• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
:grinning: :grinning: ja praveze nesnazim,ale uz chcem dostat konecne normalny cyklus,nech viem kedy mozem a kedy nie :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajajaj, tie Femi kvapky si neskusala? Tusim tu na nich skoro vsetky ficime... :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukam grafy...len tak zo srandy kuknite kolko keksikovali :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/114564.html
27. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka :grinning: :grinning: :grinning:
sak to ani nie je mozne, tak to museli byt aki naruzivci, nielen ze kazdy den, ale aj viackrat za den, ved to nechodili asi ani do prace :grinning:
27. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak to aspon padlo na urodnu podu :grinning:
27. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka tak toto už je aj na mňa moc preeebohaaaa....to čo... :grinning:
27. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspon vidim, ze tie polemiky ci keksikovat kazdy den alebo nie...su zbytocne...asi je to fakt jedno...ked sa ma zadarit tak sa zadari...
27. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som si teraz hladala take grafy co mali keksik iba 2 dni pred ovu a zena nemala egg hlien a boli vitazne. Nasla som ich dost, okrem toho tam bol jeden taky co mali iba jeden sexik. No kuknite
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/106828.html

Takze aj to mi dava nadej :wink:
27. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka no vidíš...držím Ti palce silnooooooooooooooooooooooo :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katkamarek...a este k tomu ta zena mala 38 rokov!!!To teda bola supa...Jeden, ale echt plodny keksik...
27. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvapky som neskusala,ale ked sa mi to neupravi same tak vyskusam,len ja som s tym nikdy nemala problem,dokonca 3mes po porode som dostala prvu a chodila nacas,len teraz som v decembri prestala kojit a moze byt,ze mi este blbnu hormony,hadam sa to upravi same po case
27. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este, ved spermie preziju aj 4 dni...takze 2 dni pred ovu su podla mna uplne v pohode...dokonca som videla na 100% jeden graf, kde mali keksik 5 dni pred ovu!!! a bol tehu graf...
27. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ja sa uz tak namotavam, uz mam aj pocit, ze mi prsia navreli, ale citim ich take plne, mam pocit ze som pamela anderson, pricom ja v tomto smere som uplny opak :grinning:

majuska, heslo dnesneho dna: "kym nedosla mrcha, nic nie je stratene" :wink: a teda nech je to heslo na cely rok :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh katka,že Pamela...no to aj ja som pravý opak ... :grinning:
27. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek, dakujem za heslo :grinning: budem si ho stale pripominat, ale ja uz viem ze mrcha dorazi :wink: teplotka pekne pada :wink: ale aspon som to cakala a niesom taka sklamana :wink: nie je to az taky bolestivy pad na ritku :grinning:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja furt kukam prsia kazdy cyklus, podla mna, na nich sa to da spoznat...neviem preco mam taky pocit, hladam zilky a ci nahodou netmavnu...Ja som taka stredna Pamela, ale to preto, ze som tlsta. Fuj fuj fuj. Pred 2 rokmi som mala 60 kg, a pekne pomalicky som pribrala 15 kg...to ta zdrava vyziva... :angry: :angry: :angry:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, ja by som to brala v pohode, ale este ani hlien nebol taky dobry, bol taky nijaky, tak preto sa mi zda, ze tam nemohlo nic prezit, ale tak clovek nikdy nevie, trpezlivost deti prinasa :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze som nahadzala teploty bazalneho teplomera na FF, v podstate to iste, len dve teploty po ovu mam teraz na hranicnej ciare, predtym boli nad nou. Asi to uz necham tak, a budem zapisovat len bazalny uz :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
27. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

smouli podla tych testov a dnesnej teploty by ma napadlo, ze ovulka bol len vcera :slight_smile: no som zvedava ako a kolko s ti bude drzt teplota.
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som si poopravila grafik, kedze mrsina sa pred chvilou rozbehla, tak hura do dalsieho cyklu :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/Diapozitiv
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia vajco zomrelo, nech zije vajco !
27. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka nie včera sme už neistili a mala som už totál biely hlienik....žiadny egg....a kŕčok mi trošku ošpicatel - a predĺžil sa a presunul sa z ľava do stredu???? žiadne bolesti nič...a fak ten 17DC boli strašné bolesti v podbrušku :confused:
smouli ani mne nesedel hlien tento mesiac . :slight_smile: :wink:
no nehovorim nic dopredu, udivime smouli :slight_smile:
27. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka to moze byt dalsie povzbudive heslo pre tie, ktore mrchu dostali :grinning:
"vajco zomrelo, nech zije vajco!"
Smouli, opakuj po mne..trojicky....trojicky...trojicky... :wink:
dia to mi je luto, ale ja idem za tebou :wink:
27. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru vajco zomrelo nech zije vajco :grinning: :grinning: ,
hlavna vec ze je ovulka, to je super,,,,

Smouli, taky je zivot, :slight_smile:
27. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin1cka vrrrrrrrrrrrrrrrr neštvi ma :angry: :grinning: :dizzy_face:
3-3-3 :sunglasses:

lauritka si mi dala riadneho chrobáka do hlavy Ty jedna... :sunglasses: vieš,že sa som stresáčka...
27. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek