• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
tremonty tak skro mas pocit? heh ja som mala do 35tt pocit ze bdue baba simonka a bic na utz mi doktorka vravi ze asi uz viete pohlavie ze? a ja ze nie ..a ona vidim tam pindura..aha :grinning:
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti a máš testíky??polypy jsou docela časté v těhu neboj se nic....vejinka tak hned i nám pak ukážeš fotečku budeme čekat a těšit se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek ja netusim asi cez noc :grinning:
26. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute rozkaz sefe :grinning:
26. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka neviem preco ale kolegyniam som sa strafila do pohlavia a to boli za minuly rok 4,mam taky dar ked vidim zenu tehu :slight_smile:
salute mam testiky ale musim ich dat do pc

kvoli tomu polypu som sa zlakla len kvoli tomu ze doki jak kukol hovori : sakra je tam polyp a ja ze coooooo???
26. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonty co bduem mat ja? :grinning:
26. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinko klučíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka- ja tipujem chlapčeka::slight_smile: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti tak hup hup at jsou v albíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papapapapa a brou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas??? :grinning:
26. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dost mozne kedze z muzovej sttrany su sami chlapci..nevadiiiiii :wink:
26. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jo jo jo až třetí bude holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz su v albiku:slight_smile:

veji prid do michaloviec a poviem ti:slight_smile:))
tremonti....kráááááááááááása krááása.....a ty jsi taky hubenourek ...no dočkala jsi se mám radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremo..mas skoro take brucho ako ja :wink: ale len skoro
salute ha ha ha... :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka hahahahaha no žádný hahahaha koukni jak jsi rychláááááááááááááá nic nic a najednou miminko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti ty si z MI? Ja som si az teraz vsimla. Ja tiez, len som sa vydala do KE :slight_smile:
salute nestras teraz ste na rade vy vsetky a potom znova ja s tretim...teda ak este bdue sex :grinning:
Tremonti gratulujem :slight_smile: a drzim palec nech je vsetko ako ma byt :wink:
26. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremo...nemozes na dialku? :wink:
26. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji no na teba nemam, ja som teraz akosi schudla 3 kila skoro a nejak do mna jedlo nejde, a bojim ze ked do seba budem pchat na silu tak sa bleeeeeeeeee
hej katkamarek som z mi :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka kluk a basta!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no doufám ,že ted jsme na řadě my nedivila bych se kdyby zrovna mě bys zase předběhla :angry: :angry: :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne testiky. prajem aj ja dobru nocku. sorry pozeram moj oblubeny film s Marylin Monroe :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji k novým těhulkám...
vejinka..pěkně velké břůško už teda... :grinning: :dizzy_face:

holkyyy...nemůžu mít sex tři dny po kyretě :frowning2: ...mě už nebaví čekat..cítím se dobře... :rolling_eyes:
teda a potřebovala bych to jako sůl...takový stres byl za poslední dny..týdny... :sweat_smile: :unamused: :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já vím že asi nemůžu... :frowning2: ach joo... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat po kyrete myslím, že by sa malo dodržať šestonedelie :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka moja...ahoj,,,,myslela som na teba...mrzi ma to velmi...ale hlavicku hore ideme do dalsieho kola....
26. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ..no ach jo teda.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale já maximálně vydržím dva týdny teda...víc ani tuk! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děkuji.. :slight_smile:
ok bude kluk...ved aspom sa bdue mat erik s kym hrat a tiez bdue mat pindura :grinning: lebo on len chodi a ukazuje na pindura a ze ja nemam a on ma...no toto :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek