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a tebe kolko meska?? alebo vobec meska ti? na tvojom mieste by som aj tak test robila :wink: videla som ako si padla dole ale to nemusi nic znamenat
21. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde máme mscat??už tady dva dny nebyla...... :cry: :cry: :cry: :cry:
21. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute 4 mesiace od septembra 2007-do decembra 2007
21. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek