• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
petruci mne praveze pardoxne povedal, ze v muzovi problem nie je, ale ze ja mam kyslejsie prostredie a mam si robit vyplachy :rolling_eyes: a ze to uz bude skoro bla bla.. bolo to cca pred troma rokmi heh.

u bylinkarka klasika, caje atd.. ani to nic.
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlin vsetko je o psychike,musis hlavne pozit verit,ked si povies,ze take stastie nemas,tak ho ani mat nebudes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruci, ja tam tu druhu palicku pekne vidim :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: :slight_smile: áno...no já už se cítím na sexík hned klidně.ale to asi vážně ještě nemůžu co? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my už máme vlastně aspon 3 týdny pauzu. :sweat_smile: noo..a tak potřebujem nějak ze sebe dostat trošku ten stres a tak bych potřebovala se pomuchlinkovat :sweat_smile: :unamused:
25. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pahu ale objavila sa neskoro,nie az do 10min,tak nevim ci to brat ako pozit alebo nie :unamused:

laurit kyslejsie prostredie?zabijas spermie?
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: to, ci mas naozaj kysle prostredie sa da lahko zmerat Ph papierikmi a aj naprava je celkom lahka - na to by ti mali pomoct prave tie "zelene potraviny". Ja by som vyplachy nerobila, to koncieva infekciami :unamused: Ale bohvie, ci ma vobec pravdu.

Tento mesiac nemeriam a naozaj ma to este ani nelaka. :slight_smile: Taka prijemna prestavka. Buduci mesiac uz budem, lebo uz pojdem za doktorom, tak si chcem porovnat moj grafik s tym, co uvidi na sone. :slight_smile:
petru ja tak verim, ze budem tehu ako nikto, kazdy cyklus :grinning: potom ma mrcha vyvedie z omylu . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ja verim stale, ved preto aj testujem ;)
to je zaklad,ostatnemu sa da pomoct :wink:
25. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet beriem si tvoju radu k srdcu. Mám také šťastie, mám také šťastie, mám také šťastie, mám také šťastie, mám také šťastie, budem tehotná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedného dňa určite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ved prave, tie vyplachy som si urobila mozno 2 krat, tiez som si potom preciatal, ze sa praveze prostredie moze takto znicit. teda PH.

a ake papieriky? a kolko ma byt ? :slight_smile:
25. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci: je to tam! no jasna // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ano kysle prostredie je pre spermie zle, oni radsej normalne Ph. Ale zdrava vagina ma radsej kyslejsie :slight_smile: Ejakulat je zasadity. (Preto som napriklad ja mala minule mykozu po castom snazilkovani - ejakulat mi zmenil Ph a sup, uz tam boli kvasinky).
25. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak!!!!!!!!!! ja som tomu tiez neverila a snazili sme sa 2 roky a prd z toho a potom sme zac planovat dovolenku na leto,jasne,ze snazili sme sa dalej ale nie nejak cielene a v ten isty mesiac som nasla //
25. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale az po termine :unamused: uvidime skusim zajtra dalsi,ked sa mrche neuraci ani po vyvolavacke
25. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ja fungujem presne tak isto. som si toho kvasenia užila na jeseň až, až :confounded:
25. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci tak toto nieje duch ani zdaleka toto su krasne dvojky II :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru aky je to test :slight_smile:

tak podl toho sexiku pred 9 dnami by to sedelo ;)

a teby nepozeral na usg ked ti isiel picht vyvolavcku ?
25. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: Ph v posve ma byt tak okolo 4, co je kysle. No "lakmusovy papierik" sa da niekde kupit. V lekarni som zohnala len tie na moc, ale tie meraju len od 5, to je tak maximum na posvu. Ale mohla by to zohnat kamaratka z labaku alebo v zahradnictvach, vselikde sa to pouziva.
25. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru aj ja to vidim :wink:
25. led 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ja mam taky isty problem s kvasinkami po castom snazilkovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 10:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej caute Petruci, Pahu, Laurit, take stare fajne zoskupenie, ako sa maatee?
Petruci no co to, ides na druhe? :wink:
25. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu vidím 2 čiaročky :wink:
25. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ale pred ovu nema byt take kysle nie ?? malo by byt viac. nie ? aby prezili spermose..
25. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rapiclear iny nemali a to som ho ani nechcela zobrat,ze chcem iny :grinning:

vavenka ak ideme tak neplanovane :grinning:

pozeral ma na USG ked som tam bola ale nic nevidel,tak mi to pichol asi v den ovu alebo po,inak uz neviem
25. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit viem tiez ze pred ovu je prostredie viac zasadite je to aj hlienom ....
25. led 2010 v 11:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: a ak by si to skusala, musis to vyskusat viac raz, Ph sa dost casto meni. Taka rychla pomoc na odkyslenie organizmu je lyzica sody bikarbony do vody a vypit (hnusne, ble), a trvala pomoc je vela zelenych potravin, menej masa a bieleho chleba.
25. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nechapem, ved musel vidiet dominantny folikul :rolling_eyes: alebo si mal uz prebehnutu ovulaciu ???

je to cudne. ale to sa stalo jednej babulke tiez, co som ti pisala. :slight_smile:
25. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano albi, len keby to tolko nestalo :unamused: ten jacmen a chlorella.
25. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: no prave, spermose maju rady zasaditejsie, cize nad 5, a posva maximalne 5. Ale na tych papierikoch na moc sa ta skala zacina na 5, tak to sa potom neda odhadnut. A prave zasadita posva je zase na mykozy raj, tak treba opatrne :wink:

titu: :slight_smile: no prave! Minule sme museli na tyzden prestat snazilkovat (nastastie uz bolo po ovu), lebo prisli tety mykozy na navstevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vavi, ahooooj :grinning: Uz 25tt? Super, krasa! :grinning:
lauri: hej aj mne sa to zda vela. Skus kratkodobo tu sodu bikarbonu kazdy den. Su proti tomu namietky, nie je to dobre na zaludok, ale ono to odkysli cele telo a podla mna to teda musi prejst aj na posvu.
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek