• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
tremonti a akym si testovala?
26. led 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, aj pre mna uz ostanes len Lauritka :slight_smile:
Laura je take vzdusne a dievcenske a nevinne, preto sa mi paci :slight_smile: to ja mam zas v okoli same alzbety, rebeky a kamaratka ma vivien, to je krasne meno :slight_smile: ale ja chcem nejake s r :slight_smile: tamara je tiez pekne :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonty super dalsia...gratulujem :wink:
26. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
preberate mena? :wink: ja som xcela simonku a bol erik a teraz ccem antoniu alebo elisku a uvidime co bude :wink:
26. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc ne, ja som tmava :slight_smile:

tak salute, dalsi a tehulka je tremonti, takze uz len jedna :slight_smile: mina sa nam limit sakra. zase sa do toho nevojdem. :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aj ja prihodim. Dievcatko bude Sonicka :wink: a chlapcek Šimon.
26. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dievcata, ja si davam na dnes padla, lebo rano vstavam na tu skusku :slight_smile:
a este ma napadlo s tymi menami, moj mm je Karol- Kajo a prvy chlapec, ktory sa mi pacil este na ZS sa volal tiez Kajo a pacil sa mi hlavne kvoli tomu menu :slight_smile:

uz tu pisem hluposti, dobru nocku zelam vsetkym, pa pa :sunglasses:
26. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami moj by to bral v pohod,keby bol maly po nom . :dizzy_face: on si aj sam o sebe mysli, ze ma pekne meno :grinning: narcis. heh
lauri :grinning: narcis? :grinning:
laurit no tak ještě jedna ano ..kurna šopa ,ale vydrž kočko vydrž ...máš už to za pááááááár nebuj se nic
26. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme sa absolútne nedokázali na menách zhodnúť :rolling_eyes:
Lauritka, Vejinka zacala cyklus minuly mesiac- a preto patri este k tym tehulkam, ktore Salutku predpovedala na minuly mesiac, takze pre tento mesiac je stale full stav... :wink:
no ved je presvedceny , ze je najlpesi muz nie ? :grinning: jemu sebavedomie teda nechyba. hold skorpion. :wink:
26. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se líbí Adrianka...a kluk Luboš po manžovi a nebo Martin...máme Pavla -syn
26. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni pekne si to vysvetlila :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vejinko krásný pupík klobou dolůůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co manža už fotí a věří,? :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji veru, ja nemám väčší :dizzy_face: :grinning:
26. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam o 9 rokov mladsieho brata, ked sa mal narodit, dupala som na mamu, aby bol Ferdinand - strasne, chvalabohu ma neposluchla...
inak, bola som mala ale VEDELA som ze mama je tehu este predtym, ako sa mal narodit...je fakt pravda, ze male deti to proste vedia vytusit a nikto nevie ako...Takze vsetky maminy...mate vyhodu...ziadne tehu testy, spytajte sa svojich deti...
26. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka dobre :wink: tvoje vysvetlenie berieme, sallute moze byt? :grinning:

Moj mm je tiez velmi sebavedomy muz, az niekedy nezdravo, je byk, takze to sedi :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som napisat, ze som to vedela skor, ako mi to povedali... :wink:
26. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som minule v jednom časopise čítala, že akási rodina (mali tuším 3 deti) mali psíka, ktorý predpovedal pohlavie :grinning: Pri dievčatkách sa mame stále túlil k brušku, pri chlapcovi len ceril zuby a zazeral zďaleka :grinning:
26. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
len si robte prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hej mam velke brucho a fazulka ma sotva 2mm :grinning:
dobře dobře tak ještě dvě těhulinky být musí a ty ostatní můžou dobráááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Katkamarek, aj ja mam byka....tiez by som vedela rozpravat...ale bykovia su strasne rodinne zalozeni, skoro ako raci... :wink:
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka jsi tyčka hubená proto máš hned bříško ....ale krásný hned bych ti ho ukradla i s tím miminkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute hej veri...teda mam mu zajtra zavolat co a ako a nemam zabudnut fotku...tak ak nebude mat paier ako minule odfotim mobilom :wink:
26. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka kdy jdeš k doktorovi ráno??
26. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
testovala som prvykrat 11dpo,bol to viamed 10tk hned poobede to bol mamatest 20tka.
hej hej spinila som dost dlho ale mozno aj kvoli polypu ???

moj chlapcek bude kamil--kamko a dievcatko ninka:slight_smile: ale mam pocit ze to bude chlapcek :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ano na pol osmu
26. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji, ved ty uz podla bruska si musela vediet ze si tehu, ale ako ti tak rychlo narastlo?
26. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek