• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
sonicc na preventívu sa vždy objednávam a naostro prídem len ak mám nejaký problém napr. tie moje mykózy trafené :angry: Ak nechceš riskovať, že ťa otočí vo dverách, alebo budeš dlho čakať, radšej sa objednaj :wink:
23. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci no v pondelok uz budem 49 dc a duch na teste-v albume... takze asi vyvolavacku, neviem dokedy mam este cakat
uz to lezie na mozog :unamused:
23. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin a ked idem na vyvolavacku? mozem len tak prist rano? alebo teda aj krv zobrat ak by nahodou...
23. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja idem sobotovať s vysávačom a prachovkou. Dostehotnenia baby :grinning:
23. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruci, ja ked som mala testovacie obdobie, bola som schopna nakupit testy vsetkych moznych znaciek z drogerky aj lekarne a skusat...ako taky psychopat...minula som majland. Teraz uz som sa skludnila...
23. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc keď ide o vyvolávačku tak je to podľa mňa dosť akútny prípad. Mala by ťa vziať niekde medzi tými ktoré má objednané.
23. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic ale ved to neni duch,ale riadna ciara :wink: ja by som si na tvojom mieste dala len zobrat krv,pockaj ake bude HCG
23. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim s petruci, sonnic daj si zobrat krv.
23. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka mne už príde trápne si zase raz pýtať v lekárni test. Mám pociť, že ma už poznaj vo všetkých lekárňach. Tak buď pôjdem do susedného mesta alebo objedná z netu dajakú koňskú dávku aby som mala na pol roka postarané :grinning: Ale ja už vážne ide upratovať :wink:
no sak hej ale rano pridem a poviem zoberte mi krv mala som ducha na teste... :grinning: sak si klopne na celo :sweat_smile:
normalne mam z toho strach, ale nic ine mi neostava :rolling_eyes:
preco co budes prva,alebo posledna?povies ze ti to meska a mas slabo pozitivne testy,nech ti zoberie krv a hotovo!
23. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc pripájam sa k babám ten graf vyzerá tehotne nevyvolávaj ale privolávaj 2// Fakt už idem upratovať :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok... tak dufam ze to prezijem :grinning:

moja dr je taka papula... prve co tam pridem mi povie... boha sona kedy zhodis tu rit... :grinning: v takom style mi vzdy nieco povie a dost aj hresi... :grinning: a kamarati sa s mojou mamou :confounded: tak dufam ze ma nebudu rozoberat :sweat_smile:
23. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc tak ked mas znamu, tak coho sa bojis :sweat_smile:
23. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekedy je horsie mat znamu :unamused: vsetko vie o vsetkom vie... je to take cudne :sweat_smile:
23. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ci pana... ja nemôžem odísť :grinning: sonicc prečo si nenájdeš inu Dr? Ja som tiež začínala u maminej ako násťka som vôbec nemala chuť stretávať sa s mamou v čakárni, takže som zmenila, ale táto zase vyšetrovala ako keby nešlo o ženu ale nejakú kravu alebo iný dobytok a anikoncepciu mi predpisovala ako lentilky. Teraz som u tretej dr tiež to nie je ideálne, ale zatiaľ újde. Má aj vlastné somo takže sa nemusím trepať do nemocky s plným mechúrom.
sonic tak ju zmen,ked nechces aby ta rozoberali,alebo si nespokojna,ja mam asi 5 gyndosa,kazdy na neho nadava,ale ja som s nim konecne spokojna,aj ked musim cestovat 50km za nim :wink:
ale aspon ti urobi odber, ked jej normalne povies o co ide, pokecas... :wink:
23. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved vyhoda je ze aj moja ma vlastne sono... ja som dost taky posero :sweat_smile:
23. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc, a tvoju mamu rozobera pred tebou? Urcite nie. Neboj sa, mozno povie tvojej mame, ze si u nej bola ale podrobnosti urcite nie. To si nemoze dovolit...
23. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, měla bych jeden dotaz - jsem 4 dny po ovu a začal mi docela silný krémový výtok, nikdy jsem to na sobě nepozorovala, trvá to už 2. den, máte s tím některá zkušenost? díky moc za info
23. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci kde ti zmizol albumik ci som slepa?
23. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmizol,lebo som ho zmazala,je tu vsade naokolo vela oci,dala som ho len na chvilku :wink:
23. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok baby... idem aj ja trosku poupratovat... a dnes nemusim varit huraaaaaaaaaaa :grinning: ideme k mame :wink:

pekny den
23. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, jasne, ze rozdelim graf zase...ale ma to jedno pozitivum..rychlejsie mi zbehne cas do dalsej ovu :grinning: :grinning: uz teraz som 7dc, a este si to ani neuvedomujem :grinning:
23. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischa to je normalne, aj ja mavam niekedy viac kremoveho hlienu po ovu.
23. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa lucim,ideme na navstevu k starym rodicom
pekny den baby a vsetkym krasne // :wink:
23. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci tak ta sleduju huh ? :confused:
23. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit ani len netusis kto vsetko koho sleduje,preto tu nemam ani albumy :wink:
23. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci ved nerobime nic zle :sweat_smile:
23. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek