• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
salute :slight_smile: a kiezby si nam vedela vsetkym vyvestit kedy to pride a my sa ukludnime a vychutname to cakanie :wink: viem ze sa to neda :sweat_smile:

sonicc, ale preco by tam bola ciarka kt. nemusime lupou hladat :confused:
22. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc: a kolko dni mavas LF?
22. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc já to vidím na anovulák...snaha na ovulku....ale máš krásného syna a jste celkově pěkná rodina..... :slight_smile:
22. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uz mala take ciarky... :unamused: mozno sa tam aj nieco deje ale vzdy pride mrcha :frowning2:
22. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni.. ja tam vidim // :sweat_smile: super...taketo spravicky mam ovela radsej ako tie smutne :wink:
22. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute diky :slight_smile:

lf co 6 mes. meriam som mala vzdy 14 dni... tento cyklus som uzivala femi, tak mozno to aj oni pos.ali
22. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj som mala takku chut na proteinovu muzovu tycinku co mam pred cvicenim, bananova a je tam napisane ze nevhodne pre deti, tehotne a kojace zeny, tak som ju radsej odlozila co keby,,, :grinning:
22. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ked nebudem tehu aspon som sem vniesla trochu vzruchu :grinning: :grinning: :wink:
22. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
spravne dia :grinning:
22. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: no jasne! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc, a najlepsie keby si to tym vzduchom tu rozprudila k tehuuuuuuu vsetkym :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc to každá sem dáváme co máme koukni na mě a na moje testíkování :grinning: :grinning: :grinning: už se začínám bát zase kus vypadnul ..ach jo..doufám ,že je to v pořádku...neměla jsem velké zpoždění a lije to ze mě jako z konve a kusy k tomu...bojím se docela....
soni...robis tu vzruuso?? :grinning:

od zajtra uz zacnem s femi kvapkami tak som zvedava? baby vam predlzili cyklus? lebo mne sa posunula ovu z 19dc na 15dc...a tak skoro som nemala ovu ani napamatam
sonicc: ja len tak spekulujem, ze keby sme nevideli teploty a mas spinenie na 32 DC (povedzme ovulacne), tak by MS mala prist na 47 DC. Ale tie teploty hovoria o inom :slight_smile:
22. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute :unamused: treba to povedat dr.... ine asi nepomoze
22. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus zdravím tě :slight_smile:
22. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru ak nebudem tehu tak mne toto cele zapricinili femi... mavala som pekne cykly... a uz sa blizim k 50 !!! :rolling_eyes:
hruza
22. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tie kusy len znamenaju ze vystelka tvojej maternice je fantasticka hruba
cukru, aj vejinka tu dnes spravila vzruuuso :grinning: verim ze aj ona bude tehu ... :sunglasses:
já vím já vím...říkala jsem mu to před tím a povídal ,že jsou to zbytky sliznice ,že jsem jí měla velkou...a ted odchází z těla :confused: :confused: :confused: :confused:
salute takze je to vlastne ok, ze mas dobru sliznicu...
22. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc no to jo ,ale ..mimi nikde..mám i hodně LF včera jsem si dělala ovu je v albíku a pozitivní a to už jsem měla mrchu.....právě všechno mám na jedničku jenom neotěhotním asi nikdy ..tak nevím
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba tu sem tam rozvyrit prach :grinning:
tremonti děkuji
salute....ajoj :wink:

soni..to fakt???? asi to na kazdy organizmus vplyva inak :confused:

bambi....no tak to dufam ze sa to tu zase rozrastie.....ja budem na vas dozerat ako sa vam dari :sweat_smile:
ja som femi predvcerom vysadila, lebo si myslim ze mi narobili oni sarapatu, ale jasne na kazdeho vplyvaju inak
22. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak ja som sa dnes zase vyhla rtg zubu, pre istotu :wink:
sonicc, to si ma potesila s tou kamosku a negativnym tehu testom.
22. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa to mi dnes rozpravala svagrina ja som na nu cumela ze ako je to mozne, ze uz aj grcala a tehu negat. :sweat_smile:
az v 10 tt mala pozit, ale to uz videli aj babo
no ale aj titu sestru spominala ze tak isto...
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem nadalej merat a uvidm, ci tie teploty neklesnu...a najblizsie testnem az v pondelok, ak sa nic dovtedy neudeje
22. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
laui, dik za info, dlhodobo zvysene teploty posledne dni u mna mozem tak maximalne pripisat mozno tomu inemu casovemu pasmu? ale zeby hodinovy rozdeil spravil tak vela??? :confused:
22. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek