• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
laurit krasna cicuska,aka vegetacka :sweat_smile:
28. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, urcite nie teraz...to ma vobec nenapadlo, ale to rano a v sobotu rano...joj, budem cibrit charakter...Petruci, diky, si fajn baba... :grinning:
Inak mozno mi budes vediet ty povedat...nasi maju kocura...tatko ho nasiel kdesi pri trafike samuckeho, tak ho samozrejme dotrepal mamine...je cely taky do hneda, len tvar, gulky a chvost ma cierny a pocuvaj, ma modre oci...poznavacie znamenie-nevie miaukat. Udajne by to mala byt nejaka cistotna rasa - suseda nasich ohovara, ze vrazili tazke tisice do nejakej extra rasy... :confused:
28. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked ja som taka, ze vsetko poviem hned aj ked si pred tym poviem ze budem mlcat, tak to bolo aj s nasim snazenim, nechcela som to povedat nikomu,ze uz sme zacali, a uz to tolko ludi vie :slight_smile:
28. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit peknucke, on tam tak bezne vegeti? :slight_smile:
28. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka furt mi lezie do umyvadla :slight_smile: jeho fascinuje tecuca voda, s labkou ju chyta :slight_smile: ked som v kupelni, stale je pri mne.
28. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit, ehm...ani ty moc nevies cibrit charakter, co? Vidim, ze si uz ocikavala...
28. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit co to je za test?
28. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruci to je maly tarbavy kocur, dnes zase zhodil kvet. velmi je nesikovny :slight_smile: hadm z toho vyrastie.
laurit no já mám jiný testíky ...ale však se dočkáme až budu testíkovat..no a ještě si málo po ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak sem mám dát taky fotku naší číči\?,
salute do albumu ju das, ja som tiez dala do albumu :slight_smile: a potom skopirujes link, ktory mas hore ked mas otvorenu fotku.-
28. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ja som chcela otestovat testy :D
28. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit děkuji zkusím to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaaa...tak uz chapem, neidentikefovala :wink: si rasu toho nasho kocura?
28. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ja mam tiez modre, one step, ta ista znacka ako mam ovulacne. tu su ale 10-ky ;) aspon vviem, ze nemam ducha teraz, chcem si byt na istom.

natalca no :slight_smile: hadam...heh.
28. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri už testuješ 7dpo? :grinning:
28. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni to je poulicna rasa, niekto ho vvhodil, mal ledva tri mesiace, ked sme ho nasli vonku. chudacik. :pensive: chodil za ludmi... bolo vidno, ze bol zvyknuty la ludsku spolocnost, aj na zachod chodil hned od zaciatku.
28. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami skusala som testy, ci su v poriadku :grinning:
28. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute :dizzy_face: vyzera dobre zivena .
28. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute,to ja aky model :slight_smile:
lauritko no je tlustočká a naše fenka ...papají hodně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
katka to je model -moje dítě!!je už to babička bude jí 10 let milujeme jí chodí se ven jenom vyčůrat
28. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ona nema piesok ? :confused:
28. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenenene je naučená od malinka chodit čurat do kotelny na pilinky ...máme baráček a venku v létě je s náma venku na zahrádce nikam jinam dál nejde ..ted v zimě jí nosíme ven do kotelny se vyčurat ,protože se nehne z gauče ..jinak sama jde ke dveřím ,když se jí chce čurat
28. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute :slight_smile: tak je pekne naucena, moj maly zase hrabe ako divy, museli sme kupit tak ten kryty zchodik, lebo ten piesok bol vsade :slight_smile: sa mi paci, ako to vedia pekne zahrabat. akoby s hanbili :slight_smile: ze nieco urobili a chceli aby to zmizlo.
28. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je naučená a moc šikovná jojo já taky koukám ,když na ní čekám až se vycíká nebo vykaká jak důkladně to zahrabává ...zvířata jsou moc chytrý kam se hrabou na některé lidi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde máme dneska vejinku??
28. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute jj :wink: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinku boli zub,dnes jej trhali
28. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek