• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
katka nepila som nič hihi .....prečo si to myslíš???? :dizzy_face:
23. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, ja som dnes rano skusila co to robi s teplotou ked vstanem a pojdem na WC, a dokonca bola nizsia ako prva namerana. Ale ked si mala nekludnu noc, mohlo sa to odrazit na zvyseni. Ale preco riesis zvysenie teplotky po ovu, ked to je ziaduce :wink: Alebo sa uistujes, ze nic ine to nemohlo byt a ze mozno to bude tehu? :slight_smile:
23. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda ze ovulacia je len raz do mesiaca nie? to je blbe ze musime cakat na nu a neda sa otehotniet stale
23. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukru, presne ako hovoris...skoda :rolling_eyes:
23. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, no chcem vediet ci niektora mala po prebudenej noci az taky rozdiel ??? :wink:
to tehu by som velmi chcela, az sa tych teplot zaciam bat, ze co bude zajtra , dnes mi skoro oci vypadli :confused:
23. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus toto som si myslela pred tým ako sme začali snažiť aaaaaaaach sladká nevedomosť.... :sweat_smile:
23. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majus, co sa bojis samovznietenia? Neboj, po ovu - cim vyssie, tym lepsie... :grinning:
23. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus sú prípady viac ovulačných cyklov, ale to je asi len veľmi malé percento. Inak má obyčko žena len nejakých 400 pokusov za život :frowning2:
23. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, bojim sa, proste neverim ze by sa to podarilo, uz som sa par krat sklamala ako kazda z nas :angry:
23. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, tak len klud, nechaj to volne plynut, vsetko skonci dobre :wink: Ked si dobre spala, tak to vobec nemusi byt nekludna noc, ani to ze si vstala na wecko, takze len trpezlivost :slight_smile:
a myslite ze sa da otehotniet aj mimo ovulacie?
katka snazim sa si z toho nic nerobit :wink:
drzte mi palceky :wink:
23. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majus, WC to ani nemusi skreslit, skor to, ako si potom rozmyslala nad tym ako budes merat a ci to teplotu nezmeni a proste bola nervozna z merania...
Cukrus, bez ovulky to nejde, da sa asi otehu zo sexu 2-3 dni pred ovu, ale inak nie...teda...myslim :confused:
23. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile:

cukrus, ja ked som bola pred par rokmi este nevzdelana :grinning: tak som nevedela o ziadnej ovulke a par hodinach plodneho vrcholu :sweat_smile:
proste ze ked dvaja chcu, tak mozu mat babo kedykolvek :unamused:
23. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak videli ste tu už niečo také, že viacovulačný graf? Lebo som čítala, že niektoré baby majú aj dve ovulky počas 1 cyklu
23. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak v telke bol nedavno prispevok o romskej spoluobcianke, ktora nevedela kolko ma deti ...mala 17 deti v decaku a 18te doma...takze podaktore maju plodne dni aj viackrat do mesiaca...
23. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka asi mas pravdu :wink:
idem pekne varit veceru tak zatial babenky :wink:
aj tak nic z toho neocakavam :wink: pekny vikend babule
23. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka presne ja som to videla no má ta rómska spoluobčianka rozum... :angry: :angry: :angry:
asi nie,keď ani sama nevedela, koľko deti vlastne má :angry: :angry: :angry:
23. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, tak romky tu ani rozoberat nebudem, lebo ony su tehotne, este sa na nich muz len kukne. Ake to je nespravodlive :frowning2:
23. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli rozum nie, ale vajicok ma, zda sa na rozdavanie...Ta nema pocas cyklu 1den plodny, ale skor len 1 den neplodny... :angry:
23. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni...hej..hlavne ciganky...kurnik sopa..nato mam take nervy...tie ake plodne dni sleduju :angry: jedno decko na cecku a uz trtka o stosest a sup a ostane tehotna...to su ako potkany...cigan sa vystrieka a hned je romula tehotna
23. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka rómsky spoluobčania sú iná nátura-vášnive xixixixixi :wink: :slight_smile:
23. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tej superplodnosti spoluobčanov fakt nerozumiem vzhľadom na tie podmienky v akých žiju a (ne)hygienické návyky....
23. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus, nechcela som to tak tvrdo povedat, ale v podstate si myslime to iste... :pensive:
23. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a robia to krizom krazom medzi sebou :rolling_eyes:
23. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď práve katlinn nám asi škodí tá prílišná hygiena..... :confounded:

keď si zoberieš ako kedysi ľudia žili a boli tehotné ženy bez problémov, bez cist, bez rakoviny....schopné robiť do 9 mesiaca .....a ešte aj v práci porodili ......a nič im nebolo....
23. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby keby sme začali v 14tich tiež už máme 4och krpcov pri sukni :grinning:
23. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. takze dnes som si urobila dva ovu testy a boli pozitivne. ovu urcite nebola 27DC ale este len pride. tesim sa ako male dieta. tak preto tie bolesti podbruska uz tri dni a egg hlien. ani neviem o tom, ze by som ho mala tak vela. zeby femi kvapky? :wink:

takto vyzeram dnes:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5

o chvilku vlozim fotky ovu testov.
23. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
zaujimava téma
ja som dnes troška v prd... no ved viete
čaka ma laparka a ja som ešte dufala že sa jej možno vyhnem - ale nakoniec nevyhnem...
23. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli my sme už celí prehygienizovaný a pretabletkovaní a previtamínovaní....Len zase spoluobčania zomierajú pomerne mladí, väčšinou majú problém dožiť sa 40tky a vidieť starého róma je vraj rarita
23. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek