• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
smouli: :grinning: krasne to s tebou preziva :wink:
29. led 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
vecernica nechceš sa pridať do tabulečky na nedeľné tehu testovania...vypadáš nádejne :grinning:
29. led 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
vecernice: no uvidime, ten tvoj grafik nie je jednoznacny zatial.
29. led 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli, tak moj mm sa zobudi na pipnutie teplomera pod perinou, co niekedy ani ja nepocujem, ja nechapem co to on ma za plytky spanok. A furt sa pyta, ze aku teplotu mam, a ja mu hovorim, ze naco by mu to bolo :grinning:

Ja sa tvarim tak zahadne, ked sa nieco pyta, lebo vlastne ani ja nic neviem zatial, takze ho nebudem zbytocne namotavat, staci ze ja som uz uplne :grinning:

Albao, to je pekne, ze stoji pri tebe, moj mm ani nevie asi ako to u zeny chodi a po tej neprijemnej skusenosti mu ani uz nic vysvetlovat nebudem, on len nech si uziva a jeho bojovnici bojuju :grinning:
29. led 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli - ja spis cekam na konecne pozitivni tehu test :grinning: dle dr. z tohoto pondeli ovu bud nebude, nebo opozdena .... tak vam nevim. takhle mi ty teploty jeste neskakaly :astonished: dnesni narust teploty muze byt zpusoben prave utrogestanem ...
ale na vas budu myslet, a budu straaaasne zvedava :wink: a moc vam budu drzet palce!!!!
29. led 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
vecer OK :dizzy_face:
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: spravne to beries. Netreba ich zatazovat podrobnostami, oni su tak nachylni :sweat_smile: Ja MM detaily nehovorim, to radsej obrazne, aby vlastne sa ani nedovtipil, co to vlastne meliem. Ja si ulavim, vyrozpravam sa, on pochopi asi tak zhruba co chcem povedat a zaroven sa nevystrasi pri slovickach ako "hlienik" :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeej, ja som dnes 8DC a uz som 2tt :grinning: :grinning: :grinning: to je nadhera! :dizzy_face:
29. led 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
albao :- :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
albao, no fakt, nadhera :grinning: :grinning: :grinning: vsetky nas predbehnes
29. led 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Vecer, preco beries Utrogestan pred ovu? Ja som ho mala brat len po ovu. A teploty som mala normalne....
29. led 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: len aby som tam o 3 tyzdne nemala zase 1tt :grinning: :grinning: :wink: Baby, tesim sa na tu nedelu! Minimalne jedna z vas si tam // najde a mozno aj vsetkych 5 :dizzy_face: To by bola bomba!!! A titu by sa mohla tiez dockat ovulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. led 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
albao a co mam hovorit ja, ved uz som uplne z toho zmagorena, nemyslim na nic ine, a to som povedne chcela najskor testovat az po 14 DPO, ak by dovtedy mrcha nedosla, no ale to bol iba povodny taky malinko naivny plan :grinning: nechala som sa strhnut davom :sunglasses:
29. led 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
albi jeeeeeeeeeeej dakujem no dufam :slight_smile:
29. led 2010 v 10:31  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi - to je prave rozhodnuti meho doktora. ja mu rikala, ze ovu je pozdeji (on to vidi z grafu), ale proste trva na svem :frowning2: takze pokud ovu zas dorazi az 19DC, tak budu brat utros pak jen 6 dni. no taky nad tim uvazuju, ale mel by to byt odbornik ....
29. led 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Katkamarek, ja som nechcela testovat vobec...az tyzden po meskani mrchy..ha ha ha :rolling_eyes: ale ked to sa neda...
29. led 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: ja vzdy odolavam, co to ide a napriek tomu podlahnem testovaniu :grinning: Ale uz nemam doma nic, myslim, ze len jeden ovu test a teraz uz ani nemeriam, inak by som sa nedonutila trochu odreagovat od analyzy vsetkych naznakov, priznakov, testikov, teplot, .... :grinning: :grinning: Ale buduci mesiac uz zase meriam a pridam sa aj k hromadnemu testovaniu ak nejake bude :slight_smile:
29. led 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
albi jasneeeeeee ze bude ...ja mam pocit ze v tejto teme sme take ze aj ked budeme tehulky tak si sem tam testneme aby sme nevysli s cviku :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:39  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
titu: :grinning: hlavne salute, ta bude testovat este aj v deviatom mesiaci :grinning: Vsak salute? Kde si? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
baby o chvilu strana 1500 :slight_smile:
29. led 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ja neviem salut tu veeeeeeeelmi dlho nebola...a myslim ze aj smouli ta bude urcite aj po porode ..no ja myslim ze ja tiez :grinning: :grinning: :grinning:

lauri..ty mozes kludne pri nas otvorit zivnost na predaj testov :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:45  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som stale taka hladna, nieco zjem a mam pocit, ze som sa napraskala a o par minut mam zase pocit, ze som hladna ako vlk :slight_smile:
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Katkamarek :grinning: uz papas za dvoch? :sunglasses:
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
baby zlepsuje sa v tehotenstve aj plet? Alebo niekomu sa zlepsi a niekomu zhorsi? Lebo ja by som teoreticky teraz cca tyzden pred mrchou mala mat nejake vyrazky, a ja nic, praveze mam akusi hladku plet, taku smooth. Ako detska prdelka :grinning:

No vidite co robim, uz len sa sledujem :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
joj sonicka, ja som uz posadnuta, akoze v nedelu "utriem pysk" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sorry za vyraz, ale lepsi ma nenapadol :grinning:
29. led 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tusim je to individualne...ja mam pupaky nonstop... :angry: kati, ty mas priznakov na rozdavanie...to by bol cert v tom, aby si nebola tehu... :wink:
29. led 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak nech ten cert ostane niekde v pekle, v teplucku a nech sa do toho nemontuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
titu: no obavam sa, ze mas pravdu :grinning:

katka: no ako komu ... babska povedacka je, ze ked baba opeknie caka chlapca a ak oskaredie, tak dievcatko, lebo "jej zobralo krasu". Riadna blbost, vsak? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka, len aby to neboli tie take priznaky psychickeho razu :sweat_smile:

Mysli, ze kazda si tym prechadza, no a ja ako novacik musim teraz o tom rozpravat, potom sa uz poucim, ze radsej mam byt ticho :grinning:
29. led 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: prvy mesiac som o tom aj ja rozmyslala. Teraz ked zbadam nezvycajnnu vyrazku ma to tiez napadne, ale uz to rozumom zastavim :slight_smile: Podla mna malokto vie rozlisit "prave" priznaky od "nepravych" :slight_smile:
29. led 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek