• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
titu: no vsak sa dockas - napriklad ako mscat :wink: A s dvojickami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jeeeeeeeeeeeeeej fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....teraz som asi v stadiu zeby som brala aj tie :grinning: :grinning: :grinning: ale nie staci mi naozaj uz len jedno :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som si ho našla z raňajších príspevkoch je to krásny a nádejný grafík, pekne si vyskočila s BT.... :slight_smile:
jasné, ešte spravím jeden tak okolo 10,30 lebo o 9,00som pila kávu,ale už ma suší jak hovado....neviem či to vydržím nepiť, ja si myslím,že mne tie testy aj preto cez deň vychádzali negatívne, lebo ja stráááááááááášne veľa pijem a potom dve hodiny nepijem,ale tá voda v tele ostane a asi do zriedi.... :unamused:
22. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu to by bol šok, keby to boli dvojičky a ešte k tomu chlapi moooooc Ti to prajem.... :grinning:
22. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poznate tu niektora hivu?
22. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli jeeeeeeeeeeej dakujem

katka ano preco je z temy PCO
22. led 2010 v 09:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: trosku hej, myslis na jej zazracne otehotnenie?
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak hiva to mala naozaj poriadne zazracneeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 09:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak baby je to velmi smutne, ale to zazracne tehotenstvo dnes konci kyretazou :cry: babatko zomrelo asi pred dvomi tyzdnami :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ufffff nie.... :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
takéto správy nie :rolling_eyes:
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ,prepac, ak som ta vystrasila, ale musela som sa s tym podelit s niekym, lebo mi je tazko kvoli nej, lebo sa snazili myslim viac ako 2 roky, nechapem ako sa moze zivot s clovekom takto zahravat :frowning2:
22. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: :frowning2: bozinku tak toto naozaj nikomu neprajem. Chuda :unamused:
22. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka to toto nechápem ani ja..... :frowning2: :cry:
všelijaké alkoholičky, somráčky donosia bez problémov ani nevedia ako a my sa tu snažíme, vitamíny papáme a potom toto je to strašné :frowning2:
22. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zivot je nespavodlivy, to tvrdim stale a budem tvrdit :frowning2:
22. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri pekná BT, dúfam,že ste istili a ovu test????
22. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri, pekne
22. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hiva :cry: :cry: ešte včera som si o nej čítala v inej téme, že sa obáva nejakej choroby, ktorú má jej synovček, či sa to na ňu neprenieslo, že je to v tehotenstve nebezpečné :cry: :cry:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam a čo to bola za choroba???? :frowning2:
22. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bol to vyrus nejaky CMV alebo take nieco, je to nieco ako herpesovy virus, ale ovela horsie a velmi nebezpecne pre tehotne zeny, myslim ze to vedie k potratu alebo poskodeniu plodu a je velmi mala sanca, ze donosis zdrave dieta, ale u nej nebol toto dovod potratu, lebo jej babatko zomrelo este pred tym ako sa stretla so synovcom :frowning2:
22. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tomto písala: cytomegalovirus, ale ktovie čo bolo príčinou... to už je vlastne jedno :pensive: ach jaj.... strašne, strašne ma to mrzí :frowning2:
22. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hrozné, normálne mám pokazenú náladu a k tomu dva kútiky na puse čo štípu ako šľak...ufff je mi to strašne ľúto... :frowning2: :cry:
22. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neistili sme vcera, bol uz kremovy hlien :unamused: tam by neoprezila ani blcha. len predvcerom a len raz...

tento cyklus toho bolo menej, ale ved stale istim ako blazniva a prd z toho, teraz to bolo kazdy druhy den. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli je to velmi smutne ale babatko asi nebolo v poriadku, ked zomrelo, tomu sa asi nedalo zbranit :frowning2:
baby no nič idem ja ocikať ovu test lebo už som vysmädnutá ako ťava na púšti... :slight_smile:
Lauri, niekedy aj motyka vystreli :slight_smile:
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
citala som o hive.. :frowning2: tak s pridala ku statistike :unamused: z tolkych , c nedavno otehotneli, musi niekto potratit, je to krute ala je to tak

petruci agolutin zvysuje teplotu. je to konska davka progesteronu. a kedy ti ho pichli ?
22. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri tak to je riadne smutná štatistika ufffffffff :frowning2: :cry:
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no smouli ako test? predpokladam, ze negat :slight_smile:
ja som vcera poobede uz ani nerobila, zbytocne, dnes rano, uz len pre istotu
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
snouli a u teb avcera ovu co ? :wink:
22. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek