• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
18. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, ak mas zaujem o spoznavanie novych grafovych anomalii, pozri si, prosim, este raz moju dnesnu situaciu. Mna uz nic neprekvapi..
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=62671
18. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Runam to uz MS? :confused:
18. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak co sa tyka cakania na spravnu situaciu, mozem si s vami oboma podat ruky. Najskor bol muz so zazemim, no prvorada bola praca. Potom zrazu muz so zazemim nebol, a stale bola prvorada praca. Potom sa stala prvoradou rodina, no dlho-predlho nikde ziaden chlap a zazemie uz toboz nie. Potom prisiel princ na bielom koni :grinning: a dusa chce a telo nechce. Ta ale musim vydrzat, raz sa vsetko spoji v prospech noveho zivota!
18. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
riana - presne! cakala som cokolvek, ale toto?
18. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este hodim grafik na wunschi, podl aneho teda ovu nebola :grinning:/:cry::
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=8/userid=67357
18. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
runa tak to je v predeli :slight_smile: to by som teda nepovedala, ye priode takto skoro. rianan na tom wunschi to vyzera ako anovulacny graf.-.. ach jaj.. :fearful: tak hadam tebe mrcha dorazi tiez.
18. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem baby. Runa, nemohla byt predsa len ovu cez MS? Ale bo by to bol anovulak...? divne :unamused: U mna este stale nic, brucho pobolieva, ale sucho ako na sahare. Ked do vecera nic, nazeniem mladeho, nech s tym on daco porobi :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Runi - mrkla som tvoj graf a nemozem si pomoct ale mne z toho vyplyva nasledovne: ze 3DC bola ovulacia - potom nasledovala 14 dni LF - preto tie vyssie teploty a teraz prisiel menzes... podla mna ucebnicovy priklad ovulky cez menzes .... a cez menzes si samozrejme okrem teploty nemohla spozorovat ani hlien ...a bolesti v podbrusku ci su ovulacne alebo menstruacne by sme ziadna nerozoznali.... co vy na to?
18. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje informacie o slabej cinnosti zleteho telieska su sice nie velke..ale mam v okoli dve kamaratky s takouto diagnozou a co viem od nich-MS si chodi ako chce -dokonca aj pol roka vobec - cize predpokladam ze moze nastavat taka situacia - ze z casu na cas su aj dve kratko po sebe a potom sa nejako nedari zltemu teliesku-tak su cykly pretiahnute -lebo telo caka na ovulku- a su z toho bude dlllllhe cykly alebo jeden suvisly anovulak... cize teplotu treba sledovat uplne dosledne a pri naznaku rastu sa treba "pomojkat"..lebo ovulka prichazda naozaj uplne hocikedy....
18. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak uz MS vitazoslavne tu :dizzy_face:...
18. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
riana, gratulujem :slight_smile:

Inak suhlasim s vami oboma, moj graf napoveda, ze ak ovu bola, tak naozaj ten 3-4DC.
Vzhladom na to, ze som este do minuleho mesiaca nemala cykly ziadne, nemam to s cim porovnat a myslim si, ze telo sa spamatava z dlhodobej hormonalnej necinnosti. Som naozaj stastna, ze menzes prichadza, i ked zatial nie pravidelne.
18. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a na to zlte teliesko sa skusim popozerat, popis problemov celkom vystihuje moju situaciu. dik za tip!
18. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Runa, no uz si tu MS "uzivam" so vsetkym, co k tomu patri, aj s patricnou davkou tabletiek proti bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Ale aspon dosla, nemusim sa bat, co sa deje.
A uvidis, ako to bude vyzerat s dalsimi cyklami :wink: Ucite to bude v poriadku, ked MS prisla :wink:
18. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte snazilky....neak som tu par dni nebola,tak idem docitat....co sa tu zmenilo,a ci aj stehulkovalo :wink:

ja som dnes 10DC...takze o par dni ocakavame ovu...presne o 5dniii,ak teda nebude posunuta ako minuly mesiac :angry: ....ovu testy nakupene,teplotku meriam kazdy den a zatial takto: http://www.fertilityfriend.com/home/284c90

tak pekny weekend zelam vsetkym :wink:
18. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...trosku som poprecitala...a flam,bola to skoda :cry: ...i ked ako dievcata pisu:lepsie skor,ako potom neskorsom stadiu...aspon vies,ze ste plodny :wink: a zelam,aby dalsi pokus bol s tym najkrajsim koncom :slight_smile:

a paci sa mi i dnesna tema:zazemie az potom dieta!!! :sweat_smile: u nas to bolo tiez tak,najskor sa zabezpecit,kupa bytu,auticka,nieco do plusu na knizke....a teraz dieta...zatial bez uspechu :frowning2: ...no mozno tento 4mesiac snazilkovania bude ten pravy :wink:

a runi sila...ten tvoj cyklus....ale plne suhlasim s Katkou i Lauritkou...ovu cez menzes... :confused:

a neviete,co je s nelkou00???...mala taky pekny tehugrafik :dizzy_face: ....ale uz dlhsie nepisala...hmmmm :frowning2:
18. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes som sa prebudila o 5:30 a musela som ist na WC, tak som si este predtym zmerala teplotu dole, mala som 36,7. Este som si potom lahla a zmerala o 7:00, ale to uz bola 37,0
ja neviem, mne sa zda, ze mi ta teplota vobec neklesa a dnes som 11 DC
stale rozmyslam, ci ta ovulka bude alebo nie
ako dlho pred ovu by mi mala teplota klesat?
18. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zalia
pridaj aj graf nech vidime :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola v tom ze pred ovulaciou teplota rastie... :astonished:
18. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis mirm....clovek sa uci na vlastnych chybach.... :wink: pred ovulaciou teplota klesne a po ovu stupne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si meriam teplotu velmi kratko zatial, takze graf si este nerobim, ale je divne, ze mam uz 4 dni teplotu v posve rovnaku
18. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalia to meranie po WC je skreslene..obecne plati-ze kazdu hodinu BT stupne o jednu desatinu max..cize ak si merala o 5.30 a teplota bola 36,7 - tak o siedmej mala byt 36,85 cize ten zvysok je skreslenie tym chodenim...

mne to robi to iste - ak idem na wc...

niekto sa pytal-kolko dni pred ovu teplota je dole..v podstate plati nejake pravidlo "tri po piatich" tusim - teda 5 nizsich teplot a nasledne tri vyssie aspon o dve desatiny... cize 5 dni pred ovu by sa mali teploty pohybovat na urcitej urovni a po ovu tuto teplotu prekrocit a udrzat sa.. a z tych piatich sa to pocita aj priemerom-moze byt ajj jedna o dost nizsie a jedna vyssie-napriek tomu sa pocitaju..dufam,ze som to napisala zrozumitelne... :slight_smile:

zalia. ja som mala minuly cyklus 5 dni po sebe rovnaku teplotu-to sa stava vraj :wink: a to bol tehu graf - aj ked len chvilu :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja som sa pytala na tu teplotu pred ovu :wink: dakujem, prave preto si myslim, ze uz by mi mala teplota klesat a stale nic :confounded: nerozumiem tomu, ale napriek tomu sa s manzelom snazime pomojkat, ze co ak a ani neviem :grinning:

este k tomu planovaniu babatka, tak my teda mame jedno z najtazsich obdobi, ale ja si hovorim, ze zena je tehotna 9 mesiacov a vtedy to moze byt ine
u mna bol dolezity pocit, ze sa na babatko citim po psychickej stranke, na mna to prislo nejak omeskane
18. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
posielam T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
Nech to vsetkym snazilkam co najskor vyjde - aby ste si konecne nasli // a hlavne, aby sa udrzali!!!
18. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, vcera som citala na FF, ze co robit, ked musite vstat skor, ako bezne meriavate a odporucali, ze nema sa merat vtedy,ked vstanete a potom, ked obvykle meriate, ze sa clovek iba zbytocne stresuje, ktoru teplotu brat do uvahy a poradili:
- bud neodmerat v ten skorsi cas vobec a ist este do postele a zmeriat tak ako obvykle (iba ak ste si predtym iste, ze este zaspite a telo sa upokoji)
- alebo odmerat hned, ale uz nemerat v obvykly cas merania, aby sa zbytocne enrobili zmatky

:wink:
18. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/1/nummer=2/userid=70301

Ahojte baby, tak dnes sme sa vrátili z dovolenky.... tešila som sa že nám dovolenka vyšla na ovulku a nič z toho :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Myslíte si, že može byť anovulačný cyklus spôsobený užívaní ATB??? Včera som sa už aj nádejala, že snáď z toho niečo bude ale dnes zase pokles...... :unamused: :unamused:
18. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ten moj graf vyzera skor ako EKG :confounded: :grinning: :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
mozu byt tie teploty rozhadzane tym, ze v noci vstavam k malemu? v poslednej dobe sa zacal v noci okolo 3tej budit, na chvilu musim ist k nemu, ale potom si lahnem spat...
19. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....

stačia takéto krátke krámy na samovyčistenie maternice? A konečne mi dnes klesla teplota... :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/21e692
19. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdavím holky tak ddávám svůj graf jen doufám, že pokud bude ovu tak bude do 17DC pak jsem bez manžela :angry:
minule byla s closikem 16DC

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=69877/nummer=5
19. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek