• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
aha ja si kazdy den jak blba kontrolujem nohavicky co kazdy den skoro vzdy jak sa postavim ci tam nahodou nie je ms :slight_smile:musim s tym prestat :slight_smile: ja som totiz este nikdy nic darom nedostala za vsetko co mam som vzdy bojovala a len vlastnou volou a silami dosiahla,a teraz nemozem uverit tolkemu stastiu ze sme to dokazali aj bez umeleho oplodnenia :slight_smile:
27. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ta babula nikdy nemala take nizke poovulacne teploty, sama bola v soku, ze nieco nieje ok, a nebolo, lebo bola tehulka :wink:
27. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti :dizzy_face: :dizzy_face: neboj, toto som robila zo začiatku aj ja, lebo občas to boli také bolesti, že som bola presvedčená: tak a teraz už určite došla mrcha.... ale nestalo sa tak :slight_smile:
27. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, stavim sa, ze Katkamarek bude fakt tehu. Psychika a pozitivne myslenie su velmi silne zbrane... :sunglasses:
27. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka ;)
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k., takze skusam Katkinu teoriu... tak aj ja som tehotna...nevadi, ze mi dnes zmrzla vevericka...ja porodim svojho eskimacika...a hotovo. Tak a basta. Fajka zhasla...idem off, lebo uz trepem... Caute babulky... :confounded: :grinning: :wink: :sunglasses:
27. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam a ako to bolo u teba s jedenim ? ja do seba nviem nic dostat bez ranajok som sa nepohla a teraz mozem najskor o 10.00 !
27. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni mozes mat IP :wink:
jaj, sonicka, ty si zlata, to ja len tak bojujem proti tomu aby ma to uplne pohltilo :grinning: ale ked sa k tomu vajku neprebila ziadna spermijka,tak mi ani pozitivne myslenie nepomoze :slight_smile:
To by tu bolo tehuliek, keby len to stacilo :grinning: :grinning: :grinning:
tremonti: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je tak krasna spravicka!!! velmi sa tesim a drzte sa! :wink:
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, hodinu mi trvalo kym som vas precitala odvcera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti mne začalo robiť jedenie neplechu od cca 6tt.. dovtedy mi chutilo jak za štyroch :grinning: Ale potom.... :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katkamarek...co by to nestacilo, ak nam to vyjde, ideme na patentovy urad, zarobime miliony a sme tazko za vodou. :sunglasses:
Laurit, aj baby vraveli...ale neviem. uvidim, co sa bude diat zajtra...rano som preliala potoky slz, ked som tu teplotu videla...
Ved aj ja sa len snazim odlahcit to snazenie a kazdodenne cakanie...niekedy je to na nervy...okys, ja uz vazne idem...papa
27. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze lauritka, to moze byt IP?, a sonicka nas rano nechcela pocuvat, a bola z toho smutna, ze je klesla teplota :slight_smile:
27. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, ak to zajtra vyskoci hore pojdu jej teploty este vyssie, bude to nadejne :wink:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som späťťťťťťťťťťťťťťťť. čo tu nové???
tremonti gratuluje k tmavnúcim testíkom :wink:
27. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem o chvilu na obed :slight_smile: a ako vas poznam, tak tu tolko popisete, ze nebudem stihat citat :grinning:
27. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti, jej krasne kolajnicky :wink: :wink: gratulujem :wink:
27. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurotka ešte sa Ťa spýtam,ak teda náhodou ovu bola včera,ako by sa mala teraz asi teoreticky správať moja BT ísť ešte viac hore?????? :confused:
27. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
trosku moze ale mala by sa tam drzat, 36,9-37. aby bolo vidno rozdiel v predovulacnych teplotach...
27. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ak bola ten 17DC tak bude asi aká???
27. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dobrú chuuuuť!!!!!!!!!!! :slight_smile:
27. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli kde mas grafik? daj nech kuknem i ja :slight_smile:
27. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem smouli
:slight_smile:
dia my sme narovnako moju mrchušu si nestretla? Zas produkujem hlienik a mrchuš nič.
babule som sa teraz pevne rozhodla že od konca MS po ovu sexujem každý deň. Ale čo na to poviem mm netuším :sweat_smile:
no to ja predpovedat smouli neviem, taka macherka nie som :sweat_smile: moze sa pohybovat medzi 36,7-37,1 ako doteraz..
ak bol aneskor, tak to bude ais vyssie od36,8 a vyssie. ale to je len teoria vsetko. :wink:

tu je jedno aku mas jednotlivu hodnitu teploty, ide o celu krivku a aby sa drzali vyssie ako v predovulacnej faze.
27. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ja mam teplotu na linii 36,86, ale neviem podla coho to vyratuva, lebo aj ked dam prec tu teplotu zo 16 DC, tak ta teplota ostava rovnaka, asi to nezavisi od vsetkych teplot pred ovu? Alebo ako to je?
27. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, tak mas to zaujimave, mozno fakt si mala dve ovulky, a vie graf vyznacit, aj dve ovu? :slight_smile:
27. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli budu dvojvajecne dvojcata :grinning:
27. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek