• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
soldi ja som kukala, sme sa pucili pri tv :grinning:

tremonti, ak myslis taky ako keby maly vyrastok na krcku, to mam aj ja a nitko zatial nic nehovoril. a videla mi casto vo vnutri vselijaki lekari :grinning:
26. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi dakujem, to bolo vysvetlene aj pre mna, teraz som o nieco mudrejsia :wink:
26. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak macka :frowning2:
26. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka my sme také dve blondínky :grinning: :grinning: :grinning:
ani ja som nevedela čo to tá mačka je...hihi :grinning:
26. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, katka, mne sa to strasne paci a v poslednej dobe som ten pojem uz viackrat zaregistrovala. prvykrat asi v seriali flash forward, neviem, ci to niekto sleduje. a teraz som citala knihu o tom, a este to bolo aj v big bang theory, ak niekto pozna. a ze vraj kvantova fyzika je nezazivna :slight_smile:
26. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, to je len teoria :slight_smile: to nikdy nikto neskusal :slight_smile: nebud smutna :slight_smile:
26. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a mne moj doktor povedal ze moze sposobovat v tehotenstve krvacanie,moze ale nemusi a zriedka sposobi aj potrat zato sa bojim co s tym bude...:(
26. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, podla mna par maciek padlo....
26. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tak dufam :slight_smile:

tremont ja som nerkvacala, a dokonca ani pri potrate. podla mna to vobe nie je tragicke. :wink:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ja som s kvantovou fyzikou nikdy neprisla do styku, na zakladke to neucia, stredna hotelovka, vyska ekonomika, dobrovolne som k tomu neinklinovala, takze sa to ku mne nemalo ako dostat, :grinning: ale je to o vseobecnom rozhlade, takze kvitujem a som zase o cosi mudrejsia :grinning:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti nemysli na to, lebo si to privoláš :pensive: treba myslieť pozitívne (aj keď je mi jasné, že ľahko sa to hovorí a ťažšie praktizuje)... ale aspoň tak v medziach normy, čo sily dovolia :slight_smile: silno držím palce :dizzy_face: Musíš veriť bábätku, že je bojovník ako hrom :wink:
26. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tremonti, netrap sa myslienkami na to najhorsie...musis babatku verit... :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonit hod este grafik :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, a este ma napdlo, ze dnes som uz videla vacsie brucho na sebe :grinning: , mala som dnes take obtiahnute tricko-saty a ked som isla po chodbe, tak sa mi zdalo moje brucho akesi vacsie. Pomoooooooooc, ja uz vymyslam ako sa len da.
26. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, Katka, aj ja studujem ekonomiku a manazment v ziline :slight_smile: mam to len zo serialov a knih :slight_smile:

inac, Lauri, uz som Ti to chcela dlhsie napisat :slight_smile: ze meno Laura je u mna prvy nominat na dievcenske meno :slight_smile: a keby chlapec, tak Oliver :slight_smile:
a hmm, ked uz si tak vypisujeme, tak by som Vam len chcela napisat, ze sa volam Barbora a volaju ma Beba. neviem, preco ma to napadlo. :slight_smile:

tremonti, aj pre Teba plati schrodingerova macka :slight_smile: ver a my budeme verit s Tebou :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja som Svetlana, dceru chcem ale Lauru, tak preto ten nick :wink:

Barbora je tiez krasne meno . :wink:
26. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, tak mame spolocne aj tie mena :wink: Ale v rodine mam uz dve Laury a kamaratka teraz dala svojmu malemu meno Oliver, tak neviem, a moj mm chce aby sa syn volal po nom, ale mne sa to tak nepaci, ked dieta ma meno po rodicovi :confounded:
Katkamarek, v pohode, ja si kazdy cyklus obzeram prsia, ci mi netmavnu bradavky, nerozsiruju zilky atd...
Vau, tak tu sa budu rodit same Laury :grinning:
26. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkama inac ja som mala pri tehu napuchnute bradavky :wink:
26. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Lauritka teda, že Ty si Svetlana to mi nejde teraz dokopy..pre mňa už budeš len lauritka... :grinning:
solid v Žiline ja som zo Žiliny :wink:

a nám sa teda strašne páči dievčenské meno Amanda...a chlapčenské ešte nevieme na 100% ale asi Adam :wink:
26. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze tu je moj vitazny:slight_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=75266

dakujem baby za dodanie sil.ja verim tej mojej fazulke,bude to isto bojovnik ako ja.a co si ja zaumienim to aj dosiahnem :wink:
jasne kludne smouli :wink:

chalpcenske chcem po ockovi, Tomas :slight_smile:
tremonti tak to malé sa riadne zavŕtavalo, keď si toľko špinila... :dizzy_face: :wink:
26. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bab tak za tie tri cykly čo sa snažíme som tie prvé dva mala asi všetky prízanaky tehu a prd z toho a teraz som nič nepostrehla, žiadny tehu príznak....žiadna zmena... :unamused:
tremonti kedy bol 1. pozitivny testik? ktory DPO?
26. led 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si ich tiez obzeram, ci nie su tmavsie. Ja ani nechcem vediet ake vsetky priznaky mozu byt, lebo potom budem mat kazdy mesiac vsetky :grinning:
tremonit super, krasne ti to stupalo, ale to si uz tusila nie ? :wink: a tehu testiky nehodis do albumu ?
26. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri Světlana je krásný jméno...a mimochodem hodí se k tobě podle fotky tvojí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri môj manža je Tomáš :dizzy_face: :dizzy_face: prekrásne meno.... ja som chcela chlapčeka Tomáška, ale moja polovička mi to rázne zarazila :fearful: :grinning:
26. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek