• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
katka: hej, najst dobreho a zaroven ludskeho gynekologa je stastie za milion.
28. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: ok len kric, ja ta spoznam podla kriku :grinning:
28. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko: no ano, som vecna optimistka! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len sa tak hram :slight_smile:

krish: ti napisala ze si labilna? :grinning: :grinning: Booooze, to je kra.....a! Neuveritelne. Aspon to svedci o jej odbornosti. Ked sa jej zda potrat "bezna vec", ktoru ma clovek prezit bez emocii. To je dobre, ze si zmenila, to nema zmysel sa s takym clovekom vobec zaoberat.
28. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish tak to skor ona bola psychicky narusena, mala vobec deti? Lebo taky pristup mi sedi na zatrpknutu staru dievku, co nema deti a ostatnym zenam to zavidi :wink:

mon to su dobre spravy, drzim paluch :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika: strasne drzim palce! :wink: A pfu pfuj pre stasticko! :wink:
28. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky tak máme nějakou novou těhulinku?albi i já kukám copak to máš s tím 1t?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holciny, vy tady povidate takovym tempem, ze nestiham ani cist, natoz neco psat :grinning:

mon- gratulace k dobrym zpravam a drzim palce!!!! at to vyjde

albi - tvuj pozitivni pristup se mi moooc libi. tak at to u jmena uz nebudes muset menit :wink:
ja se rozhodla, ze to tento mesic proste vyjde. jinou variantu neberu :grinning:
28. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: sak aj Smolik sa smial ze jemu sa zdam byt normalna aj ked trosku bojazliva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to keby ma videla revat o 15 minut v aute pri MM to by uz napisala ze PSYCHOPAT, nie?

katkamarek: na moje pocudovanie mala deti dokonca dcery ale ona bola vzdy tak trosku narusena, zensku susulku nazyvala škatulou atd... no este ze uz k nej nikdy nemusim ist.
no ved to je pekny taky pozitivny pristup :slight_smile:

to si moze gynkolog dovolit pisat take veci do karty? ved nie je psycholog alebo tak :angry:
skatula? :grinning: Tak to ani viac nemusis hovorit, to uz je jasne, ze to nemala v hlave v poriadku :grinning: Ako si moze jedna doktorka take nieco dovolit?
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No idem ja z prace domkov, ozvem sa neskor :wink:
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko to dala ako celkovy dojem. :angry: no co uz odhalila ma, asi som sa jej tam mala zacat smiat
28. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: troska recesie :grinning:

vecernice: nooo to by sa mi pacilo! Aj ked mam teraz k tomu dost lahky pristup. :slight_smile: Uz som dohodnuta s dokim, takze tak ci onak sa nieco bude riesit :slight_smile:
28. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: no ja som potom tiez "labilna" :wink: A to asi 90% zien :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish-co tam ona ma davat svoje celkove dojmy :angry: ona ma vysetrovat susku a vajecniky a moze tam napisat svoje dojmy akurat tak z toho...

ja som si bola tiez tento tyzden u byvalej dr. pre kartu - (u tej co mi odmietla urobit akekolvek vysetrenia-iba mi oznamila ze mam PCO a posle ma do centra) tak mi kartu ani do ruky nedala-ze ona ju posle - novej dr... som si ju chcela prezriet-co uz...
28. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: no halvne ze uz budes v lepsich rukach :wink: AK s tym enma skusenosti, je to tak lepsie
28. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja mam tiez taku celkom divnu gynekologicku. ze kedysi robila ilegalne potraty, a ked som u nej na prehliadke a je vsetko ok, tak mi hovori: aha, tu je krasny vajecnik a toto je krasna maternicka :slight_smile: a dovoli mi aj v karte si listovat a ked sa opytam, tak mi vzdy odpovie. ale na druhu stranu, je troska popletena :grinning:
proste ako neexistuje dokonaly chlap, tak neexistuje ani dokonaly gyn :slight_smile:
ozaj, som zabudla a ze vraj je lesba :sweat_smile:
ahojte baby. ja dnes grafujem takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5
netrpezlivo cakam, kym mi wunsch vyznaci ovulku. :confounded:
katka presne tak, snad uz natrafis na lepsieho gyndosa :wink:
28. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi že lesba no zbohom :grinning: To musí mať fest citlivý prístup :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - ta ale musi byt podarena :grinning:
28. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn: veru tak, je velmi nezna :slight_smile:potlapkava ma po stehnach, usmieva sa, popyta sa, ako sa ma manzel, ako skola......esteze mi nevadia pritulne dievcata :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :grinning: nieze ta este zvedie :grinning:
28. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, zuzi, neboj, vsak ona je uz prastara :slight_smile:
mozno keby bola mladsia ... :wink:
28. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj baby dakujem. len sa bojím tešiť lebo rpi mojom blbom šťastí budu vysledky an štítnu žľazu zle a mne sa to zas cele posunie... :angry:
28. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika: neboj, to chce pozitivny pristup! (Pozri, aj uz som 1tt :grinning: ) Dobre to dopadne :wink:
28. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni - neboj, chce to pozitivni pristup, uvidis, vysledky budou dobry, a brzy budete v ocekavani!
28. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky uz mam v sebe 2 ibik...brusko boli , ze nevladzem ani chodit...ovu test uplne negativny ja som s toho v soku co sa to deje uz nech je pondelok :frowning2:
28. led 2010 v 15:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj ja sa snažím pozítvine myslieť a zatiaľ mi to ide lebo ešte nejdem pichať... :grinning: :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek